Igor Strzałek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Strzałek: Jak nie zasłużę na szansę, to lepsze będzie wypożyczenie

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Przez ostatnie pół roku złapałem pierwsze doświadczenie w seniorskiej piłce. Wcześniej ciężko z tym było. Nauczyłem się wielu rzeczy piłkarskich, więcej myślenia i podejmowania szybszych decyzji - mówi Igor Strzałek, który stara się przekonać sztab szkoleniowy, by otrzymać szansę w nadchodzącym sezonie.

- Trenerzy wymagają ciężkiej pracy i dawania z siebie stu procent. Na jakiej pozycji się widzę? Dziesiątka lub skrzydła, chyba nawet bardziej wolałbym spróbować na skrzydłach.



- Dostaję wsparcie od starszych zawodników zarówno na treningach jak i poza nimi. Nie dają mi negatywnych emocji gdy popełniłam jakiś błąd. Starają się podpowiedzieć, bym wyniósł z tego jak najwięcej.

- Po okresie przygotowawczym pewnie będę miał rozmowę, by wyjaśnić jaka jest moja sytuacja. Dla mnie najważniejsza jest gra. Jak w Legii nie zasłużę na szansę gry - a przecież nie dostanę nic za darmo - to myślę, że wypożyczenie będzie dobrą drogą do ogrania się i łapania minut.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 29.06.2022 / 07:47, *.plus.pl

Ledwo się pokazał a już gwiazda eh zapytaj Kapustki czy warto ?

odpowiedz
Atmosferović - 29.06.2022 / 07:44, *.plus.pl

Jak jesteś dobry to Kosta da ci szansę spokojnie akurat ten trener lubi młodych wystawiać do skladu

odpowiedz
Warrior - 29.06.2022 / 07:38, *.plus.pl

Ambitny jest :) łapanie minut w 1 lidze lepsze niż cały mecz w Legii II ?

odpowiedz
Kolega po szalu - 29.06.2022 / 07:42, *.plus.pl

@Warrior: nie wiem co lepsze.1 - 2 minuty w jakims Brukbecie czy Tychach czy 90 minut w rezerwach? Masz chłopie dylemat teraz naprawdę. Chyba że pójdziesz do Głogowa?tam byś pograł bo trener cię zna już :)

odpowiedz
Oscar Boniek Garcia - 29.06.2022 / 07:37, *.plus.pl

Doczekasz się tego że.przyjdzie Runjaic i powie : Nie chce mi się z tobą gadać tylko pytanie w jakim języku?

odpowiedz
Psy - 29.06.2022 / 07:32, *.plus.pl

Z morda wyjeżdża gnój jeden a naszej gorzały się opil :)

odpowiedz
Piłkarski poker - 29.06.2022 / 07:34, *.plus.pl

@Psy: Menago : on ma grać w 1 drużynie a nie w jakichś juniorach - Mioduski : przyjdzie czas to zagra

odpowiedz
Anty Kosta - 29.06.2022 / 07:31, *.plus.pl

Idź od razu na wypożyczenie bo trener nawet nie zna języka więc co ci po takiej rozmowie jak nie będziesz wiedział o co chodzi?

odpowiedz
:) - 29.06.2022 / 07:28, *.plus.pl

Cóż od Skibickiego chyba gorszy nie jest, ale czy to wystarczy?

odpowiedz
Autor - 29.06.2022 / 07:27, *.plus.pl

Gdyby trenerem był Urban to szansę by dostał a tak kto wie... Zobaczymy jak jesteś dobry to się przebijesz ale zadanie masz ciężkie bo troche szrotu jest co musza grać żeby ich opchnac jak Muci Kastrati czy Charatin Slisz jedyny + że wymóg młodzieżowca spełnia to mi daje nadzieje

odpowiedz
Realista - 29.06.2022 / 07:22, *.plus.pl

Możesz już iść i dołączysz niedługo do innych takich jak Wolski Borysiuk bracia Żyro co kariery zrobili średnie albo skończysz jak Ryczkowski czy Kosecki

odpowiedz
Fan - 29.06.2022 / 07:19, *.plus.pl

Wystarczyły wakacje zimą w Dubaju i już w głowie sodowka

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 29.06.2022 / 07:17, *.plus.pl

Już jakiś menago zaczyna się koło ciebie kręcić i mieszać?

odpowiedz
AAA - 29.06.2022 / 05:27, *.chello.pl

Do (L)eve(L)64:no takie dzbana jak Ty to dawno tu nie było...

odpowiedz
Trampek - 28.06.2022 / 20:19, *.net.pl

Cytat: "Strzałek: Jak nie zasłużę na szansę, to lepsze będzie wypożyczenie" .Koniec cytatu. Słuszna i rozsądnie przemyślana wypowiedź ze strony młodego piłkarza . Tyle w temacie.

odpowiedz
STRZAŁEK, CIEPIELA, GRUDZIŃSKI I INNI UTALĘNTOWABI!GOLE!DLA!LEGII! - 27.06.2022 / 23:16, *.120.76

JEŚLI CHŁOPAK ZASLUŻYŁ JUŻ OD DUBAJU TO GO JUŻ TO WIDAĆ IRYTUJE, WIĘC LUBI PIŁKE WIDAĆ POTRAFI JĄ PROWADZIĆ I TYLKO BARANI ZARZĄD Z PREZESEM I VUKO TEGO NIE WIDZIELI...DAJ NOŻE ŻE NOWY TRENER GO ODKRYJE!

odpowiedz
koras - 26.06.2022 / 21:14, *.t-mobile.pl

Chłopak ma luz, piłka mu nie przeszkadza(podobnie jak Ciepieli). Powinien dostawać szanse na już, bo niby kiedy? Chcemy mieć kolejnego "młodego, zdolnego 25-latka"?

odpowiedz
1234 - 26.06.2022 / 22:36, *.t-mobile.pl

@koras: Dokładnie tak. Najwyższa pora wyciągać wnioski z błędnych decyzji w przeszłości. Za dużo naszych wychowanków odeszło za darmo nie dostając prawdziwej szansy u nas.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 26.06.2022 / 19:46, *.cyfrowypolsat.pl

Bo lepiej odejść do jakiegoś widzewa czy łks-su niż gryźć za Legię murawę z drugą drużyną.
Młody a już sprzedawczyk.

odpowiedz
Fang - 26.06.2022 / 19:49, *.19.245

@(L)eve(L)64: skąd wiesz jakie kluby wchodzą w grę? Jak będzie to Zagłębie Sosnowiec to też będzie sprzedawczyk? Palnij się w łeb przed napisaniem takich bzdur

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 26.06.2022 / 20:52, *.cyfrowypolsat.pl

@Fang: Jeżeli nawet Zagłębie to i tak nie Legia. Zamiast właśnie z pokorą ogrywać się uczyć i zdobywać doświadczenie w rezerwach to kolejny grajek będzie błąkał się przez pięć lat po jakiś kurwidołkach a po powrocie herb na koszulce całował. A ty na pedałuj na konwiktorską bo bilety tańsze. Jeżel nie ważne dla kogo się gra to i nie ważne komu się kibicuje.

odpowiedz
Arek - 26.06.2022 / 22:54, *.tpnet.pl

@(L)eve(L)64: w łeb się pier... Moje rozwalone buty już mają więcej rozumu.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 27.06.2022 / 09:59, *.cyfrowypolsat.pl

@Arek: Super, że rozwalone to lepiej widać jak słoma wystaje.

odpowiedz
Bbbbbbb - 27.06.2022 / 18:31, *.jmdi.pl

@(L)eve(L)64: szkoła zamknięta i głupoty piszesz zamiast lekcje odrabiac. Chłopak wie co mówi. Lepiej iść grać w pierwszej lidze i łapać minuty niż wieczny trening. Co mu da że zostanie jak nic nie pogra. Zyciema się jedno. A ty głupku ucz się bo żal czytać takie bzdury.

odpowiedz
Kibic - 27.06.2022 / 19:00, *.torun.pl

@(L)eve(L)64: Na pewno w 3 lidze lepiej sie ogra niz w 1 lidze czy eksraklasie. Glupi od urodzenia czy nabyte z czasem? Moze kopales sie po czolach grajac w 3 lidze. bo taki tam jest poziom.

odpowiedz
Snajper - 28.06.2022 / 08:24, *.play-internet.pl

@(L)eve(L)64:
Widzisz kolego Legia to taka drużyna że z rezerw bierze jak już musi. Igor jest piłkarzem który już jest dobrze przygotowany do gry w jedynce. Jeśli trener tego nie widzi to duża strata ale mam nadzieję, że młody już zagości w jedynce na stałe. Rezerwy ch... dają jak już osiągnie się poziom jedynki lepiej grać nawet w Widzewie niż gryż trawę w rezerwach. Myśl, że nowy trener zabierze go do pierwszej drużyny na stałe.

odpowiedz
e - 26.06.2022 / 18:50, *.orange.pl

Nie wiem, czy ludzie czytają tylko nagłówki, ale co mógł tutaj właściwie powiedzieć żeby tutaj nie mieli o to pretensji? Igor ewidentnie jest świadomy tego, że na szansę musi sobie zapracować, lecz zwyczajnie wyraził swoją opinię, że jeżeli nie znajdzie uznania w oczach trenerów to więcej korzyści odniesie z regularnej gry na wypożyczeniu, w końcu już w styczniu będą jego 19 urodziny. Sam nie lubię jakichkolwiek roszczeniowych postaw, ale ciężko się tutaj takowych doszukać.

odpowiedz
JJ - 26.06.2022 / 18:19, *.centertel.pl

Niestety ale więcej sra niż dupy ma

odpowiedz
L - 26.06.2022 / 18:22, *.t-mobile.pl

@JJ: Odwieczny problem międzypokoleniowy. Stare zgredy dostają piany jak widzą pewnych siebie młodych. Nic takiego nie powiedział a wy już wielce oburzeni.

odpowiedz
Jumbo - 28.06.2022 / 08:27, *.play-internet.pl

@JJ:
Czytaj ze zrozumieniem jełopie.

odpowiedz
Kolega z dawnej zgody - 29.06.2022 / 07:16, *.plus.pl

@JJ: nie zagrał nic oprócz sparingu z dynamem i wielkie halo robi. Pokaż że zasługujesz na treningach akurat Kosta lubi stawiać na młodych jak w Szczecinie Fornalczyk Żurawski Łęgowski czy Kozłowski ale już Matynia nie pograł bo był słaby także wszystko w twoich rękach a jak nie to idź od razu do Brightonu tam cię wypożycza gdzieś do Belgii heh

odpowiedz
Aldona - 26.06.2022 / 16:18, *.vectranet.pl

Dupa

odpowiedz
lob - 26.06.2022 / 16:14, *.t-mobile.pl

Młody, a już stawia warunki. Co będzie dla ciebie dzieciaku lepsze to zdecyduje trener. Kto jest jego menago? Już mu w głowie kręcą.

odpowiedz
Michał - 26.06.2022 / 17:39, *.centertel.pl

@lob: akurat chłopak dobrze gada

odpowiedz
lob - 26.06.2022 / 18:46, *.t-mobile.pl

@Michał : Karbownik też dobrze gadał co mu menago podpowiadał i gdzie teraz jest? W dołku. U tego trenera dostanie szansę i to nie jedną bo zapowiada się na kawał grajka jak na polska ligę.

odpowiedz
Johny Ony - 26.06.2022 / 19:36, *.vectranet.pl

@lob: dokładnie tak brachu.

odpowiedz
1234 - 26.06.2022 / 15:46, *.t-mobile.pl

Niech dostanie szanse teraz i jak słabo wypadnie to za pół roku wypożyczenie.

odpowiedz