Filip Mladenović i Mattias Johansson - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Fieberbrunn: Przyjazd Mladenovicia, siłownia w grupach

Woytek, źródło: Legionisci.com

Nowy tydzień zgrupowania rozpoczął się od pracy na siłowni. Wybrani zawodnicy pracowali w dwóch grupach - każda przez godzinę. W niedzielę wieczorem do Fieberbrunn dotarł Filip Mladenović i był to dla niego pierwsze zajęcia w tym okresie przygotowawczym.

Oprócz Serba w hotelowej siłowni stawili się czterej bramkarze, Rafael Lopes, Joel Abu Hanna, Mattias Johansson, Jasur Yaxshiboyev, Ernest Muci, JUrgen Celhaka, Kacper Skibicki, Igor Strzałek, Nikodem Niski, Mateusz Grudziński, Jakub Kisiel i Ramil Mustawajew.

Po południu zawodnicy udadzą się na boisko do pobliskiego Hochfilzen, a we wtorek czeka ich sparing z Red Bullem Salzburg.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
LOL - 27.06.2022 / 13:54, *.t-mobile.pl

To ma być siłownia dla Legii na okres przygotowawczy? Przecież to wygląda jak zwykła hotelowa salka do ćwiczeń...

odpowiedz
axlrose - 27.06.2022 / 14:08, *.tpnet.pl

@LOL: To szanowny Kolega zatrzymuje się chyba wyłącznie w hotelach sportowych, bo ja sypiając często w różnych obiektach tak wyposażonej siłowni jeszcze nie widziałem.
Chyba to zbędne czepialstwo z Kolegi strony, jak już tam pojechali. Ja natomiast uważam że w przerwie letniej nie trzeba wyjeżdżać z kraju, co innego zimą, gdy pogoda jest jaka jest. U nas też są góry, też są ośrodki sportowe i można ćwiczyć do woli. Klimat Polski i Austrii niewiele się różni.
Pozdrawiam.

odpowiedz
Heh - 27.06.2022 / 15:53, *.geckonet.pl

@axlrose:

Fakty nawiązujące do siłowni na podstawie powyższych zdjęć:

1. Mały metraż pozwalający na wykonywanie jednoczesnych ćwiczeń dla maksymalnie 10-osobowej grupy
2. Bardzo mały wybór obciążenia - widoczny jest jeden stojak na hantle o różnej wadze co wyklucza pracę w maksymalnej intensywności wielu osób jednocześnie
3. Na zdjęciach znajduje się mniej urządzeń do pracy cardio niż osób ćwiczących co ponownie utrudnia ułożenie planu treningowego (ale nie wyklucza przy kreatywnym ułożeniu treningów)

Podsumowując: LOL ma rację, bo przypomina to w miarę przygotowane miejsce dla osób lubiących fitness i chcących spędzić trochę czasu na siłowni w obiekcie w którym śpią. To pomieszczenie z kilkoma maszynami i stojakiem na hantle z bardzo małymi obciążeniami nie ma nic wspólnego z profesjonalną siłownią na której powinni przygotowywać się zawodnicy pretendujący do tytułu mistrzowskiego w ocenie swoich kibiców.

ps. Exlrose - zgadzam się z Tobą natomiast względem wyjazdów. Na obozie w Polsce przy ograniczonym budżecie zawodnicy mogliby przygotować się w równie solidny sposób. Wtedy jednak malkontenci po słabszym sezonie jaki mieliśmy mieliby dodatkowy argument w krytykowaniu "zarządzania" klubem, gdzie nawet organizacja obozu znacząco odstawałaby od naszych ligowych rywali, nawet jeżeli głównym aspektem byłaby wyłącznie lokalizacja.

odpowiedz
hajdukL - 27.06.2022 / 22:00, *.plus.pl

@axlrose:
Co do pierwszej części Twojego wpisu to chyba jednak trochę brakuje tej salce.
Co do drugiej części to w pełni się z Tobą zgadzam.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.