Yuri Ribeiro - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Salzburg 3-2 Legia (KONIEC)

Redakcja

W środę w ośrodku akademii Red Bull Salzburg Legia Warszawa ma rozegrać drugie sparingowe spotkanie podczas zgrupowania w Austrii. Pierwotnie mecz z mistrzem Austrii zaplanowany był na wtorek, ale w jego rozegraniu przeszkodziły fatalne warunki pogodowe i przesiąknięta wodą murawa. Początek meczu zaplanowano na godzinę 15. Transmisję będzie można obejrzeć na TVP Sport, tvpsport.pl i legia.com.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

W środę pogoda w Austrii nie uległa poprawie, na godzinę meczu przewidywane są dalsze opady. Czy kolejny raz aura może zagrozić spotkaniu? Niekoniecznie, bo tym razem mecz odbędzie się na boiskach wyposażonych w odpowiedni drenaż. O sytuacji przekonamy się jednak dopiero gdy dotrzemy do Salzburga.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
LEGION - 29.06.2022 / 16:51, *.chello.pl

Pięknie !!!!!!!!!
Liga za 2 tygodnie.
Aż strach myśleć jak skończą z taką grą.
Znów walka o utrzymanie ?
Pudel ta padaka to twoje dzieło !!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 29.06.2022 / 16:31, *.cyfrowypolsat.pl

nie podniecajcie się, ustawka HT/FT pod bukmachera, po meczu "sztab" będzie słodko pierdział "noo, 1 połowa bardzo dobra, były dobre fragmenty, musimy wyciągnąć wnioski, cenna lekcja futbolu itp." proceder ustawiania meczów w piłce nożnej trwa dalej

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 29.06.2022 / 16:26, *.play-internet.pl

MIszta farfoclu... do kabaretu a nie na bramke do linii dwie bramy twoje, przy roznym jak zwykle do linii przyspawany a przy drugim zaspałeś... Na dwa lata do Raduni Stęzyca na wypozyczenie... Tobiasz pierwszym bramkarzem... Hładun drugi i na puchar...

odpowiedz
Hiszpan - 29.06.2022 / 16:22, *.play-internet.pl

MISZTA pajac.

odpowiedz
kaktus - 29.06.2022 / 16:21, *.orange.pl

To by było tyle z jarania się wynikiem :)

odpowiedz
Pusia - 29.06.2022 / 16:18, *.com.pl

Miszta won z Legii ty ręczniku, bidonie zafajdany, po co go jeszcze trzymają jak on puszcza wszystko co leci

odpowiedz
ZenekL3 - 29.06.2022 / 15:52, *.chello.pl

Bardzo słabiutki przeciwnik jak na razie, można było spokojnie wturlać jeszcze ze dwie bramki zwłaszcza, że skrzydła mogły wjeżdżać jak w masło. Za dużo strat w rozegraniu zwłaszcza u króla strat Pana Kastratiego.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 29.06.2022 / 15:37, *.chello.pl

Salzburg gra TRZECIM składem z tego co widzę. Dla nich to gierka, aby sprawdzić głęboką rezerwę. Więc nie ma co jarać się wynikiem, bo to jakbyśmy grali z jakąś koroną czy stala mielec.

Najlepszych graczy nawet nie ma na ławce rezerwowych...

odpowiedz
Olo - 29.06.2022 / 15:42, *.chello.pl

@Szmu(L)ki: Dokładnie, Salzburg ma totalnie gdzieś ten mecz, taka prawda.

odpowiedz
robochłop - 29.06.2022 / 15:58, *.orange.pl

@Szmu(L)ki: Red Bull gra rezerwami-to fakt...ani nie ma to znaczenia gdy wygramy - ani gdy przegramy...jednostka taktyczna,sprawdzenie ustawienia i poruszania na boisku...nic więcej...gramy z piłkarzami-którym piłka w grze nie przeszkadza...to już dużo...my w lidze mamy wygrywać...więcej optymizmu chłopacy...

odpowiedz
Quad74 - 29.06.2022 / 15:22, *.chello.pl

https://sport.tvp.pl/60951130/legia-warszawa-red-bull-salzburg-na-zywo-mecz-towarzyski-transmisja-online-live-stream-29062022-gdzie-ogladac-mecz

odpowiedz
eN - 29.06.2022 / 15:19, *.as9105.com

Na tvp sport baby graja ????

odpowiedz
Dennis - 29.06.2022 / 15:11, *.orange.pl

Ale boisko i obejście jak w Polsce na b klasie.

odpowiedz
robochłop - 29.06.2022 / 15:54, *.orange.pl

@Dennis: dla świadomości-to jest boisko młodzieżowej Akademii Red Bulla...oczywiście jedno z kilkunastu...tak ,że ten....

odpowiedz
Jerry - 29.06.2022 / 15:08, *.orange.pl

Jest gdzieś transmitowany ten mecz?

odpowiedz
Tylko Legia! - 29.06.2022 / 15:13, *.t-mobile.pl

@Jerry: Na kanale TVP Sport na YouTube

odpowiedz
Siwy - 29.06.2022 / 15:13, *.138.124

na tvn sport pl ale ja głosu nie mam

odpowiedz
Rudy - 29.06.2022 / 15:18, *.play-internet.pl

@Siwy : Szpaku nie doleciał, problemy na lotniskach.

odpowiedz
Siwy - 29.06.2022 / 15:27, *.138.124

@Rudy: wież nie pomyślałem i chyba nie doleci

odpowiedz
KrystekLegia - 29.06.2022 / 14:27, *.chello.pl

To dziś panowie zobaczymy na jakim etapie przygotowań do sezonu jest drużyna Legi. Powodzenia i bez kontuzji bo za chwilę nie będzie miał kto grać. Wszołek musi przyjść spowrotem i szukać kogos do środka bo kapi nie gotowy i moze być problem.

odpowiedz
Olo - 29.06.2022 / 15:42, *.chello.pl

@KrystekLegia : Nie wiem co Ty zobaczysz, to tylko sparing. Zresztą patrzę jednym okiem jak grają i Salzburg sobie przechodzi ten mecz cały, widać, że totalnie mają wyrąbane na ten mecz. A i piszemy "z powrotem".

odpowiedz