Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka wyjedzie na konsultację lekarską

Woytek, źródło: Legionisci.com / TVP Sport

Bartosz Kapustka niedawno wrócił do gry po poważnej kontuzji. W lipcu 2021 zerwał więzadło krzyżowe w trakcie spotkania z Florą Tallinn, a na boisko wrócił po dziewięciu miesiącach. Problemy zdrowotne były jednak widoczne pod koniec ubiegłego sezonu i nie pozwoliły mu na pełny powrót do gry. Podczas zgrupowania w Austrii zawodnik także był oszczędzany, czasami trenował indywidualnie, a jego kolano było stale monitorowane. Nie grał także w sparingu. Okazuje się, że Kapustka będzie musiał skonsultować się z lekarzem, który przeprowadzał operację. Zawodnik uda się więc do Niemiec, a następnie zostaną podjęte decyzje dotyczące jego obciążeń treningowych i ewentualnego dalszego leczenia.

Najbliższa przyszłość piłkarza jest niepewna. Trener Kosta Runjaić chciałby więc, aby sprowadzono zawodnika do środka pola, o podobnej charakterystyce jak Kapustka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Teleporada - 30.06.2022 / 14:41, *.kpn.net

A nie da się przez telefon?

odpowiedz
grzesiek - 30.06.2022 / 10:18, *.centertel.pl

Kapustka to wymysl wlasciciela Mioduskiego. Czyli pomysl bardzo slaby

odpowiedz
1234 - 30.06.2022 / 20:11, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Ty tak na poważnie?

odpowiedz
PLK - 30.06.2022 / 23:09, *.plus.pl

@grzesiek: jesteś naturalnym idiotą?!!!

odpowiedz
Afro - 30.06.2022 / 09:42, *.ncs2012.pl

Podatność na kontuzje 20. Znam się na tym, mój kolega grał w FM.

odpowiedz
Goclaw - 29.06.2022 / 20:58, *.centertel.pl

BARTOSZ 3maj się !!!

odpowiedz
Wszołek w Legii to mus! - 29.06.2022 / 16:25, *.orange.pl

Co w Wszołkiem? Ktoś coś?

odpowiedz
Desmond - 29.06.2022 / 17:12, *.59.100

@Wszołek w Legii to mus!: Normalnie trenuje w Berlinie

odpowiedz
Charles Widmore - 30.06.2022 / 17:49, *.orange.pl

@Desmond: Desmond Hume?! Why you stop push the button?!

odpowiedz
Legion - 29.06.2022 / 15:10, *.chello.pl

Zajebisty zawodnik, nie ma co. Cały poprzedni sezon out, teraz wygląda na to, że może być podobnie. Ważne, że kontrakt przedłużony o kolejny rok, to sobie ten też będzie "dochodził". Rewelka. Legenda.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.06.2022 / 14:53, *.aster.pl

Nie chcę krakać, ale Kapi wyraźnie zbliża się do końca swojej kariery.

odpowiedz
Januszek - 29.06.2022 / 14:39, *.chello.pl

niech juz lepiej wyjedzie na stale.. mial swoje piec minut na Euro ... a potem rownia pochyla

odpowiedz
Hg - 29.06.2022 / 21:01, *.play-internet.pl

@Januszek: A ty z nim frajerzyno

odpowiedz
koras - 29.06.2022 / 14:19, *.t-mobile.pl

A wszystko się zaczęło od radości po strzeleniu gola mocarnej Florze Tallin. Gdyby to był Real to ok, ale k.wa szaleć po bramce z estończykami...

odpowiedz
Lw73 - 29.06.2022 / 14:12, *.t-mobile.pl

Wolski to byłaby alternatywa

odpowiedz
Mr T - 29.06.2022 / 13:37, *.tpnet.pl

A o Baku cisza. Czyżby wysypało się na ostatniej prostej?

odpowiedz
(L) - 29.06.2022 / 15:55, *.t-mobile.pl

@Mr T: Jest na testach medycznych jutro na 90% zostanie potwierdzony

odpowiedz
Mr T - 30.06.2022 / 18:35, *.tpnet.pl

@(L): Dzięki za info, na razie cisza.

odpowiedz
Bulbulator - 29.06.2022 / 13:37, *.19.184

Jego organizm nie nadaje się do wyczynowego sportu, w swojej karierze więcej się leczył niż grał.

odpowiedz
Zgrywus - 29.06.2022 / 13:00, *.tpnet.pl

Zle mu? Kasa jest a wiecej czasu na konsolę zostaje. Mij najwiekszy bląd ze nie zostałem kopaczem

odpowiedz
Bie(L)any - 29.06.2022 / 14:05, *.centertel.pl

@Zgrywus:
Chyba jakby zależało jemu wyłącznie na kasie to by siedział w Anglii a nie wracał do Polski? Tam lepiej zarabiał a jeszcze mniej grał niż u Nas ....

odpowiedz
Zgred - 29.06.2022 / 14:22, *.02.net

@Zgrywus jeszcze możesz zostać grabarzem:

odpowiedz
Franio - 29.06.2022 / 15:05, *.tpnet.pl

@Bie(L)any : bo on chcial tylko angole juz go nie chcieli, wiedzieli przeciez ze sie pomylili

odpowiedz
WETERAN - 29.06.2022 / 12:39, *.chello.pl

Żal chłopaka... Może jego organizm nie jest stworzony do wyczynowego sportu.

odpowiedz
robochłop - 29.06.2022 / 12:36, *.orange.pl

Szkoda chłopaka...oby to były tylko strachy na lachy...

odpowiedz
ZenekL3 - 29.06.2022 / 12:32, *.chello.pl

Czyli następna runda w ch. Szkoda.

odpowiedz