Kosta Runjaić, Jacek Zieliński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Runjaić: Łatwo straciliśmy bramki

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Przede wszystkim przegraliśmy ten mecz i nie jest to coś, co ja lubię, co my lubimy. Pierwsza połowa była całkiem niezła, dobrze czytaliśmy podania, pokazaliśmy wiele elementów, które ćwiczyliśmy wcześniej. Padły dwie fantastyczne bramki. Nie jestem pewien, czy był spalony przy trzeciej bramce, czy nie - powiedział po spotkaniu z Red Bullem Salzburg trener Legii Warszawa, Kosta Runjaić.

- W drugiej połowie straciliśmy łatwe bramki. Patrząc na poprzedni sezon, było wiele tak straconych goli, rzutów karnych. Nie byliśmy w stanie utrzymać wysokiego tempa gry i przegraliśmy.

- Jeśli wyciągniemy wnioski z tej gry, to będzie dobra lekcja. Graliśmy z bardzo silnym przeciwnikiem, który ma naprawdę znakomitych młodych zawodników, jasną filozofię gry.

- Kapustka pojechał na konsultację do lekarza do Berlina. Chcemy uzyskać jego opinię. Z tego też powodu oszczędzaliśmy zawodnika, nie chcieliśmy ryzykować.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
WETERAN - 01.07.2022 / 15:20, *.tpnet.pl

Trochę się martwię brakiem wiadomości o Wietesce.
Brakowało go wyraźnie w sparingach.Dostał urlop po zgrupowaniu kadry ale co dalej?Transfer?

odpowiedz
Dexter - 01.07.2022 / 05:19, *.centertel.pl

Parę niedociągnięć jest

odpowiedz
Lex - 30.06.2022 / 22:09, *.aster.pl

Rafa lopez odchodzi do kerali liga indyjska

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 30.06.2022 / 16:06, *.orange.pl

Ja cały czas nie wiem jakim cudem Miszta jest bramkarzem LEGII WARSZAWA

odpowiedz
Atmosferić - 30.06.2022 / 13:25, *.orange.pl

Przypomnijcie sobie mecz na łazienkowskiej gdzie po 29 minutach przegrywał nasz nowy trener 0-4.

odpowiedz
Januszek - 30.06.2022 / 11:31, *.chello.pl

Gdzie pryszczaty xD pewnie sie schowal i wyciska ;)

odpowiedz
WIDAĆ ŻE JAKI TRENER NIE PRZYJDZIE MUSI WYKONYWAĆ MIODUSKIEGO WIZJE... - 30.06.2022 / 01:02, *.120.98

TERAZ NIEWIDOMY BY WIEDZIAŁ JAKI SKLAD MA GRAĆ IYD ZMIENNICY ZAWIEDLI

odpowiedz
PawLo - 29.06.2022 / 21:02, *.mm.pl

Miszta ręcznik i kukła w bramce !!!

odpowiedz
Phoenix(L)k - 29.06.2022 / 20:45, *.aster.pl

"W drugiej połowie straciliśmy łatwe bramki"... opłacało się wymienić trenera na takiego, który to dostrzegł...

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 29.06.2022 / 20:13, *.centertel.pl

Miszta won ręczniku naucz się bronić gdzie indziej

odpowiedz
ZenekL3 - 29.06.2022 / 19:47, *.chello.pl

Łatwo tracimy bramki od roku, teraz czekamy na jakieś rady trenera.

odpowiedz
Trampek - 29.06.2022 / 19:31, *.net.pl

Panie trenerze - uważam,że ten mecz dał odpowiedź , który bramkarz powinien być 3-ci jak nie czwarty a być może w kolejce do brania pod uwagę obsady bramkarza w LEGII.

odpowiedz
AAA - 29.06.2022 / 18:40, *.chello.pl

Panie Trenerze to już chyba Pan wie kto na pewno nie powinien bronić?

odpowiedz
Arek - 29.06.2022 / 18:12, *.tpnet.pl

Bym powiedział nawet, że za łatwo.

odpowiedz
Wypowiedź trenera na poziomie - 29.06.2022 / 17:50, *.148.80

Yyyy tory były złe yyyy bo pociąg jechał i źle mu się jechało bo szyny yyyy też były złe

odpowiedz
S - 30.06.2022 / 06:00, *.centertel.pl

@Wypowiedź trenera na poziomie : ....i yyyyyyy podwozie też było złe......

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.06.2022 / 17:35, *.play-internet.pl

Super się czyta wypowiedzi pomeczowe Runjaiča......Jak trener zaczyna przygodę w nowym klubie od "wyciągania wniosków" i "odrabiania lekcji",oraz "znajdywania pozytywów " po porażce z zespołem,który wystawił.2 (3?) skład,to ja już wiem,co miał na myśli Jacuś Zieliński,mówiąc,że "będziemy grali o wysoką pozycję w tabeli".

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 29.06.2022 / 17:07, *.play-internet.pl

Wnioski: - Miszta out do Raduni Stęzyca na wypożyczenie..
- Sokołowski, Slisz nie ten poziom
- Jaszur za Picha...
- Jędza powoli nie nadąża już...

odpowiedz
Tomek - 29.06.2022 / 17:06, *.175.212

Kosta aut

odpowiedz
Legion - 29.06.2022 / 17:05, *.chello.pl

Proszę przestać wystawiać Misztę na bramkę, to przestaniemy łatwo tracić bramki.

odpowiedz