fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Skrót meczu z Red Bullem Salzburg

źródło: sport.tvp.pl

Legia Warszawa przegrała sparingowe spotkanie z Red Bullem Salzburg 2-3. Zapraszamy do obejrzenia goli i najciekawszych akcji spotkania.

Skrót meczu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Free - 02.07.2022 / 21:35, *.orange.pl

Miszta? Ludzie czy chcecie znów bronić się przed spadkiem? Bardzo słaby....

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.06.2022 / 13:28, *.play-internet.pl

Kurde,zawsze uważałem,że z Czarka Miszty "coś może będzie".Niestety,ale chyba się myliłem,bo chłop niczego się nie uczy.Coś tam potrafi,ale jest w takim wieku,że powinien się rozwijać,a On non-stop przejawia te same zachowania.Brak wyjść do dośrodkowań,oraz strzały,które właściwie same powinny się bronić,a kończą się bramkami świadczą o tym,że nadziei na to,że będzie lepiej chyba już nie ma.Szkoda,bo oprócz chuiovey obrony,słabej pomocy i byle jakiego ataku,nie mamy też i bramkarza,a jesteśmy "na takim etapie rozwoju",że częściej będziemy się cieszyć,że nie przegraliśmy meczu ligowego,niż ze zwycięstw.No,ale żeby nie przegrywać,to trzeba mieć naprawdę kozackiego bramkarza.Oj-słabiutko to widzę,naprawdę słabiutko.....1

odpowiedz
Robas(L) - 29.06.2022 / 19:32, *.vectranet.pl

Karny z dupy , faul ewidentnie przed polem karnym.

odpowiedz
Aryon - 29.06.2022 / 20:44, *.163.17

@Robas(L): Zgadza się. VAR i tak unieważniłby karnego, a więc jak dla mnie wynik tego meczu to 2:2, bo spalony jednak był przy 3 bramce dla Legii.

odpowiedz
Olo - 30.06.2022 / 00:41, *.chello.pl

@Aryon: Serio nie macie co przeżywać, tylko wynik nic nie znaczącego sparingu, gdzie zresztą Salzburg wyszedł jakimś trzecim składem?

odpowiedz
Aryon - 30.06.2022 / 12:39, *.163.52

@Olo: Komentarze nie są do przeżywania czegokolwiek, ale do wyrażania swoich opinii, a to właśnie zrobiłem ja i kolega wyżej.

odpowiedz
ajajajaj - 29.06.2022 / 19:25, *.net.pl

Darek nie pitol , przecież nie stać cię nawet na fryzjera :) hahaha

odpowiedz
Dariusz Mioduski - 29.06.2022 / 17:48, *.virginm.net

Ok, zaraz do tego usiądę.

odpowiedz
!(L)! - 29.06.2022 / 17:38, *.tpnet.pl

Potrzeba wzmocnień !!! WYGASAJĄCE UMOWY !
Środkowy obrońca
1. Riechedly Bazoer
2.Jérémy Gélin
3.Jimmy Tabidze
4.Joris Gnagnon
Skrzydłowi
1. Lazar Markovic
2. Óscar Melendo
3. Nicolas Jackson
4. Jakub Myszor
5. Ché Nunnely
6.Anthony Limbombe
7.Borja Sánchez
Brać
1.Riechedly Bazoer
2.Jakub Myszor
3. Ché Nunnely

odpowiedz