Jacek Zieliński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zieliński: Baku pasuje nam profilowo

źródło: Legia.com

- Widzowie Ekstraklasy doskonale znają Makanę - pokazał się w naszej lidze z bardzo dobrej strony. Opuścił Ekstraklasę na rok. Dlaczego wraca? Jest to piłkarz, który pasuje nam profilowo, jest w odpowiednim wieku. Ma 24 lata, duże doświadczenie, jednocześnie kilku lat mu brakuje do picku rozwojowego, więc może być jeszcze lepszym piłkarzem. Ma dobre statystyki piłkarskie i kinematyczne, które wskazują, że ma duży potencjał – może biegać dużo i szybko - mówi Jacek Zieliński.

- Pewnie na początku może być wykorzystany w mniejszym wymiarze czasu i będzie odpowiednio wprowadzony. W bardzo krótkim okresie będzie gotowy, żeby grać 90 minut, jeśli wygra rywalizację. Makana jest przewidziany na pozycję skrzydłowego, gdzie potrzebujemy zawodników. Mam nadzieję, że uda nam się zrealizować kolejne transfery na tę pozycję - dodaje dyrektor sportowy Legii.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
grzesiek - 04.07.2022 / 09:38, *.centertel.pl

Środkowego obroncy brak. Wieteski nie mozna nazwac obronca

odpowiedz
TomTom1916 - 03.07.2022 / 15:34, *.plus.pl

ocho zaczyna się korpo..pier...nie..Zielu masz u mnie szacunek za Twoją grę w Legii.nie spie..ol tego

odpowiedz
Lowolak - 05.07.2022 / 08:50, *.ktmtelekom.pl

@TomTom1916:
Na pewno tego obawia się najbardziej

odpowiedz
koras - 03.07.2022 / 10:43, *.t-mobile.pl

Pasuje nam profilowo czyli nie musieliśmy nigdzie jeździć i mogliśmy go oglądać w Canal+.
Nawrocki z Warty się sprawdził, Baku też tam grał - więc pasuje!
-

odpowiedz
Wieczny fan Zielińskiego - 03.07.2022 / 10:35, *.plus.pl

Widzę że każdy transfer który jest to Zieliński musi coraz więcej się tłumaczyć po co dlaczego kogoś sprowadzamy do tego koniecznie udowodnić musi że akurat ten gracz nam pasuje:) poparte to jest zbiorem nowoczesnych słów jak kinematyka, Pick,itd dobrą szkołę PR przeszedł.

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 03.07.2022 / 10:29, *.plus.pl

Profilowo pasuje? W sumie 1 murzyn na zdjęciu podczas prezentacji zespolu zawsze podnosi wartość drużyny. Kiedyś u śp Kopy tez Mudoh Nwoji czy Eresaba brylowali ma fotce podczas prezentacji i na tym ich rola się skończyła. Oby z nim było inaczej bo coś tam u nas w lidze już pograł.

odpowiedz
kaliber o tym spiewal dawno - 03.07.2022 / 08:55, *.chello.pl

Baku Baku to jest sklad...

odpowiedz
Maverick - 03.07.2022 / 07:59, *.vectranet.pl

Dobrze się stało ze ten zawodnik trafił do legii.Jeśli będą omijać go kontuzje to powinien byc solidnym wzmocnieniem.Grając w Warcie siał popłoch u przeciwnika. Gościu jest zwinny szybki mimo że dużo wiatru robi to powinien wkręcać w ziemię przeciwników.Taki trochę drugi kalu uche z Wisły Kraków jeśli ktoś w ogóle pamięta takiego zawodnika.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 02.07.2022 / 20:43, *.plus.pl

dobre statystyki kinematyczne... qr...a nauczyli się słowa, które brzmi mądrze i teraz go używają w co 2 wywiadzie inteligenci, a gdy nikt nie patrzy to kulkają kozy z nosa

odpowiedz
Guny@o2.pl - 03.07.2022 / 01:31, *.supermedia.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: XD uśmiałem się, ale w sedno...

odpowiedz
xD - 02.07.2022 / 19:52, *.orange.pl

a Pich do czego pasował profilowo ?

odpowiedz
Phoenix(L)k - 03.07.2022 / 00:37, *.aster.pl

@xD:

Podobno Kosta go trenował w Niemczech...

odpowiedz
Cat - 02.07.2022 / 16:38, *.centertel.pl

Jeszcze Wszołek, II napastnik i jeśli zdrowie dopisze Kapustce to może jakieś puchary na koniec roku będą. Jeszcze żeby tyłu bramek nie tracili...

odpowiedz
Kibic - 03.07.2022 / 06:15, *.torun.pl

@Cat: Wiem, ze lepiej zyc marzeniami ale my walczymy o utrzymanie, a nie puchary...

odpowiedz
eN - 02.07.2022 / 16:30, *.82.194

No jak dlaczego wraca? Europa zweryfikowala i mozna wrocic do pol-amarorskiej ligi blyszczec wsrod drewniakow

odpowiedz
cwaniak - 03.07.2022 / 01:14, *.prioritytelecom.net

@eN: Raczej pochłaniać światło

odpowiedz