REKLAMA

Squash

Legia ósma w DMP seniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Utalentowani zawodnicy sekcji squasha Legii Warszawa, wystąpili (po raz pierwszy) w seniorskich, drużynowych mistrzostwach Polski. Nasza drużyna seniorska po całym sezonie rozgrywek w regionie mazowieckim awansowała do finałów Polskiej Ligii Squasha. Młodzi legioniści wraz z naszymi trenerami zajęli ósme miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski, co jak na debiut, należy uznać za bardzo dobry wynik.

Skład naszej drużyny: Augusto Ortigosa, Marcin Karwowski, Mateusz Szewczyk, Jan Szcześniak, Antoni Jakubiec, Szymon Lohmann, Michał Sienkiewicz, Mateusz Lohmann.
Trenerzy: Bartek Wojtunik, Marc Lopez.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.