fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Plan treningów na najbliższe dni

Mishka, źródło: Legionisci.com

W czwartek drużyna Legii Warszawa wróciła ze zgrupowania w Austrii. W piątek legioniści rozegrali mecz kontrolny z Motorem Lublin, po którym dostali 2 dni wolnego. Kolejne zajęcia zaplanowano na poniedziałek po południu. Ma w nich wziąć udział Makana Baku, który w sobotę oficjalnie został zaprezentowany jako nowy zawodnik stołecznego klubu.

We wtorek, środę i czwartek odbędą się po 2 treningi - o 10:30 i 17. W najbliższy weekend ma prawdopodobnie zostać rozegrane jeszcze jedno sparingowe spotkanie, jednak szczegóły nie są jeszcze znane. Sezon 2022/23 rozpocznie się dla Legii 16 lipca o godzinie 20, wyjazdowym meczem z Koroną Kielce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Szmu(L)ki - 04.07.2022 / 15:01, *.chello.pl

No to się przepracowali podczas tych przygotowań. Dobrze, że pucharów nie ma, bo zanim oni załapią to co chce trener aby grali, zanim nowi się zgrają (albo dojdą w sierpniu) to szczyt formy na październik przyjdzie. I zostanie ucięty przez Mundial....

odpowiedz
:o) - 04.07.2022 / 22:44, *.chello.pl

@Szmu(L)ki: Po trzech dniach takiego lenistwa leżałbyś tydzień na OIOM-ie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.