fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Cegiełki na wsparcie futsalowej Legii - ostatnie dni zbiórki

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Budżet na najbliższy sezon będzie wyższy o 30 procent w porównaniu z minionym sezonem. Sytuacja sekcji będzie na pewno stabilna i da nam możliwość dalszego rozwoju. Ważne dla nas jest, aby nasz rozwój nie ograniczał się tylko do wyższych pensji dla zawodników, czy wyniku sportowego, ale również rozwoju na każdej płaszczyźnie funkcjonowania sekcji - mówi prezes sekcji futsalu Emil Krysiński. Od ponad miesiąca można wesprzeć sekcję kupując specjalne cegiełki. Zebrano już ponad 20 z 30 tys. zł. Cały zysk zostanie przeznaczony na budowę mocnej drużyny na sezon 2022/23.

Sekcję wesprzeć można TUTAJ.

"Sezon zaczyna się w sierpniu. Razem możemy zbudować silny legijny futsal. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę. I każdy z Was może być częścią naszej sekcji, bo: Legia To Legia - Legia To Ludzie" - informuje klub.

Za każdą wpłatę otrzymujecie w prezencie:
1. wpłata minimum 50 zł - dyplom imienny podziękowanie;
2. wpłata minimum 100 zł - szalik + dyplom imienny podziękowanie;
3. wpłata minimum 500 zł - możliwość udziału w treningu naszej drużyny, imienne podziękowania na Facebooku, szalik sekcji, dyplom imienny podziękowanie, ilość miejsc ograniczona: 10;
4. wpłata minimum 3000 zł - możliwość zagrania Twojej drużyny w turnieju organizowanym przez naszą sekcję, gwarancja zagrania w grupie spotkania z naszą drużyną, pamiątkowy puchar, podziękowania na Facebooku, ilość miejsc w turnieju ograniczona: 8.

Regulamin:
- Wysyłka podziękowań oraz gadżetów nastąpi w ciągu 10 dni od daty wpłaty.
- Dokonując wpłat min. 500 zł lub min. 3000 zł - wyślij do nas maila wraz ze swoim numerem telefonu na adres: kontakt@legiafutsal.com w celu ustalenia szczegółów.

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
@ Jaro - 04.07.2022 / 17:38, *.tpnet.pl

Na każdym meczu na Gładkiej można było kupić zarówno szalik, koszulkę czy inne gadżety....

odpowiedz
Jaro - 04.07.2022 / 15:30, *.orange.pl

Skoro macie gadżety to nie prościej byłoby je normalnie sprzedawać? Sam chętnie kupiłbym sekcyjny szalik lub odznakę.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.