REKLAMA

19-20.07: Rozkład jazdy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś o godzinie 18:00 przy Łazienkowskiej piłkarze Legii rozegrają towarzyskie spotkanie z Celtikiem, będące pożegnalnym meczem Artura Boruca. Nie należy spodziewać się zbyt wysokiej frekwencji, pomimo obniżenia cen biletów w ostatniej chwili. Mecz na żywo pokaże Canal+. Tenisistka Legii, Malwina Rowińska w Szwajcarii grać będzie na Mistrzostwach Europy do lat 18. W Przerowie inny zawodnik tenisowej Legii, Tomasz Berkieta zagra na ME U-16.

Rozkład jazdy:
20.07 g. 18:00 Legia Warszawa - Celtic Glasgow


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Robert - 19.07.2022 / 08:06, *.centertel.pl

Jutro:)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.