REKLAMA

6-7.07: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Dziesięcioro zawodników sekcji pięcioboju nowoczesnego Legii, w środę i czwartek rywalizować będzie w Krakowie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Nasz klub reprezentować będą: Maja Bieniecka, Alicja Dobrzyńska, Dominik Radomyski, Kajetan Szpryngiel, Tomasz Wasiuk (U-14) oraz Olga Cisek, Aleksandra Kazubska, Maksymilian Dobosz, Krzysztof Majcher, Antoni Ruzik (U-16). W środę odbędą się konkurencje strzeleckie, pływackie i biegowe (indywidualnie). W czwartek rywalizować będą sztafety.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.