fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Prezentacja nowej koszulki na meczu z Zorią. Trwa sprzedaż biletów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy piątek o godzinie 18:00, na stadionie przy Łazienkowskiej 3, Legia rozegra ostatni sparing przed sezonem 2022/23, w którym zmierzy się z Zorią Ługańsk. Spotkanie będzie połączone z prezentacją nowej koszulki meczowej na nadchodzący sezon - premierę zaplanowano na godzinę 17:50. Po końcowym gwizdku, posiadacze karnetów (na razie karnety kupiło niewiele ponad 3400 osób) będą mieli okazję spotkać się z piłkarzami i sztabem pierwszego zespołu - spotkanie będzie miało miejsce w Legia FanStore.

Pozostali kibice muszą zakupić wejściówki na spotkanie - te kosztują 5 zł (ulgowe) i 10 zł (normalne) bez względu na trybunę, a kupić je można TUTAJ. Dla kibiców otwarte będą trzy trybuny - cała trybuna wschodnia, dół trybuny południowej oraz dół Żylety. W pierwszej kolejności klub rozpocznie sprzedaż biletów na Trybunę Wschodnią.

Do końca czwartku tj. 7 lipca 2022 roku, klub zbiera deklarację karnetowiczów, co do obecności na spotkaniu z pierwszym zespołem i sztabem trenerskim po ostatnim gwizdku sędziego. Każdy osoba posiadająca karnet na nowy sezon 2022/23, która wybierze darmowy bilet dla posiadacza tego karnetu, zobaczy niżej umieszczony formularz. Bez zaznaczonej odpowiedzi (Tak lub Nie) system nie przepuści kibica do kolejnego kroku.

W piątek bramy stadionu będą otwarte od godziny 16:30.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Miodek - 06.07.2022 / 23:44, *.174.11

Będzie prowadzony doping w piątek?

odpowiedz
Gocław - 06.07.2022 / 16:56, *.net.pl

No wreszcie jakiś konkret. Brawo wreszcie ktoś z górnej półki, dla takich meczy warto żyć. Dla naszego prezesa też warto i oczywiście za jego pomysły i rozwój naszej Legii też. Super, Brawo SZACUN

odpowiedz
olew - 07.07.2022 / 15:55, *.vectranet.pl

@Gocław: Też tak sadzę. Warto żyć. Facet ma szmal, pomysły i lubi Legię.

odpowiedz
PawLo - 06.07.2022 / 15:49, *.mm.pl

Będzie transmisja w tv ? w necie ?

odpowiedz
Legiak83 - 06.07.2022 / 14:56, *.185.138

Ten piątkowy event to będzie taka truskawka na torcie

odpowiedz
Gotowe koszulki już mamy - 06.07.2022 / 13:49, *.changeintegrated.com

Ciekawe czy klub weźmie pod uwagę te projekty - wątpię... https://legionisci.com/news/87226_Projekt_koszulek_od_fana.html

odpowiedz
Michu - 06.07.2022 / 13:53, *.chello.pl

@Gotowe koszulki już mamy:
Przecież te koszulki są tragiczne. Jedynie kolekcjonerska jest ciekawa

odpowiedz
Peter - 06.07.2022 / 14:29, *.vectranet.pl

@Michu: Nie chcę być złym prorokiem ale tragiczne koszulki to możemy zobaczyć w piątek...

odpowiedz
dvd - 06.07.2022 / 11:33, *.160.93

ciekawe dlaczego tak mało osób kupiło karnety na nowy sezon ha ha ha
mamy tak wspaniały skład, że chyba powinniśmy się obronić przed spadkiem ha ha ha

odpowiedz
AAA - 05.07.2022 / 17:49, *.play-internet.pl

Do Wszystkich którzy się nie wybierają:pamiętajcie z kim gramy i ile ich tu jest i kogo czczą jako tfu bohatera...

odpowiedz
Peter - 05.07.2022 / 19:27, *.vectranet.pl

@AAA: Pamiętamy. Dlatego miło będzie ich złoić, przynajmniej na boisku.

odpowiedz
Aaa - 05.07.2022 / 16:56, *.Gawex.PL

Z Zorią tak ale nie Ługańsk, bo Ługańsk to od 8 lat Ługańska Republika Ludowa i ten klub wyniósł się stamtąd.

odpowiedz
Kibic - 05.07.2022 / 16:19, *.centertel.pl

Dobra inicjatywa i fajny pomysł z nowymi koszulkami i prezentacja drużyny.

odpowiedz
z(L)y - 05.07.2022 / 15:32, *.vectranet.pl

Będę! (L)

odpowiedz
zdzicho - 05.07.2022 / 13:48, *.16.195

i takie bilety powinny byc na celtic

odpowiedz
SEBO(L) - 05.07.2022 / 14:50, *.centertel.pl

@zdzicho: wtedy "legenda" by nie zarobiła. A to taki miły gest ze strony klubu,w związku z umówioną premią za awans do pucharów,która ostatecznie nie została w kontrakcie zamieszczona,czego nie sprawdził sam "legendarny",bo chyba poskąpił na menedżera ewent. prawnika,który sprawdziłby to,lub zatrudnił taniego idiotę,lub złośliwca. W efekcie awans był,a kasy nie dostał,bo formalnie nie było podstaw. Część kasy z biletów ma być takim zadośćuczynieniem,na miłe zakończenie współpracy,bo bez solidnego procentu z każdego biletu "Boży" - szcz(e)y na granie za darmo dla kibiców, których interesuje bądź interesowała piłka nożna. Nie szczy tylko na tych,którzy waflują się z nim,czyli tymi,którzy na innych kibicach też zarabiają...

odpowiedz
Hg - 05.07.2022 / 15:13, *.t-mobile.pl

@zdzicho:

Podziękuj królowi borubarowi

odpowiedz
Kibol78 - 05.07.2022 / 17:47, *.chello.pl

@Hg: w d... byłeś g..... wiesz , nie siej zamętu dzieciaku.

odpowiedz
Heeee - 05.07.2022 / 13:42, *.t-mobile.pl

Pewnie będzie w Loki prezesa ,by dumnie patrzył z poziomu murawy na piłkarzy naszych wspaniałych .

odpowiedz
Tomek - 05.07.2022 / 14:56, *.113.189

@Heeee: Pewnie wymyślą jakieś gów...o. Jakiś czas temu były tutaj prezentowane koszulki zrobione przez 16 letniego chłopaka, na podstawie dostępnych na stronie adidasa wzorów projektowych. Koszulki, które zaprojektowała ta osoba, są jak najbardziej dostępne w katalogu adidasa i są jak najbardziej możliwe do zrobienia. Kwestia czy w klubie ktoś o tym myśli czy jednak dadzą sobie wcisnąć jakiś badziew...

odpowiedz
Yo - 05.07.2022 / 13:03, *.232.156

Miodek co teraz? Różowe w motyle czy jakieś może fioletowe w kwiatki??? Won !!

odpowiedz
yyy - 05.07.2022 / 13:53, *.centertel.pl

@Yo: żółtych jeszcze nie mieliśmy

odpowiedz
bum - 05.07.2022 / 14:51, *.232.156

@yyy: H wie co oni tam jeszcze wymyślą żeby siebie i klub ośmieszyć....
Wszystko co się dzieje w klubie to jakaś farsa odkąd lokowany sam rządzi. Z uporem maniaka rujnuje i ośmiesza nasz klub. Normalnie jakby celowo....
Komedia i zażenowanie to już normalka dla kibiców Legii.
Koszulek spodziewam się we wzorze nie do zaakceptowania. Mam nadzieję się mylić !

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 05.07.2022 / 18:57, *.plus.pl

@yyy: żółta łódź podwodna ;) no w sumie to szorowanie po dnie, dobrze nam wychodzi.

odpowiedz
Wycior - 06.07.2022 / 11:37, *.t-mobile.pl

@Yo: nie prowokuj jego pomysłów bo jeszcze nam tęczowe załatwi…

odpowiedz
oLaf - 06.07.2022 / 15:58, *.vectranet.pl

@Wycior: też zgaduję że tęczowe będą ; P

odpowiedz
Calbarro - 07.07.2022 / 12:15, *.lukman.pl

@yyy: Były żółto - zielone na początku lat 90

odpowiedz