Paweł Wszołek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Wszołek wraca do Legii

źródło: meczyki.pl

Paweł Wszołek bardzo blisko Legii Warszawa. 30-latek już w środę ma podpisać kontrakt ze stołecznym klubem, który finalizuje formalności z Unionem Berlin - informuje serwis meczyki.pl.



Wszołek jest już w Warszawie i czeka na ostatnią wymianę dokumentów pomiędzy klubami. Wtedy będzie mógł złożyć podpis na trzyletnim kontrakcie, a także zostać zaprezentowany jako nowy podopieczny Kosty Runjaicia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (59)

+dodaj komentarz
NAR. - 08.07.2022 / 12:41, *.play-internet.pl

Paweł jest typem piłkarza myślącego.A takich nam potrzeba.

odpowiedz
Grzesiek - 06.07.2022 / 19:12, *.t-mobile.pl

Polonia ka.. !!

odpowiedz
Zbycho(L) - 07.07.2022 / 10:59, *.aster.pl

@Grzesiek: I co z tego, że kiedyś grał na Konwiktorskiej. Jest zawodowcem. Możesz nie pamiętać takich nazwisk jak Kiełbowicz, Michał Żewłakow (który był nawet kapitanem LEGII) oni też tam grali, a w Naszym Klubie zostawiali serducho na boisku i wywalczali mistrzostwo i puchary. Szacunek się należy. Zainteresuj się grupami juniorskimi z Konwiktorskiej. Jedne z najlepszych w Polsce, a grający tam chłopcy kibicowali i dalej kibicują LEGII.

odpowiedz
Gość - 08.07.2022 / 17:17, *.245.12

@Zbycho(L): No ja jeszcze nie widziałem, żeby ciołek zostawił kiedykolwiek serducho na boisku. Typowy najemnik i nieudacznik.

odpowiedz
Endriu - 06.07.2022 / 16:33, *.net.pl

Dobra wiadomość i dla nas Kibiców i dla Drużyny, udowodnił swoją wartość wiosną grając na wypożyczeniu.
Niemieckie progi za wysokie i Wszyscy na tym skorzystają, wartość dodana nie tylko w obecnej 11tce ale na tle Extraklapy

odpowiedz
Zzp - 06.07.2022 / 16:16, *.play-internet.pl

Transfery może dupy nie urywają ale są konkretne i z jakimś pomysłem a przede wszystkim na miarę finansowych możliwości pudla. Zieliński zarządza kryzysem a to również trzeba potrafić.

odpowiedz
oLaf - 06.07.2022 / 15:54, *.vectranet.pl

nareszcie, wśród miernot Wszołek Królem .

odpowiedz
WoLa - 06.07.2022 / 15:38, *.centertel.pl

Wszołek pokazuje jak słaba jest ekstraklapa bo wyróżniający się zawodnik tej marnej ligi nie nadaje się nawet na ławkę do średniaka Bundesligi, system szkolenia w naszym kraju to jedna wielka porażka..

odpowiedz
Ursus - 06.07.2022 / 16:57, *.vectranet.pl

@WoLa: napraw system szkolenia

odpowiedz
Robert Szenfeld - 06.07.2022 / 15:21, *.centertel.pl

bardzo dobrze !

odpowiedz
zibibibi - 06.07.2022 / 13:23, *.mm.pl

Wszołek i zdrowy Kapustka to już konkretna siła.

odpowiedz
hej - 06.07.2022 / 11:26, *.160.93

No i super, będzie łatwiej walczyć o utrzymanie w lidze

odpowiedz
AliMario - 06.07.2022 / 09:13, *.centertel.pl

Na takie wzmocnienia liczę !!;

odpowiedz
(L) - 06.07.2022 / 07:44, *.jmdi.pl

Na razie najlepszy nasz piłkarz.

odpowiedz
Tombo - 06.07.2022 / 07:41, *.centertel.pl

Dobry, sprawdzony, bezpieczny transfer :)

odpowiedz
Legionista80 - 06.07.2022 / 02:44, *.play-internet.pl

To utrzymanie pewne....A tak serio to 4 pewne z tymi skrzydlami

odpowiedz
Wojtek86 - 06.07.2022 / 00:21, *.chello.pl

Super Wiadomość. Poszedł chłopak po rozum do głowy.

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 06.07.2022 / 00:10, *.play-internet.pl

Jak dla mnie wiadomosc lipca!!!

odpowiedz
artur - 05.07.2022 / 23:46, *.waw.pl

los jest przewrotny cieszę się że w Legii gra, będzie grał polonista

odpowiedz
Trec - 06.07.2022 / 15:57, *.chello.pl

@artur: z niego taki polonista jak i legionista

odpowiedz
Borat - 06.07.2022 / 21:06, *.virginm.net

@artur: on jestcz Tczewa wiec raczej arkowiec a nie polonista...gral tam tylko i tyle, to jego pracaz jesli Ty pracujesz w makdonaldsie tzn ze jestes zydem?

odpowiedz
Arek - 05.07.2022 / 23:40, *.tpnet.pl

I brawo. Miła wiadomość.

odpowiedz
ZenekL3 - 05.07.2022 / 22:46, *.chello.pl

Bardzo dobrze, to zawsze o jeden skrzydłowy więcej niż w ostatnim sezonie, chociaż też coraz starszy.

odpowiedz
Hakon - 05.07.2022 / 22:45, *.plus.pl

I git. Jaszczur ponoć rozwiązał kontrakt...

odpowiedz
Wolfik - 05.07.2022 / 22:32, *.mm.pl

Super wiadomość!

odpowiedz
kosachicago - 05.07.2022 / 22:12, *..

super

odpowiedz
S3p - 05.07.2022 / 21:49, *.centertel.pl

Jeszcze porządny trener i może będą puchary, jeżeli Wszołek rozegra sezon bez kontuzji.

odpowiedz
Joker - 05.07.2022 / 21:33, *.chello.pl

Byłoby bardzo dobrze gdyby Wszołek był w Legii.

odpowiedz
Obi - 05.07.2022 / 21:27, *.chello.pl

Dobra wiadomość.

odpowiedz
Antyberg - 05.07.2022 / 21:12, *.orange.pl

No i dobra jest!:)

odpowiedz
Kolega po szalu - 05.07.2022 / 21:05, *.plus.pl

A co to za wzmocnienie jak u nas już był? Po prostu wrócił z urlopu do treningów heh

odpowiedz
Zielu - 05.07.2022 / 20:53, *.centertel.pl

Pawle pewnie masz chrapkę na mudial, życzę Ci dużo zdrowia, a przy okazji Legia coś na tym zyska... Gratulacje dla Zielka

odpowiedz
onomatopeja22 - 05.07.2022 / 20:15, *.interkam.pl

podobno JAsurbek odchodzi

odpowiedz
Maverick - 05.07.2022 / 19:36, *.vectranet.pl

Hitem tego lata może okazać się transfer naszego supersnajpera napadziora Rafaela Lopeza.Zainterwsowane są nim kluby z Cypru oraz Indii.
Legia podobno chce go za wszelką cenę sprzedać. Jeśli uda się tym patałachom opchnąć tego portugalskiego kalekę to śmiem twierdzić że w tym sezonie legia może zdobyć mistrza Polski.
Jezu jeśli faktycznie by go sprzedali to skoczę na główkę z iglicy pałacu kultury

odpowiedz
LG - 05.07.2022 / 21:09, *.chello.pl

@Maverick: jesteś ułomny na umyśle.

odpowiedz
SEBO(L) - 05.07.2022 / 21:21, *.centertel.pl

@LG: A myślisz, że to jego pierwszy skok ? ;)

odpowiedz
gazza - 05.07.2022 / 22:08, *.inetia.pl

@Maverick: Popieram całkowicie - Zawodnik niczym się nie wyróżnił ani niczego nie pokazał. Pozbycie się takich szrotów to jakby wzmocnienie.

odpowiedz
MV. - 06.07.2022 / 15:09, *.tmodns.net

@Maverick: Wjeżdżaj ! - winda czeka.

odpowiedz
Rambo - 05.07.2022 / 19:21, *.centertel.pl

Super wiadomość! Witamy ponownie!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 05.07.2022 / 18:58, *.plus.pl

No to może na puchary starczy, witamy i powodzenia.

odpowiedz
tekken (L) - 05.07.2022 / 18:53, *.chello.pl

Yeah i super:)

odpowiedz
Anty Vuko - 05.07.2022 / 18:53, *.tpnet.pl

Bardzo dobra informacja. Dzięki Paweł!!!

odpowiedz
olew - 05.07.2022 / 18:35, *.vectranet.pl

Witamy po raz trzeci !

odpowiedz
grzesiek - 05.07.2022 / 18:33, *.centertel.pl

Dzieki pawel za wszystko co do tej pory zrobiles i powodzenia dalej. Jak tak dalej pojdzie to bedzie najlepszy dawny pilkarz polonii w barwach Legii.

odpowiedz
Hiszpan - 05.07.2022 / 18:26, *.play-internet.pl

Jasio pajacu gdzie jesteś???.
Odstaw butelkę z mlekiem i ciesz się z nami.

odpowiedz
L - 05.07.2022 / 18:34, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: A Karbownik będzie?

odpowiedz
Hiszpan - 05.07.2022 / 18:37, *.play-internet.pl

@L: Tu będzie trudniej ale nadal temat w grze.

odpowiedz
L - 05.07.2022 / 19:34, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: Jak by się udało to byłoby ekstra. Myślę, że i dla Michała i dla Legii ;)

odpowiedz
L - 05.07.2022 / 23:30, *.aster.pl

@L: No nie wiem. Znowu by go upychali w srodku pola a on sie tam gubi.

odpowiedz
Edek - 06.07.2022 / 00:43, *.centertel.pl

@L: akurat u nas zawsze grał na boku...

odpowiedz
Hiszpan - 06.07.2022 / 06:34, *.telnaptelecom.pl

@L: Spoko da radę. Jak Nemanja się zdecyduje stworzą spoko duet.

odpowiedz
Legion - 05.07.2022 / 18:25, *.chello.pl

I to jest bardzo dobra wiadomość. Zachodu delikatnie mówiąc nie zawojował, ale na polską ligę to jest bardzo dobry skrzydłowy, co pokazał nawet w zeszłym sezonie przychodząc prosto z trybun Unionu i mając tu bardzo przyzwoite liczby. On na prawą, ten Baku jeśli odpali na lewą i może coś z tego będzie. Dobrze jeszcze jakby się okazało, że Kapustka jednak będzie grał, a nie kolejny sezon leczenie. Ofensywna z Baku, Josue, Kapusta, Włoszech - Kramer, na papierze wygląda o wiele lepiej niż zeszłoroczna. Tylko żeby ręcznik Miszta nie bronił, bo wtedy to wszystko i tak jest daremne.

odpowiedz
Min - 05.07.2022 / 18:25, *.vectranet.pl

Nasz zespół potrzebuje napadziora i obrońcę

odpowiedz
Diego - 05.07.2022 / 18:24, *.pulawy.pl

No i super. Powodzenia Paweł.

odpowiedz
yyy - 05.07.2022 / 18:23, *.centertel.pl

A kiedy patryk szeliga?

odpowiedz
Kibic L - 05.07.2022 / 18:22, *.net.pl

I to jest dobra wiadomość !! Dobry transfer! Powodzenia

odpowiedz
as - 05.07.2022 / 18:20, *.ckmediator.pl

po co ten szmaciarz ,mało jest takich w kadrze

odpowiedz
Kibic - 05.07.2022 / 18:22, *.net.pl

@as: kibic Legii?

odpowiedz
axlrose - 05.07.2022 / 18:20, *.tpnet.pl

Tak, to jest ta wiadomość, na którą czekałem!!!

odpowiedz