REKLAMA

Legia i Fortuna przedłużyły współpracę

źródło: Legionisci.com

Firma Fortuna Zakłady Bukmacherskie podpisała nową umowę sponsorską z Legią Warszawa. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2023/24. Fortuna jest sponsorem stołecznego klubu od listopada 2013 r.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
ajajajaj - 14.07.2022 / 15:56, *.net.pl

idioci myślą że wyniki to z przypadku ... wszystko jest ustawione co do bramki durnie!!!

odpowiedz
Trampek - 12.07.2022 / 21:17, *.net.pl

Czy w innych cywilizowanych państwach / nie dotyczy republik bananowych / zakłady bukmacherskie są sponsorami klubów piłkarskich ? Nie ulega wątpliwości ,że takie zakłady mogą pośrednio lub bezpośrednio wpływać na wyniki spotkań . Jest to uzasadnione podejrzenie ,że takie praktyki mogą mieć miejsce. Co innego, gdyby sponsorowane kluby nie mogły brać udziału w zakładach piłkarskich w typowaniu wyników meczów.

odpowiedz
grzesiek - 12.07.2022 / 20:53, *.centertel.pl

Bawet nie chce wiedzieć jakie kwoty otrzymuje Legia od fortuny

odpowiedz
Kot - 12.07.2022 / 15:14, *.centertel.pl

Handel trwa

odpowiedz
SEBO(L) - 12.07.2022 / 15:06, *.centertel.pl

To kwestia lojalności za poprzedni sezon. Nawet premię powinni wypłacić. 17 porażek- było z czego.
A już w sobotę pierwsza okazja do podziękowań.
Wygrana gospodarzy (ewentualnie z podpórką),rzut karny dla Korony, plus żółta kartka Jędrzejczyk?

odpowiedz
FI(L)IP - 12.07.2022 / 13:37, *..

Fortuna nam sprzyja.

odpowiedz
Dimas - 12.07.2022 / 11:24, *.play-internet.pl

No i git teraz czekam na info że Niko wraca na sezonik i 10 bramek mamy gwarantowane ;)

odpowiedz
Tomek - 12.07.2022 / 11:40, *.113.189

@Dimas: Niestety ale nie wraca

odpowiedz
Dimas - 12.07.2022 / 12:06, *.play-internet.pl

@Tomek: Dziwi mnie że wolą kolesia z taką samą ilością bramek w lidze węgierskiej który o ile przyjdzie to będzie sezon się aklimatyzował u nas...

Rozumiem że wiek 34 lat za nim nie przemawia ale na naszą cienką spokojnie by w tym sezonie dał radę tym bardziej że sam chciał wrócić, ale cóż może się nie znam ;)

odpowiedz
Tomek - 12.07.2022 / 12:43, *.113.189

@Dimas: W Legii wiele rzeczy dziwi i zaskakuje odkąd Mioduski jest jej prezesem i sam rządzi więc był czas abyśmy przywykli. Nikolic na nasza ligę w zupełności by wystarczył, jest do wzięcia za darmo, nie musiałby się aklimatyzować itp. Chyba, że kudłaty mierzy w fazę grupową pucharów za rok (co jest niestety przy jego zarządzaniu możliwe raz na 5 lat) ale przy transferach, które robią to o awansie do fazy grupowej, nawet tego śmiesznego pucharu pocieszenia, mogą zapomnieć. A Nikolic idealnie wpisuje się w obecną politykę transferową i spokojnie dałby radę w naszej lidze

odpowiedz
ANTYzygo - 12.07.2022 / 13:50, *.vectranet.pl

@Dimas: nie wiadomo jakich warunków zażądał - gwarancji minut, długości kontraktu, poziomu wynagrodzenia itp. sam wiek też ma znaczenie; ja bym się tak nie dziwił, że Legia się nie zdecydowała, chociaż Niko bardzo lubię i pamiętam jak grał.

odpowiedz
robochłop - 12.07.2022 / 14:10, *.orange.pl

@Dimas: jak Niko wracał z MLS do Europy -to Legia chciała żeby wrócił...wybrał Videoton jak się nie mylę...teraz widocznie szukamy innego typu piłkarza...

odpowiedz
Dimas - 12.07.2022 / 15:35, *.play-internet.pl

Rozumiem że jest ktoś inny na tapecie, dla mnie po prostu duet Kramer - Niko pasuje na ten sezon.

Ale ufam Zielińskiemu bo dla mnie robi dobrą robotę. Co nie zmienia faktu że potrzeba nam napastnika

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 12.07.2022 / 16:28, *.play-internet.pl

@robochłop: swierczok

odpowiedz
Tomek - 13.07.2022 / 08:33, *.113.189

@KasztanoRonaldo: Temat ze Świerczokiem jest o tyle żałosny, że gościu jest zawieszony za doping...

odpowiedz
Rytm - 12.07.2022 / 11:18, *.centertel.pl

No i super. Nie muszę zmieniać buka:)

odpowiedz