Jakub Świerczok - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plotki transferowe

Legia zainteresowana Świerczokiem?

źródło: interia.pl

W Legii cały czas trwają poszukiwania napastnika. Według informacji Interii stołeczny klub jest zainteresowany pozyskaniem Jakuba Świerczoka, ale na razie do transferu daleka droga. Zawodnik jest bowiem tymczasowo zawieszony z powodu pozytywnego wyniku testu antydopingowego, ponadto musiałby rozwiązać umowę z japońskim klubem Nagoya Grampus.



Temat pozyskana 29-latka istnieje od kilku tygodni, miało już dojść do kontaktu dyrektora sportowego Jacka Zielińskiego z przedstawicielami zawodnika.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (65)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 14.07.2022 / 17:40, *.play-internet.pl

AAAAAAAAA Dam pracę w Legii.........

odpowiedz
77/82 - 14.07.2022 / 09:18, *.warszawa.pl

Ponoć Morientes był widziany na lotnisku w Warszawie.

odpowiedz
qemp - 14.07.2022 / 11:22, *.cyfrowypolsat.pl

@77/82: No nareszcie. Ile można czekać?

odpowiedz
ZenekL3 - 14.07.2022 / 14:09, *.chello.pl

@qemp: Morientes na pewno od zimy, na razie planuje operacje wszczepienia endoprotezy i krótką rehabilitację.

odpowiedz
Stary chinczyk - 13.07.2022 / 20:40, *.t-mobile.pl

Na nasze ligowe boiska to jest naprawdę dobry napastnik. Jeszcze polak to napewno na plus.

odpowiedz
Legionista-Portowiec - 13.07.2022 / 18:13, *.centertel.pl

Niko jest wolnym zawodnikiem. Nie rozumiem dlaczego Zielu nie chce go ściągnąć.

odpowiedz
Singspiel - 13.07.2022 / 19:14, *.plus.pl

@Legionista-Portowiec: bo ma 35 lat?

odpowiedz
Hiszpan - 13.07.2022 / 21:36, *.telnaptelecom.pl

@Singspiel: Spoko Jay-Z w końcu się zdecyduje na Niko. W naszej upoklapie spokojnie 10-15 goli przez 3 kolejne sezony gwarantowane. I trochę ludzi dla niego wróci na trybuny. Jaca działaj.

odpowiedz
Krys008 - 13.07.2022 / 17:49, *.plus.pl

Jeżeli istnieje choćby cień szansy - brać.

odpowiedz
Zawieja - 13.07.2022 / 21:04, *.t-mobile.pl

@Krys008: z czego mu zapłacą jak on będzie chciał z bańkę euro za sezon?

odpowiedz
Marek - 13.07.2022 / 17:29, *.t-mobile.pl

Bo ja wiem. Przyszedłby tylko dla kasy, żeby się odbudować i wyjechać z powrotem jak najszybciej. Chociaż od Kramera i Rosolka gorszy nie będzie. Można spróbować.

odpowiedz
Piter - 13.07.2022 / 12:59, *.plus.pl

Takie newsy to w zasadzie pusty przebieg słów ... Legia zainteresowana, Legia celuje, Legia obserwuje. Ok, chyba że na zasadzie "ja tylko popatrzę" lub "dej za darmo, bo mam chorom druzyne". Bankrucie, oprzytomnij i spłacaj długi zamiast tracić czas na paczenie.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 13.07.2022 / 14:24, *.168.198

@Piter: nosz ku..... Ladnie to ujales

odpowiedz
Kibi - 13.07.2022 / 16:00, *.net.pl

@Piter: a Nawrocki tez za darmo ?

odpowiedz
Piter - 13.07.2022 / 16:21, *.plus.pl

@Kibi: Nawrockiego kupiono, bo się liczy na zysk. Młody jest, więc tu wygrała zasada żeby wyjąć trzeba włożyć :)

odpowiedz
Student_L - 13.07.2022 / 23:32, *.t-mobile.pl

@Piter: pamiętaj że takie newsy to puszczają też dla klikalności artykułu.. (Interia)

odpowiedz
tekken (L) - 13.07.2022 / 12:56, *.230.80

Stawiać na polskich napastników to dobry pomysł. Musi być zbudowany zespół na polskich zawodnikach i jak najmniej rewolucji.
Siła zaciężna na drewnianych zagranicznych zawodnikach daleko nie pojedzie, co pokazał wczorajszy mecz Kolejorza.

odpowiedz
WETERAN - 13.07.2022 / 12:33, *.tpnet.pl

Droga Redakcjo ! Jaki jest oficjalny staus Wszołka ? Nie figuruje po stronie "przyszli" ! Czyżby się rozmyślił ?

odpowiedz
matwij - 13.07.2022 / 17:39, *.autocom.pl

@WETERAN: nie figuruje również po stronie "odeszli". Był i jest więc nie odszedł i nie przyszedł.

odpowiedz
Tomekk - 13.07.2022 / 01:25, *.telefonica.de

poznaniacy nas nienawidzą, i życzą jak najgorzej.
Więc kara musi być za chamstwo.
Dostali to na co zasłużyli‼️
amica poznań to stan umysłu.

odpowiedz
news ( L ) - 12.07.2022 / 23:09, *.160.93

Podobno na dniach ma przylecieć portugalski pomocnik Gil Vicente - Joao Caiado, który ma być wypożyczony. Ma 23 lata. Może drugi Luquinias?

odpowiedz
Pjoter - 12.07.2022 / 22:53, *.play-internet.pl

Nikolić ponoć chce do nas przyjść,ale Zieliński jest przeciw;(

odpowiedz
Adson78 - 12.07.2022 / 23:07, *.plus.pl

@Pjoter: Skąd to wiesz ?

odpowiedz
Wycior - 12.07.2022 / 23:13, *.t-mobile.pl

@Adson78: poczytaj na portalach. Podobno tak właśnie jest :( Na naszą e-klapę byłby gwarancją minimum 15 goli…

odpowiedz
Tomek - 13.07.2022 / 08:27, *.113.189

@Pjoter: Tak jest. Legia nie chce Nikolicia i już to pisałem ale przy obecnej polityce transferowej, Nikolic spełnia wszystkie warunki i na naszą ligę spokojnie starczy., bo przy takiej polityce transferowej to o jakichkolwiek fazach grupowych pucharów można zapomnieć a więc Nikolic jak najbardziej w naszej lidze dałby rade ale Legia nie chce Nikolicia

odpowiedz
Xyz - 13.07.2022 / 08:40, *.orange.pl

@Tomek: Panie, do fazy grupowej pucharów to jeszcze ze 3 razy wymienimy 11-ke ;) w końcu zostaly (w najlepszym wypadku) do eliminacji 2,5 okienka :) a co do Niko, to osobiście nie jestem zwolennikiem - Niko bazuje na podaniach po ziemi - kto mu u nas je aktualnie zapewni?

odpowiedz
Dimas - 13.07.2022 / 08:50, *.play-internet.pl

@Xyz: Niko nie jest widoczne w koncepcji trenera, cóż my możemy chcieć ale za kadrę odpowiada Zieliński tak postanowił i tak będzie.

Świerczok nie grał od zeszłego roku jak się nie mylę plus zamieszanie z dopingiem i ważny kontrakt do 2024. Pewnie małego kontraktu nie weźmie więc po co on nam? Dla mnie temat nierealny

odpowiedz
grzesiek - 13.07.2022 / 09:57, *.centertel.pl

@Wycior : żadną gwarancją by nie był. Alw tranafer fskrycznie byłby spoko. Chociaż jak dla mnie to zwykłe plotki bez ziarna prawdy

odpowiedz
Tomek - 13.07.2022 / 11:10, *.113.189

@Xyz: Chociażby Josue czy Kapustka. Oczywiście, że Nikolić nie jest zbawieniem ale jak już zastanawiają się nad Świerczokiem, to z powyższej dwójki, zdecydowanie wolę Nikolicia. Nikolicia znamy, jest do wzięcia za darmo, a Świerczok to najpierw musi wyjaśnić sprawę dopingu, następnie rozwiązać kontrakt w Japonii i wtedy może rozmawiać z Legią. podejrzewam, że Świerczoka wymagania finansowe są zdecydowanie wyższe niż Nikolicia, w końcu sam Świerczok przyznawał, żę odchodzi do Japonii aby zarobić pieniądze.

odpowiedz
Dimas - 13.07.2022 / 13:12, *.play-internet.pl

@Tomek: Optymalnie wziąć dwóch, budżet płacowy powiększyć rozwiązując umowy z Charatinem i Kastratem ;) Nikolic jest chętny zależy jaki kontrakt chce bo ze Świerczokiem trudna sprawa ale jak się uda to będzie miał czas na dojście do formy bo Nikolić jest w rytmie meczowym.
Pomarzyć ludzka rzecz ;)

odpowiedz
Tomek - 13.07.2022 / 15:34, *.113.189

@Dimas : To byłoby dobre rozwiązanie, jeszcze do tej dwójki dorzuciłbym z całą pewnością Abu Hanne i parę złotych w budżecie by się znalazło. Kolejni do oddania są Rosołek i Muci. Dostają szanse ale nic konkretnego nie pokazali. Rosołek pewnego poziomu nie przeskoczy, a Muciego ciężko jednoznacznie ocenić. Dostaje szanse, zagra jeden fajny mecz, a potem znika na kolejne 10.

odpowiedz
Dimas - 14.07.2022 / 08:32, *.play-internet.pl

@Tomek: Dla Rosołka i Muciego ostatni sezon prawdy, mają potencjał ale ileż można czekać ;)

Pozbyć się wszystkich bez potencjału sprzedażowego i tyle 2-3 sezony z tym dyrektorem i trenerem a powinno być ok

odpowiedz
Filip - 12.07.2022 / 22:14, *.111.202

Jak Amica odpadnie w lipcu z pucharów to zwiększy szanse na kolejne mistrzostwo. Taka prawda

odpowiedz
Tomek - 13.07.2022 / 11:15, *.113.189

@Filip: A czego Ty się obawiasz? Jak odpadną, to kogoś sprzedadzą aby kasa się zgadzała, a poza tym nie ma kogo się bać, nawet jakby nikogo nie sprzedali. My nie jesteśmy wielcy ale w Amice nie ma Skorży i Kamińskiego i ich gra leży całkowicie. A jak odpadną, to jest tam 2-3 którzy będą chcieli odejść m.in Ishak, Amaral czy Karlstroem.

odpowiedz
Dimas - 13.07.2022 / 12:50, *.play-internet.pl

@Filip: To nie Amica wygrała ligę tylko mi ją przegraliśmy. Oni mają mentalność przegrywów, jeden udany sezon i 5 w plecy odwrotnie niż my

odpowiedz
lw73 - 12.07.2022 / 21:56, *.chello.pl

Jak można kibicować komuś kto na swojej fecie mistrzowskiej nam ubliża?

odpowiedz
Maken - 12.07.2022 / 20:59, *.151.165

ALE Lech poszedł jak burza w elm. do LM. :)

odpowiedz
Szelka - 12.07.2022 / 22:29, *.chello.pl

@Maken : tragiczny bramkarz zawalił najważniejszy mecz. Zmiana trenera fatalnie poskutkowała na drużynę. Kibicowsko współczuję Lechowi.

odpowiedz
Xys - 12.07.2022 / 22:55, *.waw.pl

@Maken : Lech już gra o LM? Mam nadzieję zrobią dużo punktow rankingu krajowego.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.07.2022 / 20:17, *.petrotel.pl

https://sport.interia.pl/klub-lech-poznan/news-lech-poznan-zdemolowany-w-baku-kleska-i-upokorzenie-zamiast-,nId,6151768
to mi zrobiło dzień :-)

odpowiedz
Peter - 12.07.2022 / 20:20, *.vectranet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Generalnie kibicuję każdej drużynie w Pucharach ale im akurat niekoniecznie :-)

odpowiedz
T-1000 - 12.07.2022 / 20:25, *.243.188

@Peter:
To i Legii nie kibicujesz, bo im gorzej dla polskich klubów w pucharach, tym gorzej dla Legii.

odpowiedz
Kibic - 12.07.2022 / 21:00, *.net.pl

@T-1000: jedną Amice można poświecić.

odpowiedz
axlrose - 12.07.2022 / 20:17, *.tpnet.pl

Kolejny odcinek sagi: Świerczok w Legii. Przypomina mi to stałe: Lewandowski odchodzi z Bayernu.

odpowiedz
MonsteR !(L)! - 12.07.2022 / 20:15, *.tpnet.pl

Zawodnicy bez umowy
Środkowy napastnik
1.Óscar Estupiñán
2.Güven Yalcin
3.Keita Baldé
4.Kwang-song Han
Cofnięty napastnik
1.Nikola Dovedan
2.Francesco Margiotta
3.Jorge Félix
4.Pelle van Amersfoort
5.Ché Nunnely

odpowiedz
Cynio - 12.07.2022 / 20:46, *.151.94

@MonsteR !(L)!: Wysuwaj mnie tu z tymi leszczami!

odpowiedz
Ferdynand Kiepski - 12.07.2022 / 20:54, *.chello.pl

@MonsteR !(L)!: Ja też jestem bez umowy (kontraktu), nierozumie czemu mie tam nie ma

odpowiedz
STARA (L) - 12.07.2022 / 21:23, *.play-internet.pl

@MonsteR !(L)!: Jeszcze dopisz że Ronaldo szuka klubu, też jest do wzięcia...

odpowiedz
Stop segregacji! - 12.07.2022 / 22:14, *.tpnet.pl

@MonsteR !(L)!: Był u nas już taki trener który lubił defensywnego napastnika, przypomnijcie mi jak on się nazywał? ;)

odpowiedz
Adi - 12.07.2022 / 19:57, *.play-internet.pl

Z ostatniej chwili: Lech Poznań awansował do fazy grupowej ligi mistrzów.

odpowiedz
Ropa(L) - 12.07.2022 / 20:05, *.digiweb.ie

@Adi: A Karabach ich ocenił na 5 gwiazdek :-)

odpowiedz
Wycior - 12.07.2022 / 20:19, *.t-mobile.pl

@Adi: a taki był głupi rechot z ich strony jak my parę lat temu odpadliśmy… Jak to było? Bach, bach? Byhahahahaha

odpowiedz
Zdzicho - 13.07.2022 / 05:37, *.tpnet.pl

@Wycior: to tylko pokazuje jaką mamy gównianą ligę w której jest duża kasa, ale klubami zarządzają gamonie a kopacze są przepłacani. Taki Ishak w lidze krol strzelców a w Baku nawet nie piernął. Ściągneli jakiegoś ukraińskiego janusza na bramkę to im 3 sam wrzucił. Kontrakt z tv duży, kontrakty graczy dużo za wysokie, poziom słaby, a wyników nie ma wcale. U nas też rządzi golodupiec bez pomysłu. W wisle był cupial i lige pozamiatali na kilka lat a w puchsrach tylko pojedyncze mecze z schalke, saragossa, lazio i tyle. Mamy chyba zryty mental i sie do tego nie nadajemy. Chociaz jak u nas Lesny trochę zaryzykował to była LM

odpowiedz
ws - 12.07.2022 / 19:53, *.chello.pl

On nigdy nie chciał tu przyjść tak jak Milik ale chyba zrozumiał że to dla niego ostatnia możliwość aby załapać się do kadry na mundial. Powrót do Polski to chyba jedyna opcja. CM711 lubi takich napastników.

odpowiedz
Farme(L) - 12.07.2022 / 19:34, *.virginm.net

Jeśli to by kogokolwiek interesowało: Tymczasem w krainie kwitnącej i szczęśliwej bulwy mają swoje bach bach bach… a nawet właśnie następny bach…
Qrwa jak takie trepy będą przegrywać już w pierwszej rundzie, to my nigdy z tego qownianego rankingu się nie wygrzebiemy…. tacy byli mądrzy…

odpowiedz
Dimas - 12.07.2022 / 20:19, *.info.pl

@Farme(L):
Słaby trener, ręcznik na bramce, dwóch Polaków w składzie jednym słowem nie nasz problem :)

odpowiedz
Mamut - 12.07.2022 / 19:28, *.t-mobile.pl

To jak nierealny to po co o tym pisać?

odpowiedz
Adi - 12.07.2022 / 19:10, *.play-internet.pl

Oddać Skibickiego za darmo

odpowiedz
Ech - 12.07.2022 / 18:43, *.centertel.pl

Chciałbym i trzymam kciuki.

odpowiedz
Sebas (L) - 12.07.2022 / 18:33, *.t-mobile.pl

Wow jakby to wypaliło

odpowiedz
eL - 12.07.2022 / 18:21, *.vectranet.pl

Czemu na łamach legionistów nie ma ani słowa wzmianki o Legia Summer Cup 2022 ?

odpowiedz
szwarny synek - 12.07.2022 / 19:12, *.46.112

@eL: w bravo sport jest polecam

odpowiedz
Arek - 12.07.2022 / 17:32, *.t-mobile.pl

Hahaha..cóż za wzmocnienie

odpowiedz
mareczek - 12.07.2022 / 17:29, *.centertel.pl

Bardzo dobry pomysł tylko czy w ogole realny

odpowiedz
Jurek - 12.07.2022 / 18:39, *.tropolys.de

@mareczek: przecież piszą że nierealny

odpowiedz