Szymon Kielan
REKLAMA

Tenis

Kielan odpadł w III rundzie narodowych MP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Szymon Kielan zakończył udział w 96. narodowych mistrzostwach Polski w tenisie, które odbyły się w Bytomiu w trzeciej rundzie. Legionista przegrał rywalizację o ćwierćfinał z niżej rozstawionym z Michałem Mikułą 4-6, 3-6. - Teoretycznie grałem z wyżej rozstawionym kolegą, więc powinienem przegrać, bo to on był faworytem. Ale dobrze mi się grało, dużo lepiej niż we wtorek, bo wtedy kort był mokry i ciężki po deszczu. Bardziej zmęczyły mnie właśnie opady i długie czekanie na mecz - powiedział Mikuła po pokonaniu Kielana.

W drugiej rundzie Szymon pewnie pokonał Jonasza Dziopaka 6-1, 6-0. Lepiej nasz zawodnik spisuje się w deblu, gdzie w parze z Filipem Peliwo (polski tenisista, który do niedawna reprezentował Kanadę) dotarł do półfinału, w którym zmierzą się z Karolem Drzewieckim i Szymonem Walkowem.

Wyniki Szymona Kielana w narodowych mistrzostwach Polski w singlu:
II runda: Szymon Kielan - Jonasz Dziopak 6-1, 6-0
III runda: Szymon Kielan - Michał Mikuła 4-6, 3-6

Wyniki Szymona Kielana w narodowych mistrzostwach Polski w deblu:
II runda: Szymon Kielan/Filip Peliwo - Bienkiewicz/Bojarski 7-5, 6-4
1/4 finału: Szymon Kielan/Filip Peliwo - Mikuła/Wójcik 6-4, 4-6, 10-7
1/2 finału: Szymon Kielan/Filip Peliwo - Drzewiecki/Walków


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.