fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na rundę jesienną

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zgłosiła zawodników na rundę jesienną Ekstraklasy. W kadrze znalazło się 29 zawodników, w tym po trzech bramkarzy i napastników. Pierwszy mecz nowego sezonu legioniści rozegrają w sobotę o godzinie 20 w Kielcach.

Kadra Legii:

Bramkarze:
1. Kacper Tobiasz, 30. Dominik Hładun, 31. Cezary Miszta

Obrońca:
4. Mateusz Wieteska, 5. Yuri Ribeiro, 6. Mattias Johansson, 17. Maik Nawrocki, 23. Joel Abu Hanna, 25. Filip Mladenović, 29. Lindsay Rose, 32. Ramil Mustafajew, 36. Nikodem Niski, 55. Artur Jędrzejczyk

Pomocnicy:
7. Lirim Kastrati, 11. Robert Pich, 13. Paweł Wszołek, 14. Ihor Charatin, 16. Jurgen Celhaka, 18. Patryk Sokołowski, 20. Ernest Muci, 22. Kacper Skibicki, 27. Josue, 28. Makana Baku, 63. Jakub Kisiel, 67. Bartosz Kapustka, 99. Bartosz Slisz

Napastnicy:
9. Blaz Kramer, 39. Maciej Rosołek, 86. Igor Strzałek

WYNIKI SONDYKtóre miejsce zajmie Legia w Ekstraklasie w seoznie 2022/23?
SUMA GŁOSÓW: 7160
START: 14.07.2022 / KONIEC: 25.07.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Nemo - 16.07.2022 / 11:57, *.orange.pl

Sklad napadu to śmiech na sali, modlić sie zostaje,zeby pomocnicy i obroncy strzelali

odpowiedz
Rybasocho - 16.07.2022 / 09:01, *.t-mobile.pl

Jest nieźle tylko kto ma strzelać bramki? Ataku brak

odpowiedz
(L) eon - 16.07.2022 / 00:54, *.inetia.pl

Najbardziej liczę na Baku. Bez Baku to nawet do najbliższej stacji benzynowej nie zajedziesz. I tyle w temacie. Ale tak bez jaj , to bałem się że będzie z tym składem w 2022/23 gorzej niż wyszło. Nie ma w tym żadnej zasługi DM, co więcej, rozgardiasz jest jego zasługą. Zacząłem jednak wierzyć że będzie coś więcej niż obrona przed spadkiem. No zobaczymy , w Imię i tak dalej... Niech już zaczną.

odpowiedz
Kredens - 15.07.2022 / 23:07, *.t-mobile.pl

Legia ma coś czego nie miała przed rokiem. Trenera z jajami, pewnego swojej wiedzy i na pewno startującego z innego pułapu niż Czesiek. Teraz Mioduski już po prostu nie może się wygłupiać i w czasie kryzysu postawić na trenera. Kryzys pewnie nastąpi po 2-3 miesiącach, jak się niektórym znowu odechce grać i to będzie moment na ostateczne przewietrzenie szatni. Odejdzie pewnie Rose, Johansson i ktoś tam jeszcze z grupy tych weselących się i sytuacja wyczyści się tak jak powinna już dawno temu.

odpowiedz
MonsteR ! (L) ! - 15.07.2022 / 19:55, *.tpnet.pl

Tak bym to widział
Hładun
Jędrzejczyk ... Wieteska ... Nawrocki ... Ribeiro
.................... Josue ........... Slisz .......................
Wszołek .......... Kapustka ................. Baku
Kramer


odpowiedz
Obiektywnie - 15.07.2022 / 15:18, *.centertel.pl

Obronę da się złożyć z Wieteski, Nawrockiego, Jędzy i Mladena. W pomocy Slisz, Sokołowski, Wszolek, Josue i na zmiany Kastrati, Muci oraz Baku. To nie jest kadra gorsza niż skład Pogoni czy Rakowa. Tak realnie patrząc. Brakuje tam tylko głębi składu ale jak nie gramy w pucharach to być może żadna rotacja nie będzie potrzebna. Natomiast atak to obraz zespołu bijącego się o utrzymanie. Bramka to niewiadoma. Ci młodzi mogą w końcu odpalić tak jak swego czasu odpalił Majecki, Fabiański czy młody Boruc. Ale mogą też nie odpalić i będzie bieda.

odpowiedz
ach - 15.07.2022 / 16:05, *.play-internet.pl

@Obiektywnie : do póki będzie Slisz i Miszta Legia sięgnie po muł. Pokazali co potrafią to zlamasy i tyle w temacie

odpowiedz
Ropa(L) - 15.07.2022 / 16:05, *.digiweb.ie

@Obiektywnie : Kolego...Bogu dzięki Ty nie ustalasz składu bo byśmy grali ten sam piach co sezon temu. Mając, Kapustke,Josue,Muciego, Ty nadal chciałbyś grać Sokołowskim i Sliszem do spółki. Wystarczy sam Slisz lub Sokołowski jako defensywy. Po za tym samymi napastnikami się meczów nie wygrywa. Na koniec, trochę spokoju bo okno transferowe otwarte jeszcze długo.

odpowiedz
Kpt Pauka - 15.07.2022 / 14:39, *.167.154

Same ogóry, a w pomocy i ataku to już wogóle

odpowiedz
A największy - 15.07.2022 / 15:37, *.t-mobile.pl

@Kpt Pauka: a największym ogórem jesteś ty

odpowiedz
olew - 15.07.2022 / 13:31, *.vectranet.pl

LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
lucho_83 - 15.07.2022 / 13:13, *.virtuaoperator.pl

Rozumiem. że to kadra na 2-3 spotkania, a nie na całą rundę, bo cienko to widzę...

odpowiedz
Arek - 16.07.2022 / 00:40, *.tpnet.pl

@lucho_83: myślę, że przesadzasz. To wcale nie jest tak zła kadra, jak tu się przedstawia. Oczywiście paru ogniw tam jeszcze brakuje, ale może zostaną te braki jakoś uzupełnione. Okienko trwa do września, jakby nie patrzeć. A spieszyć nam się w tym momencie to przecież nie ma do czego.

odpowiedz
jo - 15.07.2022 / 10:36, *.sekocin.pl

Jeśli nie nastąpi cudowna eksplozja talentów w linii ataku to będzie problem...

odpowiedz
Wycior - 15.07.2022 / 11:06, *.t-mobile.pl

@jo: w razie problemów w ataku możemy spróbować Kastratiego;)

odpowiedz
bum - 15.07.2022 / 10:14, *.virginm.net

Ja prdle ... Skład godny jakiegoś zagłębia lubin

odpowiedz
Dezerter - 15.07.2022 / 10:01, *.t-mobile.pl

Analizując obronę: Wieteska i Nawrocki zostaną w niedługim czasie sprzedani, Jędrzejczyk kończy karierę, reszta do zapomnienia. Perspektywy marne. A cały skład na środek tabeli. Miejsce powyżej 6, będzie ogromnym sukcesem. Mecz z Koroną pokaże, czy Ci ludzie będą się bić o życie, ,,na scyzoryki,,, czy Korona ich rozniesie ambicją i bieganiem. I motywacją Leszka Ojrzyńskiego. Szkoda, że nie trafił do Legii, ale Kosta też może się okazać spoko. Tylko ten skład...

odpowiedz
Kibic - 15.07.2022 / 10:07, *.com.pl

@Dezerter: Tylko mistrzostwo !

odpowiedz
Dezerter - 15.07.2022 / 10:18, *.t-mobile.pl

@Kibic: Aha, i finał Ligi Mistrzów, a później podróż na Wenus...

odpowiedz
Haha - 15.07.2022 / 09:54, *.plus.pl

Siła ataku powalająca...

odpowiedz
Dezerter - 15.07.2022 / 10:06, *.t-mobile.pl

@Haha: Niestety, jak kogoś nie stać na skarpetki, to można zapomnieć, nie tylko o eleganckim garniturze, ale choćby o stringach...A miało być tak cudownie...

odpowiedz