Leszek Ojrzyński - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Ojrzyński: Realizowaliśmy swój plan

Mishka, źródło: Legionisci.com

Leszek Ojrzyński (trener Korony): Szacunek dla naszych zawodników, bo można być dumnym z tego, jak momentami grali z bardzo dobrą drużyną. Mieliśmy swój plan na ten mecz i on w większości był realizowany. Wyszliśmy na Legię odważnie, dwoma napastnikami. Wiedzieliśmy, że Legia ma przewagę w środku i nie kombinowaliśmy tam podań nie wiadomo po co.

Graliśmy bezpośrednio na napastników, którzy mieli zdobywać pole gry, utrudniać grę stoperom Legii. Plan był taki, żeby chociaż jeden z nich nie dotrwał do końca meczu i to się udało. Potem trochę pokpiliśmy sprawę, doszło do wrzutki i musieliśmy się bronić. Szczęście jednak się do nas uśmiechnęło, wykorzystaliśmy grę w przewadze.



Trochę szkoda, bo mieliśmy jeszcze sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Potem Legia grała na czas, chciała dowieźć wynik, wymuszała stałe fragmenty, przez co nie mogliśmy złapać rytmu. Tylko w pierwszej połowie Legia faulowała 12 razy. Widać tu pracę nowego trenera, który stawia na defensywę. Na pewno Legii trudno będzie strzelić bramkę, nam się udało, bo graliśmy w przewadze. Nie cieszę się z tego punktu, bo pozostał niedosyt, ale go szanuję.

Dziękuję też kibicom, którzy dzisiaj nas wspierali.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
olek - 17.07.2022 / 21:23, *.chello.pl

@Gelo85 : Uwielbiam takich "szpeców" co wiedzą jak się powinno grać.Ojrzyński gra jak najbardziej efektywniej,w Koronie nie ma Messiego,czy technicznego Josue z Legii to gra optymalnie,tym piłkarzami co ma.Myślisz,że Polska z Argentyna na Mistrzostwach Świata w grudniu będzie grała inaczej niż Korona,techniczinie? przecież oni by nas zjedli... Messi,Di Maria,Dybala,Martinez.Polska żeby coś ugrać z Argentyną będzie grała jak wczoraj Korona,czyli obrona,wślizgi,ostra walka,wrecz brutalna i dzida na Lewego.

odpowiedz
exsa - 17.07.2022 / 20:17, *.tpnet.pl

Plan planem ale tak ostro nie powinno sie grac !!!!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 17.07.2022 / 15:04, *.plus.pl

Rąbanka po nogach laga do przodu i długie wyrzuty z autu ot cała taktyka korony.

odpowiedz
Gelo85 - 17.07.2022 / 11:39, *.plus.pl

Bandycka brutalna gra. To nie jest piłka nożna. Z takimi drwalami sukcesem jest przetrwanie meczu bez urwanej nogi, a nie punkty do tabeli. Przez takich pseudo trenerów polska piłka ligowa wygląda tak jak wygląda. Efekty widać na arenie międzynarodowej.

odpowiedz
olek - 17.07.2022 / 21:26, *.chello.pl

@Gelo85 : Uwielbiam takich "szpeców" co wiedzą jak się powinno grać.Ojrzyński gra jak najbardziej efektywniej,w Koronie nie ma Messiego,czy technicznego Josue z Legii to gra optymalnie,tym piłkarzami co ma.Myślisz,że Polska z Argentyna na Mistrzostwach Świata w grudniu będzie grała inaczej niż Korona,techniczinie? przecież oni by nas zjedli... Messi,Di Maria,Dybala,Martinez.Polska żeby coś ugrać z Argentyną będzie grała jak wczoraj Korona,czyli obrona,wślizgi,ostra walka,wrecz brutalna i dzida na Lewego.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 17.07.2022 / 09:42, *.aster.pl

Nie udało się zrealizować planu! Nawrocki przeżył atak Śpiączki!

odpowiedz
Do zobaczenia - 17.07.2022 / 07:28, *.play-internet.pl

Do zobaczenia kiedyś Trenerze na ławce Legii bo wiem że tu jest Twoje miejsce masz L w sercu!

odpowiedz
L - 17.07.2022 / 20:47, *.orange.pl

@Do zobaczenia: kiedyś też myślałem, że dobrze by gi było zobaczyć na naszej ławce ale to jednak nie ten rozmiar kapelusza.

odpowiedz
olek - 17.07.2022 / 21:25, *.chello.pl

@L: O Michniwiczu zanim trafił do Legii czytałem podobnie,później był trenerem Legii,a dziś reprezentacji.

odpowiedz
Perkoz - 16.07.2022 / 23:28, *.vectranet.pl

Milcz pajacu ogórze

odpowiedz
AdamJ - 16.07.2022 / 23:19, *.chello.pl

Trzy ci w cztery, rzeźniku...

odpowiedz
Hautausmaa - 17.07.2022 / 01:15, *.chello.pl

@AdamJ: Penis wulgarnie pisze się przez "ch".

odpowiedz