Ernest Muci strzelił dla Legii pierwszego gola w tym sezonie - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Korona 1-1 Legia

Punkt na start

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zremisowała 1-1 z Koroną Kielce w pierwszym meczu ligowego sezonu 2022/23. "Wojskowi" wyszli na prowadzenie po golu Ernesta Muciego, a potem do remisu doprowadził Jakub Łukowski. Wcześniej czerwoną kartką ukarany został z kolei Mateusz Wieteska.



Mecz z dużym animuszem zaczęła Korona Kielce, która chciała w mocny sposób zaakcentować swój powrót do Ekstraklasy. Piłkarze gospodarzy stwarzali zagrożenie głównie po stałych fragmentach gry, co jest firmowym stylem drużyn prowadzonych przez trenera Leszka Ojrzyńskiego. Legionistom początkowo brakowało pomysłu na to, aby przedostać się w pole karne przeciwników. Dopiero kilkanaście minut po pierwszym gwizdku sędziego z dobrej strony pokazał się Josue, którego uderzenie w nieznacznej odległości przeleciało obok lewego słupka. Tak naprawdę do końca pierwszej połowy nie zadziało się zbyt wiele. Brakowało chociażby celnych strzałów z jednej lub drugiej strony. Pierwsza odsłona rozczarowała, chociaż też nie można było spodziewać się, że "Wojskowi" zaczną nagle grać na nieosiągalnym dla Korony poziomie.

Pierwszy kwadrans po zmianie stron także upłynął spokojnie. Legionistom co prawda udało się nawet pokonać golkipera Korony, ale ze spalonego uczynił to Mateusz Wieteska. Wkrótce obrońca, grający z opaską kapitana, ponownie wystąpił w roli głównej. "Wietes" w 60. minucie dostał drugą żółtą kartkę za faul na Jewiegnim Szykawce i arbiter bez większych wątpliwości odesłał zawodnika do szatni. Od tego momentu zadanie przed Legię było już bardzo trudne. Nawet grając w komplecie było jej bowiem ciężko zagrozić Konradowi Forencowi. Wreszcie w 73. minucie, pomimo gry w osłabieniu, podopiecznym Kosty Runjaicia udało się wyjść na prowadzenie! Na prawej stronie boiska dwójkową akcję przeprowadzili Artur Jędrzejczyk i Paweł Wszołek. Ostatecznie w pole karne wprost na głowę Ernesta Muciego dośrodkował ten drugi i Albańczyk ładnym strzałem głową otworzył wynik spotkania.

Radość gości z prowadzenia trwała jednak ledwie kilka minut. W 82. minucie do remisu doprowadził Jakub Łukowski, a asystował mu Luka Zarandia. Łukowski wykorzystał grę Legii w osłabieniu (poza czerwoną kartką dla Wieteska, na murawie nie było również akurat wtedy Maika Nawrockiego) i pięknym strzałem pokonał Kacpra Tobiasza. Młody bramkarz stołecznej drużyny nie miał w tamtym momencie kompletnie nic do powiedzenia. Do ostatniego gwizdka sędziego Legia walczyła o zmianę rezultatu, jednak grając w dziesiątkę wszystko wydawało się dla nich trudne.

Ekstraklasa
1. kolejka
#KORLEG
14515
Kielce
16.07.2022
20:00
Korona Kielce
Legia Warszawa
Korona Kielce
1-1
Legia Warszawa
83' Łukowski
(0-0)
Muci 73'
1 Konrad Forenc
33 Sasa Balić 73'
66 Miłosz Trojak
6 Jacek Podgórski 62'
7 Jakub Łukowski
22 Adam Deja
25 Grzegorz Szymusik 75'
10 Jacek Kiełb 73'
26 Oskar Sewerzyński
90 Kyryło Petrow
99 Jewgienij Szykawka 62'
73 Marcel Zapytowski
3 Roberto Corral 73'
8 Dalibor Takac
9 Adam Frączczak 62'
18 Bartosz Śpiączka 62'
20 Marcin Szpakowski
23 Adrian Danek 75'
45 Luka Zarandia 73'
95 Mario Zebić
Kacper Tobiasz 1
Artur Jędrzejczyk 55
Lindsay Rose 29
Mateusz Wieteska 4
Yuri Ribeiro 5
Bartosz Slisz 99
Paweł Wszołek 13
Josue 27
97' Ernest Muci 20
63' Robert Pich 11
Maciej Rosołek 39
Cezary Miszta 31
Lirim Kastrati 7
83' Ihor Charatin 14
83' 63' Maik Nawrocki 17
97' Patryk Sokołowski 18
Kacper Skibicki 22
Filip Mladenović 25
Bartosz Kapustka 67
Makana Baku 28
Trener: Leszek Ojrzyński
Asystent trenera: Jerzy Cyrak
Kierownik drużyny: Łukasz Tomczyk
Masażyści: Łukasz Miller
Trener: Kosta Runjaić
Asystent trenera: Aleksandar Rogić
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Tomasz Musiał
Asystent: Radosław Siejka
Asystent: Sebastian Mucha
Techniczny: Robert Marciniak
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (139)

+dodaj komentarz
bielan@vp.pl - 18.07.2022 / 15:34, *.125.2

Nie wiem,może sie mylę ,ale wydaję mi się że Wietes ukraińca nawet nie dotknął...

odpowiedz
zdz - 18.07.2022 / 17:54, *.mtm-info.pl

@bielan@vp.pl: liczy się sam zamiar wczoraj było to wytłumaczone w liga plus atak wyprostowaną nogą w staw kolanowy jak by trafił to by była odrazu czerwona a tak 2 zółta i nieudacznik piłkarski wyleciał

odpowiedz
skrzat - 18.07.2022 / 11:36, *.centertel.pl

Tragedii nie ma.Stracona bramka się nie liczy bo grali w 9 a to dużo.Najgorsze ze napastnika brak....

odpowiedz
PawLo - 18.07.2022 / 10:21, *.mm.pl

Redakcjo w transfery przyjdą jest Świerczok zmieńcie to skoro zawodnik jest na dwa lata zdyskwalifikowany więc transfer nierealny

odpowiedz
ZenekL3 - 18.07.2022 / 11:06, *.chello.pl

@PawLo: Za dwa lata też będziemy potrzebowali tego napastnika.

odpowiedz
PawLo - 18.07.2022 / 11:31, *.mm.pl

@ZenekL3: tak racja na pewno by się przydał hehe tylko teraz to potrzebujemy napastnika na Cito !

odpowiedz
ZenekL3 - 18.07.2022 / 16:03, *.chello.pl

@PawLo: No właśnie na to cito za dwa lata trzeba pracować już teraz a nie tydzień po starcie ligi i trzy tygodnie po zakończeniu obozu przygotowawczego, bo to się prawie nigdy w Legii nie udaje. Taki napastnik z tego cito dzisiaj i tak gotowy będzie dopiero na wiosnę.

odpowiedz
JACUNHO - 17.07.2022 / 21:01, *.net.pl

Jest 2 próbka Świerczoka. Wynik - pozytywny!!! 2 lata dyskwalifikacji

odpowiedz
aaaa - 18.07.2022 / 06:30, *.interkam.pl

@JACUNHO: no to grono napastnikow ktorych moglby zapodac Zielu jest juz rowna 0 hahhahahahha

odpowiedz
SŁABIZNA TA NOWA DRUŻYNA... - 17.07.2022 / 20:42, *.120.91

....BAKU I KAPUSTKA DO NICH WSZOŁEK A GDZIE JEST STRZAŁEK?!

odpowiedz
siara - 17.07.2022 / 20:32, *.chello.pl

to nie jest zdobyty pkt tylko stracone 2... ale widac jakie mamy ambicje

odpowiedz
Pudel wizjoner - 18.07.2022 / 00:38, *.centertel.pl

@siara: dokładnie tak !

odpowiedz
Goclaw - 18.07.2022 / 17:10, *.centertel.pl

@Pudel wizjoner: Ale musiał bo musiał
2wa spalone ??!!

odpowiedz
ochłoń - 18.07.2022 / 19:54, *.net.pl

@Goclaw: wziął w łapę od buka bo musiał hahaha

odpowiedz
realista - 17.07.2022 / 20:04, *.t-mobile.pl

po 1 kolejce wygląda na to, że w końcu mistrzem bedzie drużyna z Częstochowy

odpowiedz
Maverick - 17.07.2022 / 17:22, *.vectranet.pl

Jestem absolutnie pewien ze sytuacja w polskim futbolu nie zmieni się NIGDY!!!!!!! Polska piłka jest na bardzo niskim poziomie,zespoły które nas reprezentują tak samo, a mistrz PL to jest mocny na San Marino bądź Maltanczykow czy innych takich samych patałachów jak my.Nawet azery nas objezdzaja jak chcą.Pamiętam wiele lat temu jak mistrz PL grał z mistrzem Azerbejdżanu.Tym mistrzem był Widzew.Na wyjeździe wygrał 2-0 a u siebie zdaje się 7-0 bądź 8-0.A dziś taki qarabach czy jakoś tak objezdza tego mistrza Polski różnica kilku bramek.Co z tego ze taka legia by zdobyła mistrzostwo jak i tak skompromitowała by sie w europie...
Może i lepiej ze tak grają,przynajmniej unikniemy kolejnego blamaźu w europie,a kompromitowac się teraz będą inni.
Legia niech zacznie wreszcie grać Polakami a obcokrajowców odstawic na bok.Mimo ze bylem zwolennikiem ściągnięcia Picha oraz Baku to mimo to uważam że nic z tego nie wyjdzie.
Nigdy Legia nie będzie klasową drużyną nigdy inne polskie zespoły nie będą grały w europejskich pucharach, mooooooze jakimś cudem jedna.
Ale ligi mistrzów w PL mieć nie będziemy już nigdy.A juz na pewno nie będzie to legia

odpowiedz
grzesiek - 17.07.2022 / 18:33, *.centertel.pl

@Maverick: kolego podziekuj esa37 i bońkowi. Polska piłka nie jest aż tak słaba po prostu to esa 37 popie***ilo wszystko w przygotowaniach klubu ale panuje zmowq milczenia. Nikt przeciez na bylego prezesa pzpn zlego slowa nie powie

odpowiedz
bronek49 - 17.07.2022 / 16:42, *.chello.pl

nie ma kogo z Legionistów wyróżnić tak jak grali runde wiosenną tak zaczeli jesienną mase niecelnych podań brak dobrych strzałów ,nie było dośrodkowań dla Rosołka ale co dziwnie zagrał tylko jeden zawodnik który teraz doszedł do drużyny Pich a reszta już gra ze sobą dosyć długo niestety nie widać tego na boisku ,z tej drużyny już nic się nie wyciśnie trzeba sporo zmian

odpowiedz
Ripper - 17.07.2022 / 16:01, *.chello.pl

Korona Kielce 1-4 Zoria Ługańsk
tak się gra panowie Legioniści

odpowiedz
gruby - 17.07.2022 / 15:21, *.orange.pl

Napastnik potrzebny na już!!! I jeden szybki środkowy obrońca...

odpowiedz
Simon - 17.07.2022 / 15:16, *.orange.pl

Brać tego Łukowskiego. Nie na podstawie tego jednego meczu, ale facet generalnie ma motorykę i parametry jakich nam potrzeba.

odpowiedz
Nazareth - 17.07.2022 / 16:02, *.chello.pl

@Simon:
przyjdzie i będzie cieniem samego siebie

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 17.07.2022 / 14:10, *.btcentralplus.com

Mamy punkt przewagi nad Amicą !!!!!

odpowiedz
Sobo(L)ew - 17.07.2022 / 14:22, *.cdn77.com

@MIODUSKI OUT !!!!!: Ja tam Mioduskiego lubie. To powazny czlowiek i swietny biznesmen. Szkoda ze On nie czyta komentarzy bo chetnie bym z nim poszedl na biznesowy lancz i porozmaiwal na rozne tematy. Mioduski to bardzo dobry czlowiek. Madry. Przeciez zatrudnil Vuko kiedy klub byl w kryzysie. Vuko to swietny taktyk i strateg i utrzymal Legie w lidze.

odpowiedz
ajajajaj - 18.07.2022 / 12:22, *.net.pl

@Sobo(L)ew: nie pitol bo w Sobolewie nie ma takich debili jak Ty

odpowiedz
Ewelina - 17.07.2022 / 13:35, *.vectranet.pl

Cięzko o dobre wyniki jeśli atak nie istnieje.

odpowiedz
Piter - 17.07.2022 / 12:33, *.centertel.pl

Cicho płaczki i doceniać punkt. Bo z poważniejszym rywalem i taka gra to w tabeli punktów będzie przybywało zero.

odpowiedz
Kibic - 17.07.2022 / 15:34, *.net.pl

@Piter: z lepszymi rywalami będzie zwycięstwo! Legia Mistrz

odpowiedz
Legion - 17.07.2022 / 11:00, *.chello.pl

Z Rosołkiem na ataku i Pichem to my wiele nie zdziałamy. Czekam na pełne statystyki indywidualne z meczu, żeby zobaczyć ile razy Rosołek przez cały mecz miał piłkę. Ciekawe czy uzbiera się 10 kontaktów... A inna sprawa to to, że przebiegliśmy jako cała drużyna 100 km. Gdy powinno się biegać przynajmniej 110. Dramat.

odpowiedz
AWIATOR - 17.07.2022 / 10:50, *.interkam.pl

Gramy bardzo slabo to cud,ze na poczatek trafili sie kopacze z Kielc bo ktos mocniejszy zakonczylby rywalizacje juz w pierwszej polowie.
Forma co poniektorych to dramat.Slisz Rosolek Pich czy nawet Josue jest ponizej oczekiwan.A tak gwoli Josue-gosc obrosl za bardzo w piorka kazda akcja nawet kontra musi przechodzic przez tego czlapaka.Zaden z zawodnikow nie bierze na siebie odpowiedzialnosci tylko na sile szuka tego artysty,ktoremu jak cos wyjdzie to spoko ale przez wiekszosc meczu irytuje zagraniami niecelnymi nonszalanckimi i robi zle wybory.Przestanmy w koncu glaskac go po glowie tylko niech Kosta znajdzie w druzynie 1-2 graczy,ktorych decyzje na rozgrywanie tez beda wazne.
podsumowujac:brak szybkiego rozegrania,brak napastnika,brak formy-z ta ekipa max 6 miejsce

odpowiedz
Taka prawda - 17.07.2022 / 11:43, *.play-internet.pl

@AWIATOR: Josue obrósł nie tylko w piórka. Widziałeś go na boisku? Wciąż kilka kg za dużo.

odpowiedz
Prion - 17.07.2022 / 12:52, *.interkam.pl

@Taka prawda : też tak mysle

odpowiedz
tekken (L) - 17.07.2022 / 10:44, *.chello.pl

Napastnik potrzebny od zaraz. Ktoś taki kto będzie mieszał w ataku i to po taniości: proponuje Młodego Kosę.
I żeby nie było Rosołek jest ok, ale nie ma żadnego zmiennika.

odpowiedz
Pan - 17.07.2022 / 13:16, *.centertel.pl

@tekken (L): Rosołek ok ? Czy ty oglądasz mecze

odpowiedz
tekken (L) - 17.07.2022 / 15:20, *.chello.pl

@Pan: Chłopie Rosołek to nasz wychowanek. potrzebuję meczy, aby się ogrywać. Dla mnie, jak na wychowanka gra w porządku.Po za tym ja napisałem o pozycji atakującego, a on często był wystawiany na skrzydle.

odpowiedz
Abba - 17.07.2022 / 10:43, *.media.pl

W Kielcach bez niespodzianki, remis beniaminka ze średniakiem ligowym.

odpowiedz
Boro - 17.07.2022 / 15:37, *.net.pl

@Abba: o kim mówisz średniak ligowy ? O naszej Legii najlepszym polskim klubie ? Tylko mistrzostwo !!! Stop płaczką

odpowiedz
Kibic - 17.07.2022 / 17:18, *.net.pl

@cuLt: ty tak serio się odzywasz do kibica Legii ?bo zrobił błąd ortograficzny ?

odpowiedz
Hehe - 18.07.2022 / 00:18, *.centertel.pl

@Kibic : nie do kibica, a do trolla-sługusa miodulskiego

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.07.2022 / 10:31, *.play-internet.pl

Hmmm,wynikiem nie jestem rozczarowany,bo Legia właściwie gra tym samym-słabym składem,co w zeszłym sezonie,a nowi piłkarze,których zakontraktowano w tej rundzie są bardziej "zapchajdziurami",niż wzmocnieniami.Natomiast od jakiegoś czasu "bacznie się przyglądam" postawie Jędzy i Wietesa i czasem odnoszę wrażenie,że te dwa "filary naszej obrony" grają nie tylko na boisku,bo na serio-ciężko mi uwierzyć,że te wszystkie klocki,co stawia Wietes,czy agresywne,ale z reguły bezmyślne wejścia Jędzy w przeciwnika,gdzie tylko dzięki pobłażliwości sędziów,Artur dogrywał mecze do końca,są spowodowane czystym boiskowym debilizmem,lub co gorsza brakiem doświadczenia.Cóż "Fortuna kołem się toczy".....A największą farsą będzie to,że na zakończenie "kariery",Jędrzejczyk dostanie "owacje na stojąco",a podziękowaniom,gratulacjom, nie będzie końca.Niestety,musicie zdać sobie sprawę z tego,że Legia to w tej chwili jest korporacja,a w korporacjach nie ma miejsca na sentymenty,przywiązanie do barw klubowych,czy działania "pro bono",czego dobitnym przykładem są M.Radovič i A.Boruc,ale i pozostali zawodnicy,którzy potrafili całować herb klubu,w którym występowali,żeby po chwili zrzucić koszulkę na murawę i pójść "zarabiać" gdzie indziej.I przestańcie "mierzyć innych swoją miarą",bo tylko my-kibice nie jesteśmy tu dla pieniędzy,chociaż też zapewne "nie wszyscy z NaS".

odpowiedz
Darek - 17.07.2022 / 11:19, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA : Dokładnie. Też odnoszę wrażenie, że Jędrzejczyk i Wietes grają nie tylko na boisku.Babol za babolem.Przypadek?
A po zakończeniu kariery będą siedzieć w studiu i komentować mecze.Eksperci z dupy.

odpowiedz
K(L)AKIER - 17.07.2022 / 13:07, *.plus.pl

@Darek : Wieteska trzyma swój poziom ligowy od początku sezonu

odpowiedz
floyd - 17.07.2022 / 10:29, *.t-mobile.pl

Daruje sobie komentowanie meczu, bo nie ma co. Ale jedna refleksja: czy ktoś może w końcu uznać stratę tych 1,5mln ojro i odstawić beznadziejnego slisza od składu? Sprzedać go za cokolwiek do 1 ligi i przełknąć stratę. Nie mam nic do chłopaka personalnie, ale on nie ma nic piłkarsko do zaoferowania: brak dryblingu, strzału, siły, sprytu, rozegrania i wreszcie odbioru i defensywy. Gramy w 10, a jeszcze jest niestety Rosołek…

odpowiedz
Jacco - 17.07.2022 / 10:22, *.centertel.pl

Skomentujcie pracę sędziego, to co Pan Musiał wczoraj wyprawiał to sędziowanie na 3 ligę i to ciągle się powtarza. Wolny, nie nadążał za grą,druga kartka dla Wieteski z dupy! A co do zespołu i trenera, początek dobry, liga dopiero ruszyła.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 17.07.2022 / 10:07, *.cdn77.com

A mnie sie nasza gra podobala. Gralismy plynnie, krotnie celne podania, bardzo ladna gra. Az milo bylo popatrzec. Bardzo milo. Tak milo ze az malpke musialem poglaskac, az pianka wykipiala. Wiecej takiej gry sobie zycze. Brawo Kosta! Brawo druzyna! Zwycieski punkt na trudnym terenie.

odpowiedz
Kibic - 17.07.2022 / 10:25, *.vectranet.pl

@Sobo(L)ew: Chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś

odpowiedz
Sobo(L)ew - 17.07.2022 / 10:43, *.datapacket.com

@Kibic: Nie kompromisuj sie. To ze ja walilem kuzke do bardzo fajnego i milego meczu nie oznacza ze bylem pijany. Uwierz, potrafie to robic na trzezwo. Polonisto za_srany.

odpowiedz
Dezerter - 17.07.2022 / 10:04, *.t-mobile.pl

Nie oczekujmy zmian w składzie, bo może być jeszcze gorzej. Pieniędzy nie ma i nie będzie. W tej sytuacji za kiepskiego piłkarzynę, może przyjść wyłącznie kiepski piłkarzyna, a może być jeszcze gorzej... Dlatego trzeba grać tym składem, który jest i czekać na zmianę właści iela - i to jest jedyne, kluczowe rozwiązanie problemu.

odpowiedz
Kibic(L) - 17.07.2022 / 10:03, *.inetia.pl

A czego Wy się wszyscy spodziewaliście? Jeszcze tamten sezon nie pozwolił Wam opuścić sfery marzeń i wrócić na ziemię? Legia od lat jest beznadziejnie zarządzana i właśnie w zeszłym roku weszliśmy w fazę zbierania tego owoców. Mamy drużynę złożona z przeciętnych i słabych piłkarzy, którzy są na gwiazdorskich, jak na te lige, kontraktach. Nowy trener może jedynie wyciągnąć ich za uszy i powalczyć o górna połowę tabeli a w dłuższym terminie, co okienko pozbywać się tego szrotu. Pytanie na ile Legie będzie stać na systematyczne wzmacnianie drużyny w czasach ogólnego kryzysu. Osobiście uważam, że przez kilka lat będzie oglądać taka Legie. Także obniżcie oczekiwania bo zawału dostaniecie prędzej niz zobaczycie jakaś wyjątkowa grę i wyniki obecnej drużyny.

odpowiedz
gazza - 17.07.2022 / 09:31, *.inetia.pl

Wieteska Rosołek Slisz - Wy naprawdę graliście w tym meczu bo jakoś niezauważyłem ...a nie ...zauważyłem ...dwa razy Wieteskę jak dostawał zółte kartki...i tyle !
Ci zawodnicy są do zmiany - należy szukać następców na ich pozycję co wzmocni Legię o jakieś 50 procent a to dużo !

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 17.07.2022 / 09:27, *.com.pl

kogoś tu chyba przerosła rola kapitana w drużynie,pisałem o tym już że Wieteś nie nadaje się do tej roli i wczoraj widzieliśmy tego potwierdzenie ,no ale pierwsze śliwki robaczywki ,dobrze że nie udupili bo z Koroną Ojrzyńskiego to każdy zespól będzie się męczył

odpowiedz
STARA (L) - 17.07.2022 / 09:20, *.gvt.pl

Już się zaczyna ... Lament i opinie pseudo znawców i fachowców od piłki.. Po jednym meczu wieszać na kimś psy i wyrzucić zawodnika z drużyny..
.

odpowiedz
Quick - 17.07.2022 / 09:42, *.chello.pl

@STARA (L):
Faktycznie cały zeszly sezon kopali się po czole to już zaraz będą grać jak gwiazdy. Rosolka i Slisza nikt nie nauczy grać dozbe. Porostu to są beztalencia które nigdy nie powinni trafić do Legii. Ale teraz trzeba niestety męczyć się oglądając te drewna

odpowiedz
Gruba Ryba - 17.07.2022 / 21:51, *.chello.pl

@STARA (L): słuchaj koleżko nie trzeba być znawca nie trzeba mieć skończonego kursu trenerskiego żeby stwierdzić że dopiero gra nam się układała w drugiej połowie, w pierwszej to była kopanina patrząc przez pryzmat tylko i wyłącznie pierwszej połowy to wyglądało to tak jakbyśmy przez ten moment 45 min zapomnieli jak się rozrywa piłkę było za dużo chaosu zero koncepcji zero strzałów, ku...a jak można wygrać mecz kiedy nie strzela się na bramkę czy robi dośrodkowania zwłaszcza że gramy jednym napastnikiem ja nie jestem zwolennikiem obecnego trenera, obejrzycie sobie derby Śląska z otworzenia to było meczycha przez duże M, Legia na inaugurację sezonu zagrała poniżej oczekiwań

odpowiedz
Hiszpan - 17.07.2022 / 08:46, *.play-internet.pl

Nie ma co się dziwić. Mamy słabych piłkarzy a oczekujemy cudów. To będzie taki bezpłodny sezon z walką o 7-8 miejsce. Ale kupno Kramera który nigdy nie strzelał a jest w stanie odnieść kontuzję przy myciu zębów to kryminał Panie Jay-Z.

odpowiedz
Kibic Legii z Sochaczewa - 17.07.2022 / 08:39, *.grefnet.pl

Miernoty miernoty i nic więcej.
Po poprzednim sezonie powinni mieć taką złość piłkarska ze powinni rozjechać koronę przynajmniej 3-0. Trenerze spakuj walizkę juz teraz .
Zieliński transfery śmiech na sali .

odpowiedz
AAA - 17.07.2022 / 08:22, *.chello.pl

Optymistycznie uważam że trener to rozsądny i obiektywny gość i dni takich miernot jak Rosołek i Slisz w 1 składzie są policzone.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 17.07.2022 / 08:28, *.play-internet.pl

@AAA: Obys mial racje. Ale obawiam, się , ze sa naciski,żeby ich wystawiac, żeby ich sprzedac. Slisz jest tak marny, że w III lidze miałby problemy

odpowiedz
Xyz - 17.07.2022 / 10:37, *.centertel.pl

@AAA: Patrząc na to co robił w Pogoni, to szybko ich odstrzeli jak tylko znajdą się pieniądze na wzmocnienia.
Kwestia czasu.

odpowiedz
aLfred - 17.07.2022 / 08:15, *.orange.pl

No i tradycji stało się zadość, Legia na początek sezonu traci punkty w meczu z bieniaminkiem.
Pomijam już fakt ze cała drużyna grała tak samo słabo jak przez cały poprzedni sezon to chciałbym odnieść się do Wieteski.
Nie chce po raz kolejny pisać ze to piłkarz słaby, na sile wystawiany do składu itp.
Ale on jest po prostu głupi. Piłkarz musi mieć na boisku mądrość a Wieteska to ,,jeździec bez głowy” i w dodatku kapitan Legii...
Czasami odnoszę wrażenie ze te faule, zagrania ręką, powodowanie rzutów karnych dla przeciwników to działanie z premedytacja na szkodę drużyny, albo faktycznie jest on tak głupi.

odpowiedz
MAKEN - 17.07.2022 / 07:06, *.151.165

ALE gdy zobaczyłem, kto sedziuje spotkanie, to już wiedziałem, że będzie Cyrk. Czy ktoś liczy ile razy przegraliśmy gdy sędziował Musiał? Zawsze są kontrowersje gdy ,,m" prowadzi spotkania z udziałem Legii. Musi - no me no men - być pierwszoplanową postacią meczu. I wiecznie jak nie daje czerwonych kartek Legii, to pozwala brutalnie grać przeciwko Legii, a jakby co to karnego wyczaruje. I potem wszyscy się dziwimy, że przy rodzimym poziomie sędziowania nasza piłka klubowa nie ma szans w europejskich pucharach. Moim zdaniem, trzeba przede wszystkim zrobić transfery bezstronnych arbitrów. Jednak przy obecnym disco polo prezesie krajowego związku szmacianki to tylko Białe Misie będą się miały dobrze.

odpowiedz
matwij - 17.07.2022 / 07:46, *.plus.pl

@MAKEN: Bądź poważny, proszę. oglądałeś? Masz wątpliwości co do czerwieni dla Wieteski?
Nie, jak nikt kto oglądał. Wieteś uczy się od Jędzy i takie są efekty. Z taką parą stoperów pewne jest to że jeszcze w kilku meczach końcówki pogramy w 10. Nie mówiąc o ilości karnych które Panowie podarują przeciwnikom.

odpowiedz
grzesiek - 17.07.2022 / 08:10, *.centertel.pl

@matwij: no i to najbardziej wkurza. Czemu oni grają w wyjsciowym składzie. Jędza na wysoki kontrakt ale ten wieteska ?

odpowiedz
ws - 17.07.2022 / 08:14, *.vectranet.pl

@matwij: takie same faule jak Balica , który nawet nie dostał jednej żółtej.

odpowiedz
MAKEN - 17.07.2022 / 20:31, *.151.165

@matwij: Kiedy Legia wygrała - bez problemów - gdy arbitem był Musiał ?

odpowiedz
Robert Szenfeld - 17.07.2022 / 06:59, *.centertel.pl

niestety pajac musiał znowu ustawił mecz .. kartki ( zwłaszcza druga ) z kapelusza i tolerancja dla debila i bandyty śpączki .. no niech on się pojawi w Warszawie z wizytą ..zobaczymy jaki mocny. Napadu nie mamy, i to jasno trzeba powiedzieć - od początku graliśmy w 10

odpowiedz
grzesiek - 17.07.2022 / 06:44, *.centertel.pl

Nic się nie zmienia, Ci co mają najwiecej do powiedzenia w szatni i sa najbardziej wyszczekani to zarazem najwieksze lenie ktorzy lapią kartki zeby sobie robic co jakis czas przerwe w grze. Inteligenci wybitni.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 17.07.2022 / 06:32, *.aster.pl

Ludzie, opanujcie się! Pierwszy mecz, z Koroną, z Ojrzyńskim zawsze umotywowaną, na wyjeździe, a tu k...a, lament. Do tego "sendzia" Musiał. Obydwa faule (?) Wieteski nie kwalifikowały się na kartkę. Drugi, to teatr koroniarza. Tolerancja dla gospodarzy - ogromna. Masaże na boisku, bandytyzm Śpiączki, przerywanie gry itd. Podjęliśmy rękawicę, wywieźliśmy punkt, tylko Legia!!

odpowiedz
Kibic Legia - 17.07.2022 / 15:39, *.net.pl

@Po(L)ubiony: w końcu normalny komentarz ! Mocno Legia !!! Za tydzień tylko zwycięstwo!!

odpowiedz
Lolo - 17.07.2022 / 06:08, *.plus.pl

Wieteska gamo...ń fauluje na środku i składa ręce do modlenia! Reprezentant czesiowy dobrze zaczyna! Gra żenada, fizycznie żenada! A trener zadowolony!

odpowiedz
Basior - 17.07.2022 / 03:21, *.shawcable.net

Jak mozna bylo dopuscic do tego zeby grac w 9-ciu na 11-stu!? W takiej sytuacjj wybija sie pilke na aut i robi sie zmiane. Myslalem ze ten trener ze swoimi doradcami potrafi ogarnac ten caly balagan, ale okazalo sie ze nie jest on tak lotny jakby sie wydawalo. I bierze za to taka kase..
... O sedziowaniu nie ma co pisac, moze tylko to ze Spiaczka powinien wylecic z boiska z czerwona kartka za staranowanie Maika!

odpowiedz
Boruta - 17.07.2022 / 01:38, *.virginm.net

Szacunek za walkę,Josue jak ja Cię lubię wariacie!!!

odpowiedz
ZenekL3 - 17.07.2022 / 01:22, *.chello.pl

W sumie w ofensywie nadal nie mamy żadnej poważnej siły, czyli wyniki meczów będą dobre jak się uda a jak się nie uda to remis albo w d.

odpowiedz
AB - 17.07.2022 / 00:47, *.chello.pl

Cenny punkt. Pierwsza kolejka na stadionie beniaminka zawsze śmierdzi sensacja.

Z decyzji nowego trenera najbardziej zastanawiający jest wybór na pozycji nr 6, Slisz jest zdecydowanie za słaby, żeby przechodziły przez niego wszystkie akcje. Idealnie by się tutaj nadawał Andre Martins… druga sprawa to zawstydzająco głupia druga kartka pana kadrowicza. Zupełnie niepotrzebny faul na środku boiska.

Nowy trener zasługuje na kilka kolejek spokoju dlatego moim zdaniem wszyscy krzykacze powinni się wyluzować na jakiś czas ;)

odpowiedz
Arek - 17.07.2022 / 00:18, *.tpnet.pl

Jakby nie patrzeć, jest postęp. W zeszłym sezonie dostawaliśmy od beniaminków w czajnik.

Ludzie! opanujcie się.

odpowiedz
Sarcastico. - 17.07.2022 / 05:16, *.orange.pl

@Arek: Jakby nie patrzeć, jest postęp. W zeszłym sezonie dostawaliśmy od beniaminków w czajnik.

Arek... ty marny minimalisto. Idź kibicować Widzewowi i I lidze.

odpowiedz
Arek - 17.07.2022 / 15:19, *.tpnet.pl

@Sarcastico. : marny kibicu. Nie Ty będziesz mi mówić, komu mam kibicować. Łapiesz? Czy do łba za daleko?

odpowiedz
Atmosferić - 17.07.2022 / 00:17, *.orange.pl

za rok derby z polonią w 1 lidze.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 17.07.2022 / 15:57, *.play-internet.pl

@Atmosferić: wypad stąd

odpowiedz
Kolo - 17.07.2022 / 17:51, *.net.pl

@Atmosferić: wypad.

odpowiedz
Bpb - 17.07.2022 / 00:08, *.plus.pl

Środek tabeli optymistycznie

odpowiedz
filand - 16.07.2022 / 23:37, *.t-mobile.pl

Dziękuję za 1 pkt., na wyjeździe.
Trenerowi daje 100 dni spokoju.
Muci Dziękuję ⚽️

odpowiedz
Dan Gol - 16.07.2022 / 23:33, *.lilonet.pl

Panowie ." Pierwsza piątka to będzie sukces
Zróbcie sobie zrzut ekranu itp….
Jestem Legionistą od roku około 1995…wtedy miałem pierwszy szalik za targu cza 20 zł około..koszulki nie miałem… nikt o tym nawet wtedy nie myślał…
Przepraszam.. ale Kur..a! Legiagrać ku.. a Mać !

odpowiedz
Xyz - 17.07.2022 / 01:05, *.orange.pl

@Dan Gol: szalik kosztował wtedy 30 pln z takim motywem Super Legia ;) a pierwsza koszulka chyba 35 po wejściu Daewoo :) moja pierwsza koszulka była taka biała ze…Szczesnym i napisem super bramkarz czy jakoś tak ;) kupiona chwile przed przejściem do Widzewa.
Btw. może być różnie w tym sezonie, postęp jest taki, ze rok temu byśmy nie wyszli na prowadzenie w 10. Do d*** jest to, ze Wieteska popełnia błąd standardowy dla poprzedniego sezonu :/

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 16.07.2022 / 23:25, *.play-internet.pl

Ten wynik, gra i wypowiedź trenera to jakiś żart..... Zremisowalismy z beniaminkiem, który awansowal fartem po barazach... Poza akcja bramkową, nie stworzylismy absolutnie żadnego zagrożenie.... dramat. Dopóki w Legii będa grały "gwiazdy" pokroju Slisza , Picha , Rosołka i wiecznego talentu Wieteski to nigdy nie wyjdziemy z marazmu. Miałem nadzieję, ze nowy trener to nowe porządki, dalej jest to samo promujemy beznadziejnego Slisza, Rosołka i Wieteska, bo Mioduski musi ich sprzedać... Dramat... Oby cały sezon nie był jak ten pierwszy mecz...Inna sprawa , poza taktyka itp.. Druzyna, nie biega, nie walczy dramat... Żeby w meczu nieco ponad 100 km druzyna przebiegla śmiech...

odpowiedz
Jano - 16.07.2022 / 23:25, *.orange.pl

cóż walka o utrzymanie z tą grą powinna się udać??

odpowiedz
Wolfik - 16.07.2022 / 23:06, *.mm.pl

Miałem nadzieję, że po golu Muciego dowiozą ta wygraną, zwłaszcza że Kielce "oddychały rękawami". Zdecydował gol " w podwójnym osłabieniu". Trochę pechowy ten remis...

Mamy na razie sład jaki mamy, z pewnością takich wyników trzeba się spodziewac.

odpowiedz
jim - 17.07.2022 / 00:05, *.tpnet.pl

@Wolfik: To się wali piłkę w trybuny żeby można było zrobić zmianę, ale jak widać myślenie akurat nie jest niestety mocną stroną w tym zespole.

odpowiedz
grev - 16.07.2022 / 23:02, *.vectranet.pl

Do czasu kiedy piłkarzami Legii będą zawodnicy pokroju Wieteski (aż mnie skręca powierzenie mu opaski kapitana) to tak będzie wyglądało. Zastanówcie się, kto z obecnej kadry jest godny grać w Legii. Pomińmy wszyscy osobę prezesa/właściciela, choć to on za wszystko odpowiada.

odpowiedz
bum - 16.07.2022 / 22:54, *.234.62

Nic z tego nie będzie

odpowiedz
Dedi - 16.07.2022 / 22:48, *.plus.pl

Terminarz na początek dla nas z......ty a my jeden z tych meczów remisujemy...... W nagrodę mecz z Celticem powinien być za darmo

odpowiedz
L - 16.07.2022 / 22:53, *.autocom.pl

@Dedi: ty serio patrzysz na termianrz w kategoriach latwy/trudny kibicujac klubowi, ktory od 20 lat regularnie przegrywa ze slabymi a wygrywa z dobrymi? :DDDDD Jak ty chciales wygrac jak na dzisiaj nie ma gotowej polowy sklady, ktory daje bardzo duzo w ofensywie, czyli Baku, Kapi, Mladen i napastnik. Nie dopuscilismy rywala do zadnej sytuacji, gola nie licze bo gralismy 9 na 11, dobra organizacja gry, koncentracja caly mecz, a to akurat byl zawsze problem z takimi druzynami, ze sami im stwarzalismy sytuacje. A dzisiaj spokoj w tylach.

odpowiedz
Wollfik - 16.07.2022 / 23:09, *.mm.pl

@L: Zgadzam się. W zeszłym sezonie prawie w każdym meczu należało drżeć o wynik. Na dzień dzisiejszy wygladało to nieżle, mając na uwadze oczywiscie, że to Kielce, było nie było-beniaminek.

odpowiedz
T-1000 - 16.07.2022 / 23:18, *.243.189

@Wollfik:
Nie ma gorszych ekip w tej lidze od Kielc i Widzewa.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.07.2022 / 11:37, *.petrotel.pl

@T-1000: i dlatego z nimi nie wygramy. Remis na wyjeździe, to wynik, z któreo należy się cieszyć, bo na Łazienkowskiej pewnie dostaniemy baty, jak od Mielca ;-) Beniaminki to najtrudniejsi przeciwnicy dla Legii...

odpowiedz
Urs72 - 16.07.2022 / 22:45, *.t-mobile.pl

Dobre stawki u Buka na czerwone kartki ,karne , samobóje Wieteski i reszty Gowniarzy powtórka z sezonu 21,22 .pozdro

odpowiedz
Darek - 16.07.2022 / 22:45, *.chello.pl

Pierwsza połowa 1 celny strzał w drugiej połowie 2 celne strzały. Ręce opadają.

odpowiedz
L - 16.07.2022 / 22:55, *.autocom.pl

@Darek : Baku lawka, Kapi lawka, Wszolek bez okresu przygotowawczego, Rosolek na szpicy - tak wyglada nasza ofensywa, a chlop zdziwiony, ze nie bylo za wiele sytuacji. Szok normalnie. Myslales, ze z buta bez pilkarzy z przodu strzelimy 8 goli? I jeszcze jakie boki obrony w kontekscie gry ofensywnej. Ribeiro i srodkowy obronca. Jak ty z Jedza, Ribeiro, Pichem i Rosolkiem chcesz tworzyc wiele akcji?

odpowiedz
Sarcastico. - 17.07.2022 / 05:20, *.orange.pl

@L: To pytanie zadaj mioduskiemu, a nie koledze.

odpowiedz
Darek - 16.07.2022 / 22:42, *.chello.pl

To, że wydziadowali remis to i tak dużo.Z beniaminkiem zawsze jest w plecy.To już u nas tradycja.Więc remis to nawet więcej niż się spodziewałem.Wieteska na swoim poziomie.Sprowadzili Kramera i cały mecz gra beznadziejny Rosołek.Kramer zapewne się aklimatyzuje.No tak najtrudniejsze pierwsze pół roku.Baku przejechał się na wycieczkę.Chyba zapatrzył się na Skibickiego.Nowe nabytki nabierają mocy.
Najlepsza i tak jest ilość przebiegnietych kilometrów.W tamtym sezonie pisałem, że drużyna biega po 110-112 kilometrów w meczu i to jest kpina.Więc jak nazwać dzisiejsze 100 kilometrów w meczu?Gdzie te czasy gdy drużyna biegała po 120 kilometrów w meczu?
Niedługo to całkowicie się położną na boisku.Pierwsza połowa

odpowiedz
lw73 - 16.07.2022 / 22:41, *.chello.pl

W ubiegłym sezonie z tak walczącą koroną wrócilibyśmy z bagażem kilku goli

odpowiedz
Władeczek - 16.07.2022 / 22:39, *.m247.com

Wydoiłem O,7 maciory i leżę nieprzytomny.

odpowiedz
Ja - 16.07.2022 / 22:41, *.vectranet.pl

@Władeczek: to masz się czym chwalić patolu

odpowiedz
HeHe - 16.07.2022 / 22:34, *.vectranet.pl

Bezjaić bez kitu łyknął te wszystkie śpiewki Pudla o projekcie długoterminowym i że będzie dla nas tym kim był Ferguson dla Manchesteru... We wrześniu już go u nas nie będzie. A teraz skupmy się na modlitwie by Vuko nie znalazł roboty bo już nie będzie nikogo kto "ugasi pożar" ;]

odpowiedz
Kamuflaż - 16.07.2022 / 22:31, *.tpnet.pl

Piszę wam ludzie, nie nastawiajcie się w tym sezonie na nic! Żadne mistrzostwo, żadne puchary nam nie grożą, skład jest jaki jest, i jedyne co trzeba, to odsiać plewy. Cały sezon zajmie przebudowa, dlatego wyluzujcie, szkoda waszego zdrowia.

odpowiedz
Farme(L) - 16.07.2022 / 22:29, *.virginm.net

Czy ktoś widział te faule Wietesa na powtórkach? Jedna żółta, brak w brak druga bardzo ślisz-ka… Tu dochodzimy do Slisza, a nie Ślisza, jak wymawia Majdan… jak Bartek zabiera zawodnika po wybiciu to wolny, jak w drugą stronę to żółtko według sędziego i komentujących…. Jak ta liga będzie pozwalać na wiele zachowań bez konsekwencji to będzie jak jest w Europie. Co do sędziego to choć go lubię, to Musiał powinien zmienić zawód, bo jak nie nadążasz za akcją to zmień zawód!!! Za tydzień bez dwóch środkowych obrońców, bo jeden za kartki a drugiego Śpiączka uśpił… i ci pseudoeksperci… 300mln na ligę rocznie a ile na Majdanow, Mielcarskich czy innych troglodytów????

odpowiedz
piter11 - 16.07.2022 / 22:28, *.com.pl

Od początku meczu graliśmy w 10. "Piłkarz" Rosołek dno i kilo mułu, co mam myśleć o trenerze który takiego leszcza trzyma cały mecz na boisku. Do tego Wieteska po raz kolejny dostaje zasłużoną czerwoną kartkę. Po kontuzji Nawrockiego "błyskawiczna" zmiana i grając w 9 tracimy gola. Czy naprawdę LEGIA grała tak dobrze że nie trzeba było robić żadnych zmian? Pytań jest dużo, ale to dopiero 1 mecz więc może to wszystko jeszcze zaskoczy.

odpowiedz
Legionista - 16.07.2022 / 22:23, *.vectranet.pl

Ciężko gra się 10 przeciwko 12. Zawsze tutaj pisałem, że Wieteska jest debilem. I w każdym niemal meczu ta miernota to potwierdza. Jakim cudem został kapitanem?! O tym ch.ju w czerni nie będę pisał. Zawsze sędziuje przeciwko nam. Każda sytuacja stykowa, to faul na przeciwniku. A naszych można kopać.

odpowiedz
77/82 - 16.07.2022 / 22:20, *.chello.pl

Nie wiem czy Wieteska mógł dobitniej pokazać, że opaska kapitana mu się nie należy. Zastanawia mnie tylko jakie on ma haki na kogoś w klubie albo jaką ma bajerę, że kolejni trenerzy się na niego nabierają. Już dawno powinni go sprzedać i zapomnieć, że w ogóle grał w Legii (choć ciężko będzie zapomnieć wszystkie jego babole).

odpowiedz
Rybasocho - 16.07.2022 / 22:20, *.t-mobile.pl

Żeby zobaczyć piach nie trzeba jechać nad morze. Jest dużo bliżej. Dlaczego gramy bez napastnika bo rosołek nawet nie stał koło napastnika. Ważny i cenny punkt

odpowiedz
PLBBOY - 16.07.2022 / 22:18, *.inetia.pl

Wieteska tu! Wieteska tam! Wieteska znów mecz zj..ie nam!

odpowiedz
Przemek - 16.07.2022 / 22:17, *.t-mobile.pl

Jak dla mnie frajersko stracone punkty, pierwszy mecz i zamiast pewnego zwycięstwa mamy kabaret- czerwona kartka Wieteski , Rosołek w napadzie , gramy w 9 na 11 i nie ma zmiany! Nie wiem czy to błąd Tobiasza , że nie czekał na zmianę czy to ten perfidny sędzia kazał grać bez zmiany .... Zj...ali mi udany weekend ...

odpowiedz
Olo - 16.07.2022 / 22:45, *.chello.pl

@Przemek: Widziałeś mecz? Byli co najmniej równym zespołem z Koroną, jak nie gorszym, więc nie wiem co tu jest frajerskiego. Po prostu taki poziom ma obecna Legia.

odpowiedz
Kibic - 16.07.2022 / 22:48, *.vectranet.pl

@Olo: No i to jest frajerstwo, że z Koroną oni ugrali remis i przez 15 min grali na czas aby remisu nie stracić

odpowiedz
Olo - 16.07.2022 / 23:00, *.chello.pl

@Kibic: Grali z jednym zawodnikiem mniej przypominam.

odpowiedz
Kibic - 16.07.2022 / 23:09, *.vectranet.pl

@Olo: a to że grali o jednego zawodnika mnie to konsekwencja czyich głupich zagrań?????? WIETESKA dzban do kwadratu. A skoro tak sie szczypiemy to zdobyliśmy bramkę grając o jednego zawodnika mniej...... i co j g..wno we frajerski sposób mieliśmy czerwoną kartkę i we frajerski sposób przegraliśmy i jak frajerzy graliśmy na remis. Ja mam ambicje w swoim życiu gdybym był tak ambitny jak piłkarzyki dzisiaj to nie osiągnąłbym tego co mam teraz

odpowiedz
Kruszankin - 16.07.2022 / 22:16, *.t-mobile.pl

Do końca października Runjaica na Ł3 nie będzie. Żeby z taką siermiężną Koroną wymęczyć remis? Może jakoś się pofarci i w tym sezonie i nie spadniemy...

odpowiedz
Misiek75 - 16.07.2022 / 22:16, *.vectranet.pl

Jeśli jeszcze nie będzie wzmocnień,tak jak chce Runjaic to czarno to widzę .Oddali Pekharta żeby teraz wchodzić w łachę żeby wracał ,no ale jak nie ma kasy na transfery to trzeba główkować. .Dobrze ,że remis na początek

odpowiedz
WoLa - 16.07.2022 / 22:15, *.tpnet.pl

Wieteska czerwień w swoim stylu, dziwię się że ten gamoń dostaje powołania od Cześka 60-tki

odpowiedz
Kibic - 16.07.2022 / 22:15, *.vectranet.pl

Jakim trzeba być dzbanem, żeby przez tyle lat stawiać na Wieteske. Przecież ten człowiek to istny absurd. Jak nie czerwona kartka to karny i tak jest co sezon. Z Wieteską, Sliszem i Rosołkiem to my tu nic nie zwojujemy. I nie wiem na co czekał terner. Zamiast wpuścić czekoladę bo Rosołek stał jak drewno to czekał. I co najlepsze to że od 80 minuty grali na czas. Noż ku...wa trenerze niemiecki to takie są priorytety??? Remis ze słabą koroną, która jedyne co potrafi to faulować?????? Liczyłem na odmianę czekałem na ten mecz. Nic sie Panie i Panowie nie zmieniło. Połowa tabeli to Nasze miejsce w tym sezonie

odpowiedz
grzesiek - 16.07.2022 / 22:20, *.centertel.pl

@Kibic: jego stary musi mieć dużo kasy zeby opłacać synowi nawet gre w seniorach, pewnie to sędzia a matka sędzina

odpowiedz
Kibic - 16.07.2022 / 22:22, *.vectranet.pl

@grzesiek: przecież w każdym szanującym sie klubie takiego grajka a szczególnie obrońcy by już dawno nie było

odpowiedz
hajdukL - 16.07.2022 / 22:33, *.plus.pl

@Kibic:
@grzesiek
Nie wiem kto z Was jest bardziej głupiutki.

odpowiedz
Kibic - 16.07.2022 / 22:37, *.vectranet.pl

@hajdukL: Najbardziej to ty (specjalnie z małej litery)

odpowiedz
Kolo - 17.07.2022 / 15:42, *.net.pl

@Kibic: wszyscy trenerzy się mylą tylko ty masz racje i reszta narzekaczy i znawców hahaha

odpowiedz
Erni - 16.07.2022 / 22:12, *.chello.pl

Bez napastnika ciężko zdobywać bramki.

odpowiedz
Mariot85 - 16.07.2022 / 22:11, *.cyfrowypolsat.pl

H.j tam z ligą ważne że mamy na Ł3 ligę mistrzów

odpowiedz
Olo - 16.07.2022 / 22:11, *.chello.pl

Przynajmniej wyszli ze strefy spadkowej! :D

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 16.07.2022 / 22:10, *.petrotel.pl

nie chce mi się komentować. Beniaminek, to wiadomo,że kompletu punktów nie będzie nawet jakby Legia grała w składzie z LM...

odpowiedz
leon - 16.07.2022 / 22:10, *.tpnet.pl

Witeska jak zwykle V kolumna.

odpowiedz
Tytus - 16.07.2022 / 22:09, *.chello.pl

Wieteska i wszystko jasne

odpowiedz
???? - 16.07.2022 / 22:09, *.plus.pl

Legia wyszła bez napastnika i tyle w temacie

odpowiedz
Leszcz Rosołek Miodelski Won - 16.07.2022 / 22:09, *.211.102

Co na boisku robił Rosołek???

odpowiedz
... - 16.07.2022 / 22:16, *.wtnet.de

@Leszcz Rosołek Miodelski Won: To co zawsze.

odpowiedz
Kibic - 17.07.2022 / 15:43, *.net.pl

@Leszcz Rosołek Miodelski Won: a kogo byś wstawił zamiast niego ??? No słucham.

odpowiedz
Babol & Kupon - 16.07.2022 / 22:06, *.tellas.gr

Kupon i Babol w stałej formie

odpowiedz
ALE MIODUSKI OUT! - 16.07.2022 / 22:09, *.120.70

@Babol & Kupon: CZYLI BEZ ZMIAN W ICH WYKONACZYNIACH ...TERAZ TRENER ZOBACZY KOGO MA NAPRAWDE...

odpowiedz
Kibic - 16.07.2022 / 22:17, *.vectranet.pl

@ALE MIODUSKI OUT!: Obawiam się że trener to ten sam poziom co zawodnicy. Tyle lat w Pogoni i żadnych sukcesów

odpowiedz