Szymon Kielan
REKLAMA

Tenis

Kielan wicemistrzem Polski w deblu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Szymon Kielan z sekcji tenisa Legii Warszawa został wicemistrzem Polski w grze podwójnej, wraz z Filipem Peliwo. W finale turnieju rozgrywanego w Bytmou, Kielan i Peliwo przegrali 2-6, 1-6 z Janem Zielińskim i Kacprem Żukiem. Wcześniej pokonali trzech przeciwników, w tym w półfinale parę Drzewiecki/Walków 1-6, 7-5, 10-5.

Wyniki Szymona Kielana w narodowych mistrzostwach Polski w deblu:
II runda: Szymon Kielan/Filip Peliwo - Bienkiewicz/Bojarski 7-5, 6-4
1/4 finału: Szymon Kielan/Filip Peliwo - Mikuła/Wójcik 6-4, 4-6, 10-7
1/2 finału: Szymon Kielan/Filip Peliwo - Drzewiecki/Walków 1-6, 7-5, 10-5
Finał: Szymon Kielan/Filip Peliwo - Jan Zieliński/Kacper Żuk 2-6, 1-6


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MK - 19.07.2022 / 14:18, *.187.2

Dziwne, że mistrzostwa Polski rozgrywano poza Polską, w jakimś Bytmou... To Francja czy UK;-)?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.