REKLAMA

Futsal

Sparing: Akademicka reprezentacja Polski 3-0 Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Futsaliści Legii rozegrali pierwszą grę kontrolną przed sezonem 2022/23 - legioniści jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu (te ruszą wraz z początkiem sierpnia), zagrali towarzyskie spotkanie w Pruszkowie z Akademicką Reprezentacją Polski w futsalu, która przygotowuje się do Akademickich Mistrzostw Świata.

Reprezentacja wygrała 3-0, a w barwach Legii można było zobaczyć m.in. Casillasa, Taradejnę, Jarosza, Grzyba, Ocha, Knajdrowskiego, Tarnowskiego, Olczaka i Milewskiego. Z kolei w reprezentacji wystąpił Filip Turkowyd. Kolejne sparingowe spotkanie legioniści rozegrają 6 sierpnia o 18:00 z We-Metem Kamienica Królewska w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.