REKLAMA

Żeglarstwo

Wyniki legionistów w MPJ kl. Optimist

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ramach Gdynia Sailing Days rozegrano mistrzostwa Polski juniorów w sprintach. W klasie Optimist bardzo blisko podium był Stanisław Ługowski, który ukończył zawody na czwartej pozycji. Do brązowego medalu zabrakło dwóch punktów. Miejsce ósme zajęła Zofia Brdulak, która na cztery wyścigi przed końcem rywalizacji miała tyle samo punktów co trzecia zawodniczka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.