Piotr Szlęzak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Szlęzak brązowym medalistą ME U-22

Bodziach, źródło: Legionisci.com

20-letni przyjmujący siatkarskiej Legii Warszawa, Piotr Szlęzak wywalczył z naszą reprezentacją brązowy medal Mistrzostw Europy do lat 22. Polacy w meczu o brąz pokonali Turcję 3-1 (25-17, 20-25, 26-24, 25-23). Rywalizacja podczas turnieju w Tarnowie trwała od wtorku do niedzieli. Złoto wywalczyli Włosi, którzy pokonali Francję 3-1.

W reprezentacji wystąpił również Bartosz Gomułka, który do końca sezonu 2021/22 występował w barwach Legii, ale w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy tego utalentowanego zawodnika w barwach naszego klubu.

W półfinale Polacy przegrali z Włochami 2-3. W fazie grupowej Polacy przegrali z Francją (2-3), a następnie wygrali z Serbią (3-0) i Austrią (3-0).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.