Marek Dobrowolski i Emilia Babska
REKLAMA

Strzelectwo

Złoto Babskiej w PŚ w Monachium

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Emilia Babska ze strzeleckiej Legii zdobyła złoty medal w zawodach Pucharu Świata w Monachium w konkurencji R2 - karabin pneumatyczny stojąc. Wcześniej legionistka zdobyła kwalifikację na Igrzyska Paraolimpijskie w Paryżu. Marek Dobrowolski zajął 19. miejsce w konkurencji R1 - karabinu pneumatycznego stojąc.

Marek zajął 7. miejsce w konkurencji R7 - karabinie 3 postawy - ustanowił nowy rekord Polski w kwalifikacjach tej konkurencji, jak również nowy rekord Polski finału.

Babska zajęła 4. miejsce w konkurencji R8 - karabin sportowy 3 postawy z 10 metrów. Na zakończenie rywalizacji, Emilia Babska wraz z Markiem Dobrowolskim zajęli czwarte miejsce w miksie drużynowym, w strzelaniu z karabinu pneumatycznego z 10 metrów.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.