Mateusz Kania oraz Marek Kania
REKLAMA

Łyżwiarstwo

Bracia Kania rozpoczęli przygotowania do sezonu łyżwiarskiego 2022/23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Reprezentanci Polski w łyżwiarstwie szybkim, w tym dwaj zawodnicy Legii - Marek Kania oraz Mateusz Kania rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu na lodzie - 2022/23. Legioniści wraz z pozostałymi kadrowiczami trenują w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. W przerwach zaś od treningów na lodzie, mocno trenują na rolkach przed międzynarodowymi zawodami, które czekają ich tej jesieni.

Międzynarodowy sezon łyżwiarski nasi panczeniści rozpoczną 11 listopada, zawodami Pucharu Świata w norweskim Stavanger. Tydzień później odbędą się zawody PŚ w holenderskim Heerenveen, zaś w grudniu w dniach 9-11 oraz 16-18 odbywać się będą zawody w Calgary. Piąte zawody cyklu Pucharu Świata rozegrane zostaną w dniach 10-12 lutego w Tomaszowie Mazowieckim, a tydzień później, w tej samej Arenie Lodowej, odbędzie się finał cyklu Pucharu Świata w sezonie 2022/23.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.