fot. Legia3x3.com
REKLAMA

Kosz 3x3

Legia piąta w mistrzostwach Czech

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Drużyna Legii w koszykówce 3x3, zagrała w sobotę w Litomyślu w mistrzostwach Czech, do których kilka tygodni wcześniej wywalczyła kwalifikację. Legioniści do zawodów przystąpili w składzie: Arkadiusz Kobus, Piotr Robak, Maciej Adamkiewicz i Marcin Zarzeczny, i ostatecznie zajęli piąte miejsce.

Nasz zespół wygrał wszystkie mecze fazy grupowej, ale w ćwierćfinale nasi gracze nieznacznie, 15-17 ulegli słowackiej drużynie Energy Team.

Wyniki Legii w mistrzostwach Czech 3x3:
Legia Lotto 3x3 Warszawa 20-19 Vysyp si písek (Czechy)
Legia Lotto 3x3 Warszawa 22-13 Słowacja 20
Legia Lotto 3x3 Warszawa 21-16 Athletic Training (Polska)
1/4 finału: Legia Lotto 3x3 Warszawa 15-17 Energy Team (Słowacja)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.