Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Złamana kość twarzy Nawrockiego

Woytek, źródło: Legionisci.com

W 79. minucie spotkania Korona - Legia w polu karnym Maik Nawrocki z bardzo dużą siłą zderzył się głową z Bartoszem Śpiączką i przez moment nie podnosił się z murawy. Mimo interwencji sztabu medycznego młody legionista musiał opuścić boisko w asyście medyków, bo miał zawroty głowy.

Niestety już wiadomo, że Nawrocki doznał złamania kości twarzoczaszki.

W najbliższych dniach czekają go kolejne konsultacje medyczne. Po nich dopiero będzie wiadomo, jak długa przerwa w grze czeka stopera Legii, ale można przypuszczać, że krótka nie będzie...


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
bronek49 - 18.07.2022 / 19:01, *.chello.pl

trzymaj się Maik i wracaj jak najszybciej do zdrowia

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 18.07.2022 / 15:51, *.4.114

Skandal ze Śpiączką to standard w polskiej lidze a część "ekspertów" uważa że to normalne zachowanie i walka o piłkę. Zastanawiam się czy to niewiedza i głupota czy ślepa nienawiść do zawodników LEGII. Przypomniała mi się "gra" Góralskiego przeciw Vadisowi, kiedy ten drwal robił wszystko, łącznie z bezczelnymi faulami na VOO i uchodziło mu to zupełnie bezkarnie. "Eksperci" wpadli w zachwyt jak udało mu się powstrzymać Vadisa. A był to antyfutbol w całej okazałości, drewniane interwencje i chamskie faule. Śpiączka dla mnie to koleś do odstrzału, za takie coś żółta to za mało. "Sędzia" Musiał nie gwizdnął nawet faulu...

odpowiedz
Xyz - 18.07.2022 / 16:26, *.centertel.pl

@FC_ŻYRARDÓW: dokładnie, a później jak ten przysłowiowy ,,Góralski" wchodzi w I składzie w reprezentacji, to jest wielki lament, ze po co, jak on zaraz wyleci, bo jest drwalem. I wtedy dziwnym trafem jego boiskowa chamowatość nie jest ,,atutem".

odpowiedz
Rafalgral - 18.07.2022 / 23:02, *.orange.pl

@Xyz: ja pamietam jeszcze jak musial w 2013 pozwolił zeby tosik wtedy gral w jagelonii urwal prawie noge saganowi. Przeciez ten czlowiek jest pomocnikiem bandytow spiaczka goralski tosik a wyrzuca naszego z boiska ze dotknal jakiegos scyzoryka

odpowiedz
M-Ochota - 18.07.2022 / 13:23, *.plus.pl

Najciekawsze jest to, że Ojrzyński w wywiadzie po meczu powiedział, że planował wykluczenie jednego zawodnika Legii, ciekawe co miał na myśli, czerwoną kartkę czy jakiś mocnieszy "wykluczający" faul?

odpowiedz
vcc - 18.07.2022 / 12:04, *.mm.pl

Niestety, ale to ogromny błąd Musiała. Niech on już nie sędziuje meczów Legii. Boiskowy bandyta, który grać w piłkę nie potrafi, nie powinien być bezkarny. Ten Spiączka nadaje się do zbierania szparagów a nie boiska piłkarskie. Beznadziejny, surowy zawodnik.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.07.2022 / 07:26, *.164.80

Gdzie są ci teraz ci "pajace-legioniści", co lżyli Wietesa, nazywali Maika szklanym, a nie widzieli numerów drukarza Musiała? Niewiele brakowało, a boiskowy bandyta, poraniłby naszych trzech graczy! I co na to pe.......na komisja ligi? Jak długo gnoje pokroju Śpiączki będą bezkarnie bić?

odpowiedz
Robert Szenfeld - 18.07.2022 / 07:06, *.centertel.pl

teraz tych 2 pajacy - sędzia i rzeżnik powinni pokryć koszty leczenia, a śpiączka dyskwalifikacja na 3 mecze co najmniej .. i jak już pisałem .. niech ten wieśniak lepiej na wycieczke do Warszawy nie przyjeżdża. Ojrzyński też ma na to wpływ - to jest ,, folozofia,, siły na boisku .. niech k..wa w rugby grają a nie w piłkę . Je,,ć kolportera!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.07.2022 / 07:27, *.164.80

@Robert Szenfeld : 100% racji!

odpowiedz
jo - 18.07.2022 / 06:05, *.tpnet.pl

Tego pajaca śpiączkę ktoś mógłby w końcu upolować, bo pajacuje od dłuższego czasu. Jakby pół roku lub dłużej posiedział na rehabilitacji, to by mu może trochę rozumu naszło do tej pustej bani.

odpowiedz
Nelly - 18.07.2022 / 00:23, *.virginm.net

Tak niestety jest zawsze z druzynami prowadzonymi przez LOjrzynskiego - mało piłki dużo brutalności, do tego gdy L trafia na tego typu przeciwnika ( który kopie ale nie piłkę.... ) to dziwnym trafem , sędziuje jakiś musiał dla , którego esencją i sensem gry w piłkę nożną jest styl innego Musiała z przełomu lat 70/80 . Do tego co ciekawe Legia dostaje mnóstwo kartek ( często czerwone ) a w przypadku gdy zawodnik naszej drużyny po kolejnym brutalnym faulu chce wrócić do gry , lub trener zrobić zmianę to się okazuję, że musiał tego nie widzi i gramy w 9 . Wiadomo , że facet nienawidzi Legii i nigdy się z tym nie krył i z wyjatkiem meczów gdy nam sędziował ale był już na cenzurowanym i bał się kar . Po kiego ch.... wyznaczają go do obsady meczow L ? Nie można dać kogoś innego np. z Czech , a jego wysłać na wymiane ? Taki Marciniak też popełnia błędy , które wypaczały wynik ale wynikało to z jego kosmicznego ego ( brak korzystania z podpowiedzi var itp , raz tylko celowo chronił Tralke - w pierwszym meczu Hamy w krainie kwitnącej bulwy , przed czerwem ) a nie niechęci/nienawiści do jakiegoś klubu . Puszczają gre rzeznikom a potem zdziwienie, że tak mało wartościowych techników trafia do naszej ligi ...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.07.2022 / 07:40, *.164.80

@Nelly: O zmarłych tylko dobrze. Ale nie da się wymazać z historii, bandyckich strzałów z baśki, tatusia sędziego M. Szczególnie tego uderzenia z meczu w Molenbek.

odpowiedz
Wycior - 18.07.2022 / 09:42, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: nie, nie tylko dobrze! Co to za durna zasada!? @Nelly ma rację!

odpowiedz
Mrok - 17.07.2022 / 23:23, *.chello.pl

Łamignat wchodzi w naszego zawodnika tak, że go wyklucza z gry. Sędzia Musiał nic nie widzi bo ii czemu miałby nagle coś zobaczyć skoro pozwalał Koronie na ostrą grę cały mecz, na VAR-ze polonista Listkiewicz też uznaje, że połamanie ryja jest zupełnie dozwolone. My gramy w 9 i bach Korona dokładnie wtedy oddaje jedyny celny strzał w meczu i zdobywa bramkę. Sprawiedliwe to? Absolutnie, k... nie! W poprzednim sezonie też mieliśmy takie mecze po których po 2 zawodników potrafiło nam wypadać na kilka tygodni ze składu po "przepisowej i dozwolonej" grze przeciwnika. Absurd.
Sędziowie powinni w końcu reagować na takie wjazdy z dyni bo w tym sporcie nie chodzi o to aby pozwolić wykluczyć część składu jednej drużyny aby druga odniosła z tego korzyść.

odpowiedz
Prion - 17.07.2022 / 23:08, *.interkam.pl

Mają kogoś na oku

odpowiedz
Pab(L)o - 17.07.2022 / 22:25, *.t-mobile.pl

Var też nie widział, to było przecież 37 takie samo przypadkowe zagranie Bartłomieja Śpiączki, ręce opadają, Maik szybkiego powrotu do zdrowia

odpowiedz
Cch - 17.07.2022 / 22:39, *.inetia.pl

@Pab(L)o: no dokładnie. Faul na Ribeiro to też czerwień. Nie dziwię się że co lepszy piłkarz to ucieka z tej chorej ligi. Sędziowie są ogromnym problemem.

odpowiedz
Arek - 17.07.2022 / 22:16, *.tpnet.pl

Tego się właśnie obawiałem. Dość długo leżał. Zdrowia życzę i szczęścia, bo coś mu brakuje ostatnio.

odpowiedz
Musiał ty wiesz co - 17.07.2022 / 22:09, *.t-mobile.pl

Śpiączka od zawsze tak gra, już nawet nie mówię że akcja bramowa dla kielc potoczyłaby się inaczej, podsumowując Musiał ze śpiączką uprzejmie proszę wyp...

odpowiedz
1234 - 17.07.2022 / 21:58, *.t-mobile.pl

Musiał się nawet kartki tam nie dopatrzył...Ten sędzia już dawno powinien stracić prawo do tego zawodu.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.07.2022 / 07:29, *.164.80

@1234: Musiał się faulu nie dopatrzył, co tu mówić o kartce!

odpowiedz
ogolić pudla - 17.07.2022 / 21:20, *.lewtelnet-access.de

rozumiem że to początek sezonu i trzeba stawiać na Wietesa aby go sprzedać ale z taką grą to się nie uda

a jak nikt go nie kupi to odejdzie za darmo czyli jasnym się staje że lepiej go oddać a jego kontrakt dodać do Lopezowego i szukać lepszego napastnika

może taki pakiet zrobić biedronkowowybrakowany Kastrat, Haratan i Wietes w cenie świerzaka, dwóch minionków i paszteciku drobiowego

qurva ale to chyba za drogo dla potencjalnego frajera

odpowiedz
Kazio007 - 17.07.2022 / 21:19, *.play-internet.pl

Tego śpiączkę to zawiesić przynajmniej na pół sezonu!!! A musiał oczywiście : czyste wejście

odpowiedz
Wolfik - 17.07.2022 / 21:13, *.mm.pl

Ale pech :( Oby w miarę szybko się goiło.

odpowiedz
Basior - 17.07.2022 / 21:12, *.hostmein.net

Ye. ć qr...zona Śpionczke!

odpowiedz
grzeIek - 17.07.2022 / 21:07, *.centertel.pl

Najlepszy obronca kontuzja w 1 meczu . Niezle sie zaczyna

odpowiedz
Legia - 17.07.2022 / 21:03, *.196.186

Złamanie bez przemieszczenia to tylko trzeba uważać żeby nie narażać na kontakt złamanej części i tyle. 2 tygi przerwy potem 3 tygi w masce i po sprawie

odpowiedz
Legia2 - 17.07.2022 / 22:58, *.inetia.pl

@Legia: Potwierdzone ze bez przemieszczenia? jezeli tak to o tyle dobrze. miesiac bez gry to nie najgorzej. Oby nie było gorzej bo zostaniemy z wieteska i rose XD

odpowiedz
Legia - 17.07.2022 / 23:38, *.196.186

@Legia2: pisali gdzieś ze tylko pęknięta kość

odpowiedz
Franko(L) - 17.07.2022 / 21:02, *.net.pl

Pozdrowienia od Śpiączki.
Przemotywowany debil.

odpowiedz
Kielonek - 17.07.2022 / 20:53, *.vectranet.pl

Legia potrzebuje ze 2 nowych środkowych obrońców.Słaba forma,kontuzje itd.Kto będzie grać?

odpowiedz
Tym - 17.07.2022 / 20:52, *.net.pl

Kuźwa szkoda chłopaka , napewno lepszy od wieteski

odpowiedz
rudy102204 (L) - 17.07.2022 / 20:51, *.orange.pl

A przez kogo ta kontuzja..., Kto złapał 2 głupie żółte kartki... Jaki kuźwa kapitan...kto mu dał opaskę...
Z całą sympatią dla wietesia ale im szybciej on zostanie sprzedany może oddany, cokolwiek, tym lepiej... Nie ważne jak zayebiscie gra, nie ważne jakie ma interwencje, ważne że co mecz, dosłownie w każdym meczu ma przynajmniej jeden kardynalny błąd, wyłącza mu się mózg na 1 2 minuty, ale to w każdym jednym meczu ... Dla mnie to go skreśla, skreśla na amen ...

odpowiedz
CWKSiak - 17.07.2022 / 20:59, *.orange.pl

@rudy102204 (L):
to kolejny mecz i kolejne stracone punkty przez Wieteskę, niestety to ligowy przeciętniak, który pewnego poziomu nie przeskoczy. Jeśli chodzi o opaskę to pasuje do niego jak do świni siodlo.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.07.2022 / 07:32, *.164.80

@rudy102204 (L): Facet, przecież te kartki, to Musiał wyciągnął z d...y! Legia miała grać w 10-tkę, to grała. Jeżeli Wietes miał dwie karki, to Balic, powinien mieć ich pięć.

odpowiedz
13 - 17.07.2022 / 20:45, *.205.7

Zdrowiej Brachu, trzymamy kciuki.

odpowiedz