Gabriel Kobylak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wypożyczeni: Pełne mecze Kikolskiego i Kobylaka

Fumen, źródło: Legionisci.com

W miniony weekend ruszyły rozgrywki nie tylko ekstraklasy, ale także I i II ligi. Tym samym zmagania rozpoczęły ekipy, do których wypożyczeni zostali legioniści. Pełne mecze rozegrali dwaj bramkarze, Maciej Kikolski oraz Gabriel Kobylak. Bartłomiej Ciepiela wyszedł w podstawowym składzie przeciwko Lechowi Poznań. Z kolei Patryk Pierzak nie zagrał przeciwko Puszczy Niepołomice.

Wypożyczeni legioniści
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - do 48. minuty w wygranym 2-0 meczu z Lechem Poznań. Zawodnik opuścił boisko z powodu kontuzji.
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Zagłębiem II Lubin
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Miedzią Legnica
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Puszczą Niepołomice

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.