Bartosz Szydłowski na najwyższym stopniu podium w kl. Finn
REKLAMA

Żeglarstwo

Wygrane legionistów w kl. Finn i Nautica 450 o Puchar Gdynia Sailing Days

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy żeglarskiej Legii triumfowali w rywalizacji o Puchar Gdynia Sailing Days w klasach Finn oraz Nautica 450. W klasie Finn bezkonkurencyjny nasz zawodnik - Bartosz Szydłowski, który wyprzedził Artura Siwika (YC Rewa) o sześć punktów. Legionista wygrał cztery z siedmiu rozegranych wyścigów, a w dwóch był drugi. Z kolei w klasie Nautica 450 zwyciężyła legijna załoga - Łukasz Maksymowicz i Michał Wilanowski, która w klasyfikacji generalnej miała pięć punktów przewagi nad kolejną załogą.

Maksymowicz i Wilanowski kolejne wyścigi kończyli na miejscach: 1, (3), 3, 2, 2, 1, 2.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.