fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Fotoreportaże z ostatniego meczu Króla Artura

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatniego meczu w karierze Artura Boruca, w którym Legia zremisowała 2-2 z Celtic FC, a 42-letni bramkarz pożegnał się z kibicami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

Fotoreportaż z meczu - 105 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 33 zdjęcia Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 54 zdjęcia Hagiego
Fotoreportaż z trybun - 54 zdjęcia Michała Wyszyńskiego


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
ding - 21.07.2022 / 22:48, *.chello.pl

Dlaczego Boruc zawsze z tą dziewczynką jest? Czy to na meczach, czy w mediach społecznościowych. A przecież ma on jeszcze kilkoro dzieci.

odpowiedz
DZ - 22.07.2022 / 06:16, *.centertel.pl

@ding: Czy chodzi ci o jego synka?

odpowiedz
Melo - 21.07.2022 / 09:02, *.centertel.pl

Zdjecia Marciniaka to jakies nieporozumienie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.