fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Siatkonoga i taktyka

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po środowym towarzyskim meczu z Celtikiem czwartkowy trening legionistów był lżejszy. Zawodnicy stawili się na boisku o godz. 11 i wszystkim dawał się we znaki żar lejący się z nieba. Ci, którzy zagrali w podstawowym składzie uczestniczyli w rozgrzewce, a następnie grali w siatkonogę na dwóch przygotowanych placach. W tym czasie pozostali grali w różne formuły "dziadka".

Po godzinie pierwsza grupa zakończyła trening, a reszta przeniosła się na drugie boisko, gdzie rozpoczęła się praca nad zagadnieniami taktycznymi i strzeleckimi. Osobna historia to bramkarze - oni jak zwykle pod okiem Krzysztofa Dowhania i Arkadiusza Malarza otrzymali solidną porcję ćwiczeń.W treningu nadal nie wzięli udziału Mattias Johansson i Blaz Kramer - obaj nie wystąpią w sobotnim meczu z Zagłębiem Lubin. Z powodu choroby zabrakło także Ernesta Muciego. Na szczęście rosną szanse na grę od pierwszej minuty Bartosza Kapustki, który po 45 minutach ze Szkotami nie narzekał na żadne problemy z kolanem.

Fotoreportaż z trneingu - 32 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH.... - 21.07.2022 / 21:20, *.57.65

JAK MOŻNA BEZ NAKRYĆ GŁOWY TRENOWAĆ W TAKIM ŻAŻYSKU, LEKARZA CHYBA BRAK W OŚRODKU, PRZECIEŻ MAJĄ BIAŁE LEGIJNE CZAPECZKI CHRONIĆ CZASZKI BO I TAK PUSTE, MAŁO PRODUKTYWNE W CZASIE MECZY...

odpowiedz
Wycior - 21.07.2022 / 21:26, *.vectranet.pl

@ meczy to koza geniuszu…

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.