Rafał Krajewski
REKLAMA

Zapasy

7. miejsce Rafała Krajewskiego w memoriale Pytlasińskiego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik Legii Warszawa, Rafał Krajewski zajął 7. miejsce (w kat. -130kg) w silnie obsadzonym memoriale Władysława Pytlasińskiego w stylu klasycznym, który odbył się dziś w hali OSiR Włochy w Warszawie. Legionista odpadł z rywalizacji o miejsca medalowe w czwartej rundzie, przegrywając z Węgrem, Vitekiem Dariuszem Attilą.

Wcześniej Krajewski przegrał z Chińczykiem, Mengiem Lignzhe oraz pokonał Japończyka, Sonodę Aratę i Fina, Maeenpaeae Konstę.

W kat. -130kg zwycieżył Litwin, Mantas Knystautas.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
starszy - 25.07.2022 / 08:28, *.47.40

Memoriał Pytlasińskiego - poprawcie bo wyszła lipa.

odpowiedz
Lee - 24.07.2022 / 21:47, *.vectranet.pl

Memoriał Pytlasińskiego

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.