Kacper Tobiasz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Tobiasz: Za bardzo się cofnęliśmy

Bartosz Kuciński, źródło: Legionisci.com/Canal+ Sport

- Myślę, że tak naprawdę od początku drugiej połowy za bardzo się cofnęliśmy, graliśmy defensywnie, nie graliśmy swojego futbolu, tego, którego chcemy pokazywać. Zagłębie pokazało kły, ale dobrze wyglądaliśmy w defensywie i udało się wybronić wszystkie sytuacje, więc jestem zadowolony - powiedział po meczu Kacper Tobiasz.

- Jeśli gramy z tymi samymi zawodnikami pierwszy, drugi, trzeci mecz, to pojawia się pewność siebie i zgranie, ale u nas w drużynie tak naprawdę wszystkie zmiany są jeden do jednego. Każdy ma niesamowite umiejętności i wiem, że kto by na tej obronie nie był, poradziłby sobie dobrze. Moja interwencja z drugiej połowy? Powiedzmy, że była podpatrzona od Artura Boruca.



- Potrafię się wyłączyć i nie patrzeć. Jestem profesjonalistą i gram na boisku, a nie na trybunach. Jednak gdzieś tam w głębi duszy, w głębi serca przyśpiewki, które kibice śpiewają, cały czas podnoszą mnie na duchu i jestem z tego zadowolony, że mamy tak wspaniałą widownię.

- Zapytałem Kacpra Bieszczada, czy pamięta o moim wpisie na Twitterze dotyczącego akcji charytatywnej, że wpłacę pieniądze za niego, jeśli zachowam dziś czyste konto. Z Kacprem się bardzo lubimy i życzę mu jak najwięcej czystych kont, bo jest to zacna inicjatywa. Jeśli chodzi o cel, to wybiorę go później na spokojnie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Lw73 - 25.07.2022 / 14:18, *.t-mobile.pl

Pajacyk Borucowy pierwsza klasa ale musisz być trochę mniej elektryczny

odpowiedz
Sarcastico. - 25.07.2022 / 05:27, *.orange.pl

Nie chcę być nie miły ale tytuł skojarzył mi się z okresem od 2017 do dziś.

odpowiedz
Żyrardów - 24.07.2022 / 21:03, *.125.101

Umarl król...niech żyje król
Gratuluje Kacper bardzo dobrego występu
Dla Pana Krzysia Dowhania szacunek za umiejętne prowadzenie
kolejnego przyszlego rprezentanta Polski

odpowiedz
MADE IN LEGIA - 24.07.2022 / 19:38, *.50.114

99% COOL! BĘDZIESZ WIELKI TYLO WIĘCEJ TRENOWAĆ!WARSZAWA!MUSI!PANOWAĆ!

odpowiedz
JACUNHO - 24.07.2022 / 18:59, *.net.pl

Ja osobiście mam takie Deja-vu . Kiedy oglądam naszego młodego bramkarza przypomina mi się Zbyszek Robakiewicz, kiedy rywalizował z Szczęsnym

odpowiedz
Pawciu - 24.07.2022 / 14:49, *.mm.pl

Gratulacje za dobry mecz. Oby mu sodowa nie uderzyla ale Kacprowi chyba to nie grozi

odpowiedz
Kato - 24.07.2022 / 13:06, *.intelly.pl

Chłopak bardzo dobry już teraz, a co będzie za kilka lat?
Podoba mi się gra nogami, do tego w swojej mowie ciała wydaje się być znacznie pewniejszy i bardziej zdecydowany od Czarka Miszty.

odpowiedz
Roger_1916 - 24.07.2022 / 12:04, *.aster.pl

Może z niego wyrosnąć naprawdę dobry bramkarz. Umiejętność gry obiema nogami, całkiem pewnie wyglądał na przedpolu (to jest największa różnica w porównaniu z C.Misztą) plus super interwencja a'la Boruc w sytuacji 1na1. Naprawdę dobry mecz i oby tak dalej.

odpowiedz
Arek - 24.07.2022 / 11:52, *.tpnet.pl

Znaczy się, 2 tysie w plecy. Gratuluję.

odpowiedz
PawLo - 24.07.2022 / 10:28, *.mm.pl

Brawo Tobiasz !!! Miszta ręczniku patrz i ucz się jak się jak się broni !!!

odpowiedz
Prazanin - 24.07.2022 / 10:25, *.45.74

Bardzo fajny meczyk w wykonaniu Tobiasza .Jeden błąd sprokurowany przez Rose, ale ogólnie bardzo pewnie i co cieszy to wyprowadzanie piłki nogą. Będziemy mieli z niego pociechę.

odpowiedz
dezet - 24.07.2022 / 09:26, *.waw.pl

Dziś pięknie wyszedł do tego sam na sam, widać podpatrywał Króla Artura ;)

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 24.07.2022 / 09:20, *.play-internet.pl

Ja od dawna mówiłem kolegą, że Tobiarz jest świętym bramkarzem, i dziwiłem się, że broni Miszta, który ma zero pojęcia o grze na przedpolu. Szkoda tylko, że po tym sezonie zapewne go sprzedadzą, jak wszystkich którzy mają jakąś wartość.

odpowiedz
Bbb - 24.07.2022 / 15:00, *.centertel.pl

@PiotrŻo(L)iborz: kolego M

odpowiedz
dejne3 - 24.07.2022 / 09:19, *.chello.pl

Dziękuję za te wszystkie interwencje w czasie meczu ,jest moc

odpowiedz
Cyniek - 24.07.2022 / 09:07, *.weserve.nl

Czuję że to będzie Pan Bramkarz

odpowiedz
Sl - 24.07.2022 / 08:49, *.vectranet.pl

Brawo Kacper! Tak trzymaj a bedzie dobrze. Wkoncu od czasow Arka Malarza ( nie licze Artura) mamy w bramce goscia co obroni cos wiecej niz to co w niego leci.

odpowiedz