Filip Turkowyd - fot. Bodziach
REKLAMA

Futsal

Występy legionistów na AMŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Futsalowa reprezentacja Polski zajęła piąte miejsca na Akademickich Mistrzostwach Świata rozegranych w Portugalii. W kadrze narodowej wystąpili dwaj zawodnicy Legii - Tomasz Warszawski oraz Filip Turkowyd. Polacy w fazie grupowej przegrali z Czechami 4-5 oraz pokonali Arabię Saudyjską 11-4, ale w 1/4 finału przegrali 0-7 z Ukrainą.

W rywalizacji o miejsca 5-8, Polacy pokonali Słowację 4-2 oraz zwyciężyli po serii rzutów karnych 5-4 z Argentyną (2-2 w regulaminowym czasie gry). Filip Turkowyd zdobył gola na 1-0 w spotkaniu fazy grupowej z Czechami, rozegranym w Guimarães. W dzisiejszym meczu z Argentyną bramki dla naszej drużyny zdobyli Filip Turkowyd oraz... Tomek Warszawski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.