Maciej Kikolski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kikolski przeciwko Polonii

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Patryk Pierzak zadebiutował w barwach Górnika Łęczna. Wypożyczony z Legii zawodnik pojawił się w drugiej połowie zremisowanego meczu z Sandecją. Pełne mecze rozegrali bramkarze powiązani z naszym klubem. Maciej Kikolski cieszył się z wygranej z Polonią Warszawa. Natomiast wczoraj Gabriel Kobylak zaliczył pełny występ ze Stalą Mielec.

Wypożyczeni legioniści
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - nie grał z powodu kontuzji w zremisowanym 1-1 meczu z Radomiakiem Radom
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Polonią Warszawa
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w zremisowanym 1-1 ze Stalą Mielec
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - od 61. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz