Mateusz Wieteska - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Nie żegnam się, tylko mówię do zobaczenia

źródło: Legia Warszawa

- Cześć legioniści! Gdy przyszedłem tutaj mając 13 lat, nie sądziłem, że moja kariera potoczy się tak, jak się potoczyła. Od trzynastego roku życia oddawałem wszystko na boisku co mogłem, chciałem się rozwijać, by móc zagrać na tym stadionie, przy tych kibicach, przy tym wsparciu, które dajecie każdemu zawodnikowi - powiedział na pożegnanie ze stołecznym klubem Mateusz Wieteska.



- Od 17 roku życia dzielę szatnię z pierwszym zespołem, udało mi się zadebiutować i rozegrać ponad 100 meczów z eLką na piersi. Legia przez te wszystkie lata ukształtowała mnie jako zawodnika, a także jako człowieka. Bez pomocy tych wszystkich ludzi, którzy opiekowali się mną, także w internecie, jestem wdzięczny za to, że w dobrych i trudnych chwilach wspieraliście nas i mnie. Dziękuję wam za to. Nie żegnam się z Wami na zawsze, tylko mówię do zobaczenia, bo Legia zawsze będzie w moim sercu - dodał kapitan Legii.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce zajmie Legia w Ekstraklasie w seoznie 2022/23?
SUMA GŁOSÓW: 7160
START: 14.07.2022 / KONIEC: 25.07.2022


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
miron - 29.07.2022 / 10:29, *.play-internet.pl

Po co tyle jadu się tu wylewa...wychowanek Legii zawsze dawał całe serducho ale jad musi być żenada!Powodzenia Mati walcz trenuj i wracaj mocniejszy do Nas(L).

odpowiedz
Spejson - 28.07.2022 / 18:05, *.netcabo.pt

"Wieteska: Nie żegnam się, tylko mówię do zobaczenia" - to on chyba z tych prawosławnych Legionistów, którzy nie wierzą w Pazdana w reprezentacji;)

odpowiedz
Filip - 28.07.2022 / 09:26, *.co.uk

Powodzenia ! I dzięki

odpowiedz
ajajajaj - 27.07.2022 / 20:05, *.net.pl

nasprzedawał to teraz ucieka

odpowiedz
WoLa - 27.07.2022 / 10:03, *.centertel.pl

Nie wierzę że ktoś chciał tego gamonia, oni go chyba nawet nie oglądali podejrzewam

odpowiedz
robus - 26.07.2022 / 21:54, *.t-mobile.pl

Po pół roku wypożyczenie do Legii...

odpowiedz
Ali - 26.07.2022 / 18:19, *.chello.pl

To co Wietes, spadeczek sie szykuje

odpowiedz
tekken (L) - 26.07.2022 / 17:30, *.chello.pl

Powodzenia.Jeszcze zatęsknimy.

odpowiedz
sssss - 26.07.2022 / 12:29, *.114.129

Lechia Gdańsk i Wisła Płock już na Ciebie czekają

odpowiedz
hajdukL - 26.07.2022 / 10:37, *.plus.pl

Szkoda bo dobra mordzia z Ciebie i myślałem, że pokapitanujesz Legii na dłużej. Tak czy siak powodzenia Mateusz. Rób swoje, trenuj ciężko, a tych wszystkich śmiesznych ekspertów z forum olewaj jak do tej pory.

odpowiedz
Warszawiak - 26.07.2022 / 08:54, *.tpnet.pl

Dzięki. Powodzenia. Do zobaczenia.

odpowiedz
Wip - 26.07.2022 / 07:44, *.datapacket.com

Nie strasz, nie strasz…

odpowiedz
Zlb - 27.07.2022 / 03:11, *.t-mobile.pl

@Wip: Do Ciebie chłopcze i innych ignorantów co nie szanują SWOICH CHŁOPAKÓW!Wara Wam chłopki od NASZYCH!Na trybunach powiecie to głośno?Żart. Wiadomo że nie. Strzała. Mateusz trzymaj się Legionisto!!!!

odpowiedz
Wip - 27.07.2022 / 09:36, *.datapacket.com

@Zlb : mówiłem nie raz na trybunie co o nim sądzę i też nie uważam żeby był to jakiś przejaw męstwa. Może ciebie „chłopcze” tak nauczono, by chować głowę w piasek, a być może za swoje przemyślenia dostałeś w turban nie raz, co tez by mnie nie zdziwiło. To w ogóle nie jest kwestia szacunku. Wieteska nigdy nie nadawał się na Legię. Presja go przerastała i non stop popełniał kardynalne błędy. Argument, ze Wieteska grał u wielu trenerów, nie jest argumentem „za Wieteska” tylko za tym, ze mamy tragicznych piłkarzy, ze ta ciamajda była z nich wszystkich najlepsza.

odpowiedz
Piter - 26.07.2022 / 07:24, *.centertel.pl

Mówisz do zobaczenia bo zdajesz sobie sprawę że odbijesz się w tym beniaminku od 1 składu, a może i od ławki rezerwowych. Jak dobrze pójdzie, zima wrócisz na wypożyczenie :)

odpowiedz
kontroler_biletow - 26.07.2022 / 00:43, *.206.93

w takim razie do spotkania

odpowiedz
Arek - 25.07.2022 / 22:31, *.tpnet.pl

Najlepszego Wietes i dzięki.

odpowiedz
Kradziej Pudel vel gołodupiec - 27.07.2022 / 20:03, *.net.pl

@Arek: to nie żaden Wietes tylko Wieteska błaźnie

odpowiedz
Rafał N. - 25.07.2022 / 20:50, *.t-mobile.pl

Mateusz, dzięki za wszystko i powodzenia w dalszym etapie kariery. Trzymaj się chłopaku i do zobaczenia :)

odpowiedz
Dimas - 25.07.2022 / 20:29, *.info.pl

Powodzenia Mati w dalszej karierze i rozwoju?

odpowiedz
Ja85 - 25.07.2022 / 20:18, *.231.178

Wietes dzięki za wszystko! Powodzenia!!!

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 25.07.2022 / 20:01, *.play-internet.pl

W zimę powrót na wypożyczenie

odpowiedz
majusL@legionista.com - 25.07.2022 / 19:55, *.centertel.pl

Dzięki za wszystko Byku. Powodzenia !!!

odpowiedz
Zgred - 25.07.2022 / 19:02, *.orange.pl

No nareszcie ile ty nam meczy zawaliles to głowa mała

odpowiedz
Murena - 25.07.2022 / 18:50, *.orange.pl

Nikomu źle nie życzę, nawet Wietesce.
Wszystkiego dobrego w nowym klubie , ale proszę, nie wracaj więcej.

odpowiedz
Barbi - 25.07.2022 / 18:49, *.comcast.net

To do bramy i się nie znamy.

odpowiedz
Baja Bongo - 25.07.2022 / 19:00, *.orange.pl

@Barbi: He he he he he :))

odpowiedz
Japonczyk - 25.07.2022 / 18:30, *.centertel.pl

Za pół roku wypożyczenie,a za rok oddadzą go nam za darmo

odpowiedz
Japonczyk - 25.07.2022 / 18:34, *.centertel.pl

@Japonczyk : A oprócz tego,że oddadzą nam go za darmo to zgodzą się jeszcze opłacać wynagrodzenie byle już wrocił do siebie.Jak sie nad tym głębiej zastanowić to jest w tym sens:)

odpowiedz
Doru - 25.07.2022 / 18:29, *.play-internet.pl

Wiadomo, swoje zarobi grzejąc ławkę i wróci z podkulonym ogonem...

odpowiedz
L - 25.07.2022 / 18:48, *.aster.pl

@Doru: nie wroci. Oni w tym sezonie spadna bo zmniejszaja lige i spadaja az 4 zespoly i w 2 lidze na niego beda stawiac. I w sumie optymalne miejsce. Fajny kraj, zaplecze top 5 lig w Europie.

odpowiedz