fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Pokaz piro na Cracovii (VIDEO)

Woytek, źródło: Legionisci.com

W drugiej połowie spotkania Cracovia - Legia Warszawa w sektorze gości kibice zaprezentowali pokaz pirotechniki. Wśród powiewających flag na kijach odpalone zostały ognie wrocławskie, a fani w tym czasie śpiewali hit ostatnich miesięcy - "Gdybym jeszcze raz miał urodzić się". Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
BRAWO WSZYSCY uLtras ! - 30.07.2022 / 20:56, *.47.9

MISTRZOWIE TO TYLKO TRYBUNY...MIODUSKI MUSI ODEJŚĆ!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.