Bruno Romanutti
REKLAMA

Siatkówka

Bruno Romanutti nowym zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Bruno Romanutti został nowym siatkarzem I-ligowej Legii Warszawa. 33-letni atakujący ma na swoim koncie występy w reprezentacji Argentyny oraz polskiej ekstraklasie. W sezonie 2013/14 grał w Effectorze Kielce, w roku 2018 był w składzie Onico Warszawa, a następnie występował w AZS-ie Częstochowa.

Rozgrywki 2019/20 Romanutti spędził w cypryjskim Anothosisie Famagusta, a ostatnie dwa sezony występował w czeskim zespole, Black Volley Beskydy. W sezonie 2012/13 zawodnik został wybrany najlepszym atakującym ligi argentyńskiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ws - 29.07.2022 / 09:08, *.vectranet.pl

No nareszcie coś optymistycznego w sekcji siatkówki.

odpowiedz
Lapsus - 29.07.2022 / 07:44, *.oxynet.pl

Grał w reprezentacji Argentyny, będzie sadził bramki u nas. Ma tyle lat co Lewy.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.