fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rafał Augustyniak ma trafić do Legii Warszawa

źródło: meczyki.pl, sport interia.pl

Rafał Augustyniak ma trafić do Legii Warszawa. Piłkarz jest w Warszawie, dziś ma przejść testy medyczne. 28-latek ostatnio grał w Uralu Jekaterynburg, ale teraz jest wolnym zawodnikiem. Może występować zarówno na szóstce, jak i na stoperze.



Rafał Augustyniak
ur. 14.10.1993 Zduńska Wola
Wzrost / waga 185 cm / 82 kg
Pozycja pomocnik

kariera:
2005/06-2006/07 MKS MOS Zduńska Wola (juniorzy)
2007/08-2010/11 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
2011/12 Widzew Łódź
2012/13 Pogoń Siedlce
2013/14-(j) 2014/15 Widzew Łódź
(w) 2014/15-(j) 2015/16 Jagiellonia Białystok
(w) 2015/16 Pogoń Siedlce
2016/17 Wigry Suwałki
2017/18-2018/19 Miedź Legnica
2019/20-2021/22 Urał Jekaterynburg (Rosja)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
Marcinek 31 - 30.07.2022 / 16:38, *.plus.pl

Popaprancow tutaj nie brakuje widzę ,jakim trzeba być debilem aby hejtowac klub któremu się kibicuje , prawdziwy kibic kupuje karnet lub bilet na mecze przy Ł3 czy jest dobrze czy źle i stara się jeździć po Polsce dopingować Legię , ale tutaj kundelki ujadają którzy nie wspierają klub na żadnej płaszczyźnie , tylko się wymadrzaja , wszyscy są do dupy tylko on jest zajebistyyy, otóż nie jesteś szkodnikiem z dostępem do klawiatury kij wam w oko

odpowiedz
Juri - 30.07.2022 / 16:34, *.inetia.pl

Kolejny defensywny pomocnik,właśnie tego nam brakuje. Jp.

odpowiedz
Marcin - 30.07.2022 / 15:33, *.t-mobile.pl

Już podpisał 3 letni kontrakt. Będzie grał z 8

odpowiedz
Zaslisz - 30.07.2022 / 11:55, *.253.33

Dawać chłopaka i to szybko, pichy, piachy, baku nie ten level. Nie chcą nie mogą, nie potrafią. Już ku.wa nie wiem. O co chodzi, dlaczego legia nie wygrywa z jakąś Cracovia 5:0???? Dlaczego mioduski?????

odpowiedz
pol - 30.07.2022 / 11:37, *.chello.pl

Następny internacjonał.Loczek spierfoli nas do drugiej ligi

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.07.2022 / 11:28, *.orange.pl

Dobry ruch, prawdopodobnie najlepszy w tym okienku.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.07.2022 / 11:28, *.orange.pl

Dobry ruch, prawdopodobnie najlepszy w tym okienku.

odpowiedz
Single malt - 30.07.2022 / 11:07, *.wawtel.pl

czy ktoś wie jaka jest sytuacja z Prijo?

odpowiedz
Zaslisz - 30.07.2022 / 10:31, *.253.33

Dawać chłopaka i to szybko, pichy, piachy, baku nie ten level. Nie chcą nie mogą, nie potrafią. Już ku.wa nie wiem. O co chodzi, dlaczego legia nie wygrywa z jakąś Cracovia 5:0???? Dlaczego mioduski?????

odpowiedz
Obcy - 30.07.2022 / 07:32, *.t-mobile.pl

Zaraz nasz mądry trener ogłosi, że zna gościa, uważnie śledzi jego karierę i tak w ogóle zawsze marzył,aby go trenować. Kabaret!!

odpowiedz
gazza - 30.07.2022 / 07:28, *.centertel.pl

Jak lrzychodzi zadarmo to musi byc "dobry" pilkarz...
Gdzie te czasy gdy zatrudnialismy naprawde najlepszych pilkarzy...

odpowiedz
Hahaha - 29.07.2022 / 22:49, *.t-mobile.pl

Czujesz się widzewiakiem?
– Tak. Ten klub działa na mnie. Nawet w domu lubię sobie odpalić Youtube i włączyć doping kibiców Widzewa. Wiadomo, że Zduńska Wola jest bastionem RTS, a jeszcze jak poczułem to wszystko od środka zrozumiałem o co chodzi. Kibice są z Widzewem na dobre i na złe. Miało być tak, że przychodzą, bo jest efekt nowego stadionu, co po jednej rundzie się skończy. Tymczasem już sześć razy z rzędu kibice ustanawiali rekord frekwencyjny sprzedaży karnetów. Widzew potrzebuje Ekstraklasy, a Ekstraklasa potrzebuje Widzewa. Dla mnie osobiście jest to największy klub w Polsce.

https://www.widzewtomy.net/r-augustyniak-czuje-sie-widzewiakiem-ten-klub-na-mnie-dziala/

odpowiedz
Pawciu - 29.07.2022 / 22:35, *.play-internet.pl

2015/16 Pogoń Siedlce
2016/17 Wigry Suwałki
2017/18-2018/19 Miedź Legnica
2019/20-2021/22 Urał Jekaterynburg (Rosja)

Nikogo nie obrazajac ale to sa klubu raczej na zakonczenie kariery niz coraz lepsze

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2022 / 20:51, *.mm.pl

Jak mamy sprowadzać jakiś "viciów" to wole już Augustyniaka.

odpowiedz
aaa - 29.07.2022 / 20:18, *.inetia.pl

Na co nam ta kaleka!?!

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.07.2022 / 20:09, *.cdn77.com

Jeszcze raz JZ to tragedia, dlaczego Prezes go zatrudnil? Po drugie, zadnego bialorusina do nas niet. Jest Abu Hania i Majk. Jest gitara. No i jest moj faworyt Pich, swietny zawodnik. Ma ktos namiar? Moja siostra zaczela ogladac mecze bo ma na Picha chrapke.
Kramer paralita wiecznie kontuzjowany won z Legii. JZ za ten transfer powinien wyleciec na zbity pysk.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.07.2022 / 22:41, *.255.115

@Sobo(L)ew: jakim prawem pode mnie się podszywasz?? Wymyśl swój nick ????????????????

odpowiedz
ras4 - 29.07.2022 / 19:43, *.vectranet.pl

dobry ruch

odpowiedz
Dd - 29.07.2022 / 19:23, *.tpnet.pl

Augustyniak - kawał chłopa, potrafi się, włączyć potrafi strzelić z daleka. Przypomina mi Michalskiego z dawnych czasów. To byłby dobry transfer.

odpowiedz
Bartek - 29.07.2022 / 18:23, *.123.205

Myślę, że dobry ruch. Jakoś bardziej mnie przekonuje niż jakieś wynalazki pokroju tego Szkota...

odpowiedz
Kamil - 29.07.2022 / 17:50, *.a1.net

Równie dobrze mnie możecie zatrudnić.
32 lata/178 cm
Pozycja lewa obrona/lewa pomoc/ środek pola
Lubie grać w piłkę i kocham Legie
Zainteresowani ?

odpowiedz
Woot - 29.07.2022 / 18:59, *.orange.pl

@Kamil: nie

odpowiedz
gazza - 30.07.2022 / 07:30, *.centertel.pl

@Kamil: Tak - powinni Cie zatrudnic, pewnie gralbys tak samo jak te pseudo gwiazdy jak nie lepiej ...

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.07.2022 / 17:37, *.255.115

Ten JZ niby taki fenomen a jest totalna porażka jak i jego transfery. Tyle w temacie

odpowiedz
Endriu - 29.07.2022 / 16:45, *.net.pl

Jak dla mnie: zapraszamy????
Teraz jeszcze tylko napastnik i...zgrywać drużynę począwszy od obrony po odejściu Wietesa.
Nie mamy gwiazd ale uważam, ze potencjał jest, teraz tylko praca i praca

odpowiedz
arek - 29.07.2022 / 17:29, *.chello.pl

@Endriu:
Jozue jest gwiazdą. Lepszy w wielu ostatnich latach był tylko Vadis

odpowiedz
Obcy - 30.07.2022 / 07:34, *.t-mobile.pl

@arek: A kto to Jozue.

odpowiedz
Yerro - 29.07.2022 / 16:38, *.chello.pl

Mam mieszane uczucia...

odpowiedz
geds - 29.07.2022 / 16:28, *.chello.pl

Augustyniak jest ok, ale na środek obrony mamy: Abu Hanna, Rose, Nawrocki, Jędrzejczyk, teraz Serb + Augusyniak i Charatin który jeśli już gra to na stoperze a nie w pomocy i raczej tam się tylko nadaje. Będziemy mieli 7 stoperów. Jak przez lata, nie wiadomo dlaczego akurat bierzemy kolejnego na tę samą pozycję... a właściwie wiadomo. Bo akurat na taką pozycję się trafił kandydat za darmo.

odpowiedz
Kamuflaż - 29.07.2022 / 16:27, *.tpnet.pl

Rafał Augustyniak może grać na pozycji nr 6, chyba ktoś w klubie już wie, że z Bartkiem Sliszem daleko nie zajedziemy. Myślę, że za tym transferem sam Kosta optował, bo potrzebuje takiego zawodnika, jakiego choćby miał w Pogoni. Jeśli w Legii ma być lepiej i normalniej, to niech ten sezon oczyści stajnię Augiasza ze słabych. Myślę, że większość to zaakceptuje i zrozumie, że potrzeba zmian jest konieczna, a nic ot tak się nie buduje.

odpowiedz
Tarchomin - 29.07.2022 / 16:26, *.centertel.pl

50 nazwisk a nikt nie podpisuję.

odpowiedz
WETERAN - 29.07.2022 / 16:23, *.tpnet.pl

Legia montuje "superautobus" /sami defensywni kandydaci/,a co chodzi ,chociaż z jednym napastnikiem /Prijović/? Może któryś z tych dobrze poinformowanych panów /Janex89,Włodarczyk czy pp.dziennikarze z portali "Legii" puszczą wreszcie farbę i powiedzą co w trawie piszczy ? Strasznie się boję meczu z Cracovią!

odpowiedz
Dimas - 29.07.2022 / 16:20, *.info.pl

Po co płacić za Szkota jak można na zasadzie wolnego transferu pozyskać Augustyniaka...

Telenowele z transferami w tym sezonie...

odpowiedz
L - 29.07.2022 / 16:18, *.aster.pl

Jeszcze Kadzior i Zielinski odtworzy pomoc z Wigier za swojego dyrektorowania. I w sumie to bylby super ruch, Kadzior chetny do odejscia, Piast chce raptem 750k, mamy kase z Wietesa jeszcze, Kadzior tez jest wszechstronny, moze grac w srodku gdzie szukamy pilkarza i byc alternatywa na skrzydlo i to w stylu skrzydlowego u Runjaicia czyli schodzacego do srodka. I przy okazji pstryczek w nos Lecha.

odpowiedz
bum - 29.07.2022 / 16:17, *.234.103

Tragedia.... Bajka o szkockim obrońcy pod publiczkę, a później zakłamane info o nie powodzenia transakcji....
Na Legia.net opisano tak :
"Jest duże prawdopodbieństwo, że Legia znalazła lepszego zawodnika. Na górze listy życzeń był Rafał Augustyniak, występujący w Uralu Jekaterynburg. Jest wolnym graczem, nie trzeba więc za niego płacić. "
Od początku wiadomo było że taka jest kolejność więc kolejny minus dla tych krwiopijców z Legijnych biur za dalsze ogłupianie kibiców! Bieda syf i degrengolada

odpowiedz
grzesiek - 29.07.2022 / 16:16, *.centertel.pl

Podoba mi sie obecne prowadzenie Legii. Zaczybamy wzmocnienia od defensywy a nie ciagle ofensywa. Dobrze.

odpowiedz
Błażej - 29.07.2022 / 16:12, *.orange.pl

Doskonały zawodnik jak na warunki ekstraklasy, ale bardziej kojarzę go z grą na pozycji defensywnego pomocnika. Ciekawe czy trafi do Legii jeszcze jakiś stoper.

odpowiedz
Tarchomin - 29.07.2022 / 16:08, *.centertel.pl

50 nazwisk a nikt nie trafia.

odpowiedz
Pjoter - 29.07.2022 / 16:02, *.play-internet.pl

No i dobra,dawaj stary do nas...

odpowiedz