Kacper Pechcin z trenerem Karolem Ładą
REKLAMA

K-1

Kacper Pechcin nowym zawodnikiem LFC

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym zawodnikiem sekcji K-1 w Legia Fight Club został perspektywiczny Kacper Pechcin. Urodzony w 2005 roku zawodnik jest wychowankiem Walhalli Mińsk Mazowiecki - dla tego klubu zdobywał medale w formule kick light. W tym roku Kacper wywalczył brązowy medal kick-bokserskich mistrzostw Polski w formule low kick w Piotrkowie Trybunalskim.

Kacper reprezentować będzie Legia Fight Club w kategorii -67kg (junior starszy). Do grona seniorów dołączy w roku 2024.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
PicBul - 31.07.2022 / 12:41, *.virginm.net

To ten z lewej czy ten z prawwej jest pechcin?

odpowiedz
K1Fan - 02.08.2022 / 13:57, *.play-internet.pl

@PicBul: po lewej chociaż podpis wskazuje inaczej.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.