REKLAMA

Amp futbol

Występy legionistów w reprezentacji

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Reprezentacja Polski w Amp futbolu, rozegrała trójmecz z reprezentacją Anglii, w ramach przygotowań do wrześniowych Mistrzostw Świata, które rozegrane zostaną w Turcji. Początkowo Polacy mieli zagrać z Ghaną i Anglią, ale zespół z Afryki nie dotarł do Nantwich. W kadrze narodowej wystąpili dwaj zawodnicy Legii - Jakub Popławski (bramkarz) oraz Mariusz Adamczyk.

W pierwszym spotkaniu Polacy przegrali z Anglikami 1-2, w drugim zremisowali 2-2 (prowadząc 2-1), zaś w trzecim, niedzielnym meczu zwyciężyli 3-2, a jedną z bramek zdobył Adamczyk.

Reprezentacja Polski poznała rywali w fazie grupowej Mistrzostwa Świata, które w dniach 30 września - 9 października odbędą się w Stambule. Nasz zespół mierzyć się będzie z Hiszpanią, Uzbekistanem i Tanzanią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.