Michał Kozłowski - fot. Sekcja Siatkówki Legii Warszawa
REKLAMA

Siatkówka

Kozłowski zawodnikiem Legii

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Do zespołu siatkarskiej Legii dołączył kolejny zawodnik. Nowym nabytkiem sekcji został Michał Kozłowski, który gra na pozycji środkowego. 21-letni siatkarz ostatni sezon spędził w pierwszoligowym AZS AGH Kraków (23 mecze, 60 punktów), a w przeszłości występował m.in. w Vervie Warszawa, gdzie zaliczył występy w najwyższej klasie rozgrywkowej, dokąd trafił z AZS-u Olsztyn. Urodzony w 2001 roku zawodnik mierzy 203 centymetry wzrostu i waży 90 kilogramów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.