REKLAMA

Strzelectwo

Babska odznaczona przez Radę Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Emilia Babska została odznaczona przez Radę Miasta st. Warszawy. Zawodniczka sekcji strzeleckiej Legii, uczestniczka ostatnich Igrzysk paraolimpijskich w Tokio, która zdobyła już kwalifikację na Igrzyska Paraolimpijskie w Paryżu (w 2024 roku) - otrzymała statuetkę i dyplom. W ostatnich dniach legionistka wywalczyła złoty medal podczas zawodów Pucharu Świata w Niemczech.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
FI(L)IP - 02.08.2022 / 18:14, *.tpnet.pl

Piękna sprawa. Gratulacje!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.