Waldemar Fornalik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Fornalik: Dziwny paraliż

Fumen, źródło: Legionisci.com

Waldemar Fornalik (trener Piasta): Przede wszystkim to był słaby mecz. Tak to trzeba ująć. Zabrakło pomysłu na grę w ofensywie. Nie umniejszając Legii, ale nie byliśmy dziś ekipą, która często tu grała jak równy z równym. To spotkanie nam nie wyszło. Mieliśmy tylko jedną akcję bramkową i to też powoduje, że mamy nad czym pracować. Musimy radykalnie zmienić styl gry.

Czy wkrada się nerwowość? Nie można tego wykluczyć. W prostych sytuacjach zawodnicy podejmowali takie zachowania, że... Często zachowywali się lepiej. Natomiast był dziwny paraliż, dziwna dyspozycja.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Robert Szenfeld - 08.08.2022 / 15:47, *.landirenzo.pl

Typowa strategia na autobus nie zadziałała ? biedny waldek ... powinnien być limit czasu jak w koszu, tylko w obronie a nie w ataku .. może wreszcie by się wykruszyły takie waldki, zielińskie , probierze i tym podobni hamulcowi. To przez nich się tak ciężko ogląda ligę . Grających otwartą piłkę z Legią ciężko znależć .

odpowiedz
dejne3 - 06.08.2022 / 10:45, *.199.66

Nic nie może przecież wiecznie trwać
Piast na Legii musiał wreszcie przegrać

Tak powinno to właśnie wyglądać , Legia u siebie musi wygrywaĆ

odpowiedz
AAA - 06.08.2022 / 09:59, *.chello.pl

Walduś strategu jaki słaby mecz?
Zawsze na Ł3 gracie to samo,autobus ,stały fragment gry i dwa autobusy ,ale tym razem geniuszu nie pyklo.
Siedź chłopino w tym piaście jak najdłużej ...aż do 1 ligi.

odpowiedz
Arek - 06.08.2022 / 03:13, *.centertel.pl

No w końcu. Mamy ich. Nareszcie!

odpowiedz
W(L)KP - 05.08.2022 / 23:48, *.centertel.pl

Był paraliż bo pierwszy raz zobaczyliśmy prawdziwy doping i pełne portki. I tak powinno być zawsze gdy ktoś przyjeżdża na Ł3! Wszyscy za dwa tygodnie na mecz z żabolami!

odpowiedz
L - 05.08.2022 / 23:33, *.aster.pl

Typowe bla bla jak przegrywasz. Slaby mecz, rywal nic nie gral, my PROSTE BLEDY (klasyka kazdej wypowiedzi po porazce). Gdyby nie to to bysmy wygrali. Paraliz bral sie stad, ze Legia chciala a wam sie wydawalo ze jak wygrywaliscie tu nawet nie wychodzac z polowy po prezentach jak w ostatnim meczu to zawsze tak bedzie. Otoz nie.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 05.08.2022 / 23:25, *.chello.pl

Jesteście ciency od początku sezonu. mam nadzieję, że się za rok z wisełką spotkacie na zapleczu.

odpowiedz
Kujawiak - 05.08.2022 / 23:06, *.plus.pl

Zabroniłeś im grać, tacy jak Tu zabijają football.

odpowiedz