Waldemar Fornalik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Fornalik: Zaprezentujemy się zupełnie inaczej niż z Zagłębiem

źródło: Piast Gliwice

- Mecz z Zagłębiem nam po prostu nie wyszedł i tu nie ma co owijać w bawełnę, chociaż pomimo nie najlepszej gry, mieliśmy swoje sytuacje, aby zdobyć bramkę. Na pewno będą korekty w składzie. To jest nieuniknione. Na treningach widzę zaangażowanie i jestem przekonany, że zaprezentujemy się zupełnie inaczej niż z Zagłębiem Lubin - zapowiada trener Piasta Gliwice, Waldemar Fornalik.- Obserwujemy Legię i wiemy o zmianach, a taka nastąpiła na stanowisku trenera. Jest nowy szkoleniowiec Kosta Runjaić, który chce zaszczepić swoją wizję gry. Wygląda to podobnie, jak gra Pogoni Szczecin za jego kadencji. Widać też jakość tego zespołu i to, że coraz lepiej się czuje w tym systemie.

- Bardzo cieszymy się z transferu Jorge Felixa. Oczywiście, to nie jest tak, że teraz od razu wejdzie do gry, bo wiemy, że ostatnio był jedynie w treningu indywidualnym. Co do jego osoby, to po odejściu z Piasta trafił do naprawdę mocnej drużyny, która grała w europejskich pucharach, więc siłą rzeczy nie grywał tak często, jak można się było tego spodziewać. Natomiast liczę na to, że to będzie ten Jorge, którego pamiętamy z jego ostatniego pobytu w Gliwicach. Liczymy, że da nam nie tylko bramki, ale da nam przede wszystkim jakość w rozegraniu i akcjach ofensywnych, czyli to z czego go doskonale znamy. Jego występ w meczu z Legią jest raczej wykluczony, ale liczę, że z treningu na trening i z dnia na dzień będzie się zbliżał do gry. To jest interes zarówno zawodnika, jak i nasz. Piłkarz dostaje zielone światło, kiedy jest odpowiednio przygotowany, a to czy w kolejnych meczach zagra pięć, 45 czy 90 minut, to już będzie zależeć od jego dyspozycji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Marianek - 05.08.2022 / 10:10, *.centertel.pl

Najgorsze będzie jak Smutny Waldemar uśmiechnie po meczu z nami.

odpowiedz
MOKOTÓW - 04.08.2022 / 19:56, *.autocom.pl

Panie Fornalik, bez spiny spoko, dacie radę, na luzie.

odpowiedz
axlrose - 04.08.2022 / 18:47, *.tpnet.pl

Smutny Waldek z patentem na Legię i na dodatek znów musiał być Musiał...
Ale może wreszczie przełamiemy te zabobony i powiem do siebie: wierzył chłop w gusła to mu doopa uschła.

odpowiedz
Maniek - 04.08.2022 / 20:18, *.centertel.pl

@axlrose: ????????

odpowiedz
axlrose - 05.08.2022 / 08:36, *.tpnet.pl

@ Maniek: No przecież prowadzone przez Fornalika drużyny regularnie spuszczają nam baty, gdy z innymi zespołami już tak dobrze im nie idzie. Czy Waldek ma na nas patent, okaże się dziś.
A co do Musiała, to tu chyba nie trzeba wyjaśnień. Ewidentnie źle nastawiony do Legii to najdelikatniejsze określenie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.