Filip Laskowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

Maciejewski, Tadrowski i Laskowski zawodnikami Legii II

Woytek

Legia Warszawa pozyskała trzech zawodników do trzecioligowych rezerw. Pierwszym z nich jest Filip Laskowski, który już w rundzie wiosennej reprezentował barwy Legii podczas wypożyczenia z Podbeskidzia Bielsko-Biała. 21-letni pomocnik związał się z Klubem roczną umową z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Drużynę wzmocnił także Rafał Maciejewski, który w ubiegłym sezonie wystąpił w 21 ligowych meczach drugoligowej Stali Rzeszów.

Trzecim wzmocnieniem ma być Julien Tadrowski. 29-letni środkowy obrońca związał się z Legią roczną umową z opcją przedłużenia o kolejny rok. Tadrowski ma za sobą debiut w Ekstraklasie w barwach Pogoni Szczecin. Na zapleczu ekstraklasy rozegrał, a na poziomie II ligi 25 meczów.Pierwszy ligowy mecz w sezonie 2022/23 Legia II Warszawa rozegra już w najbliższą sobotę o godzinie 12 w Legia Training Center, rywalem Wojskowych będzie Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
ding - 05.08.2022 / 18:49, *.chello.pl

Tego Tadrowskiego to 10 lat temu "Piłka nożna" umieszczała na liście największych polskich talntów.

odpowiedz
Trec - 05.08.2022 / 20:35, *.chello.pl

@ding: no to poznali się na chłopaku

odpowiedz
edd85 - 05.08.2022 / 17:33, *.plus.pl

Na zapleczu ekstraklasy rozegrał, a na poziomie II ligi 25 meczów

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.