Constantin Reiner i Ernest Muci - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Muci: Ważna wygrana na własnym stadionie

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Od początku sezonu próbowałem zrobić wszystko, żeby pomóc drużynie we wszystkich meczach. Ta wygrana była bardzo ważna, bo na własnym stadionie zachowaliśmy czyste konto. Z każdym kolejnym meczem będziemy grać lepiej - powiedział po spotkaniu z Piastem Gliwice Ernest Muci.

- Czułem się dziś dobrze. Mogę grać na każdej ofensywnej pozycji. Wszyscy w drużynie są na tyle elastyczni, że wiedzą jak grać na poszczególnych pozycjach i mogą się dopasować. Myślę że naturalnym jest dla mnie granie z Kapustką i Josue. Dobrze nam się razem gra.

- Rywale byli nisko ustawieni w defensywie. Wszystkie mecze przeciwko Legii tak wyglądają. Trenerzy przeciwników wiedzą, że muszą się bronić. Na początku drugiej połowy mieliśmy swoje szanse i strzeliliśmy bramki. Silne drużyny tak robią, że kiedy mają okazje, zdobywają gole. My trafiliśmy dziś do bramki dwa razy i wygraliśmy mecz.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Trener Bramkarzy - 07.08.2022 / 18:25, *.play-internet.pl

BRAWO ERNEST powinienes miec pierwszy sład zawsze...

odpowiedz
M3 - 06.08.2022 / 23:27, *.jmdi.pl

Więcej biegaj, graj mniej samolubnie i będziesz gwiazdą. Duży potencjał.

odpowiedz
Wierny... (L) - 06.08.2022 / 19:38, *.t-mobile.pl

Brawo Ernest!!!

odpowiedz
Trampek - 06.08.2022 / 12:58, *.net.pl

Ernest Muci - tak trzymaj. W kolejnym meczu w sensie pozytywnym zaznaczyłeś swoją obecność na boisku .

odpowiedz
... - 06.08.2022 / 10:14, *.wtnet.de

W końcu zagrałeś od początku. Nie zmarnuj szansy,chodź Rosołek naciskać nie będzie,bo w jego wachlarzu możliwości jest tylko bieganie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.