Patryk Pierzak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wypożyczeni: Pierzak z żółtą kartką

Fumen, źródło: Legionisci.com

W miniony weekend pełne mecz rozegrali dwaj bramkarze Legii. Zarówno Maciej Kikolski, jak i Gabriel Kobylak puścili po jednej bramce. Z tą różnicą, że Pogoń Siedlce przegrała swoje spotkania, a Radomiak cieszył się z wygranej z Jagiellonią. Patryk Pierzak zaliczył 10 minut w barwach Górnika Łęczna i w tym czasie został ukarany żółtą kartką.

Wypożyczeni legioniści
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - nie grał z powodu kontuzji w wygranym 2-0 meczu z Cracovią
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Elbląg
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Jagiellonią Białystok
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - od 80. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Resovią Rzeszów. Ukarany żółtą kartką.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.