Patryk Pierzak - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Pierzak z żółtą kartką

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend pełne mecz rozegrali dwaj bramkarze Legii. Zarówno Maciej Kikolski, jak i Gabriel Kobylak puścili po jednej bramce. Z tą różnicą, że Pogoń Siedlce przegrała swoje spotkania, a Radomiak cieszył się z wygranej z Jagiellonią. Patryk Pierzak zaliczył 10 minut w barwach Górnika Łęczna i w tym czasie został ukarany żółtą kartką.

Wypożyczeni legioniści
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - nie grał z powodu kontuzji w wygranym 2-0 meczu z Cracovią
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Elbląg
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Jagiellonią Białystok
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - od 80. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Resovią Rzeszów. Ukarany żółtą kartką.