fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 2. kolejki III ligi

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Od zwycięstwa rezerw Legii rozpoczęły się zmagania 2. kolejki III ligi. "Dwójka" traci dwa punkty do Świtu, który wygrywając w Ostródzie pozostaje jedynym zespołem, który jeszcze nie stracił punktów. W odmiennych nastrojach pozostają gracze wspomnianego Sokoła, którzy nadal czekają choćby na remis, podobnie jak Jagiellonia II (porażka z Pilicą) oraz Lechia Tomaszów Mazowiecki, która przegrała z Mławianką.

Wyniki 2. kolejki III ligi
Pelikan Łowicz 0-2 (0-2) Legia II Warszawa
Sokół Ostróda 2-3 (0-3) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa 3-2 (1-0) Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 (2-0) Warta Sieradz
Błonianka Błonie 1-0 (0-0) ŁKS II Łódź
Concordia Elbląg 0-0 Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo 1-2 (0-1) Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok 2-4 (0-3) Pilica Białobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 (0-1) Mławianka Mława

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.